2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben biraz araştırdım bir radyasyon vs yok cihazda sonuçta ve derinin bikaç mm altına ışın atıyor diye bir zararı yok diyorlar. Sadece hormonlara bağlı olarak hamilelikte tüylenme arttığı için bir işe yaramayacaktır oyuzden bosuna yaptırmayın diye okudum. Ama benim evde ıpl cihazım var. Geçen hafta yüzüme yaptım. Yüzümü başka bişeyle alamam çünkü. Birde koltuk altıma yaparım geri kalan yerleri doğuma kadar ağda ile halledeceğim
Teşekkür ederim benim de doktor kullanabilirsin dedikten sonra kafamda oturan böylesi.
3. Ay sonrası koltukaltı, yüz ve bacakta kullanırım diye düşünüyorum.
Özel bölge için ağda artık 🫣

Evet çok şükür şanslıyım bu konuda. Annemin hamilelikleri de çok sakin geçmiş doğru düzgün mide bulantısı yaşamadım, hiç bir şeyden tiksinmedim diyor. Galiba bu konuda da anneme çekmişim 😀
2014 Aralık doğumlu kardeşim var 🤭
Annemin hamileliğini net hatırlıyorum çok rahat geçirdi ne bulantı ne uyku. Bende de zorlanmamış.
Ama been amaaaa beeenn 🥹😆
Ağız tadım bari olsaydı canım çok şey istiyor ama için hiç bir şey istemiyor böyle garip çelişkiler 😂

Kızlar ne grup oluşturuyorsanız beni de alın olur mu :)
Ben mayıs annesi olucam sağlıkla ilerlerse ama sizi bırakmak istemiyorum neticede sata göre nisan anasıyım :)

Ben doktordan çıktım arkadaşlar bebeğimin maalesef kalbi durmuş, ödem olmuş. Ağla ağla eve gidiyoruz pazartesi bulunduğumuz yerde bir doktora gidip işlemleri konuşacağız çok üzgünüm
Ya çok üzüldüm gerçekten 😥 Peki neden böyle oldu 😢
Sağlıkla tekrar nasip olsun inşallah tez zamanda, biz de güzel haberlerini alalım 💐
Kızlar salı gunu oglumu kedi tirmaladi ve kuduz asisi yaptırdık. Sonra ben onu emzirdim. Oglumda kuduz virüsü varsa bana emzirme yolu ile geçer mi ya. Salya yolu ile bulasiyormus ya. Meme ucundan geçer mi bana. Oglumu tirmalayan kediden bisey yok bugün 4.gunu. ama şuan hamileyim diye de sanırım hormonal olarak endişe ve panik bende tavan yaptı. Daraldım stres oldum. 🤯 kuduz polikliniğine sorduk. Oyle bulaşmaz zaten oğlunuzda virüs yoktur. Kuduz kedi vakası yok izmirde dediler. Bu cevap tatmin etmedi beni. Bikac doktora instagram hesabından yazdim. Onlar da bulaşmaz dedi ama yok ben asla rahatlayamiyorum. Yemin ederim stres tavan yaptı bende. Meme ucu açık işte. Geçer nasil geçmesin😵‍💫 ya ben fazla evhamliyim zaten bi de suan hamilelik falan. Psikolojim hiç iyi değil. Buraya yazıp rahatlamak istedim
Canım kedide bir şey yokmuş ki kuduz olsaydı eğer şimdiye belirti verirdi bir kaç güne de ölürdü zaten.
doktorun dediği de doğru çok uzun zamandır kuduz vakası yok özellikle kedilerde yok.
Kedi kuduz olacak da tırmaladığı için Oğluna geçecek, oradan emzirme yoluyla sana geçecek çok çok düşük bir ihtimal için rahat olsun 🥰
Kediyi bir kaç gün daha gözlemle bakalım içinin %100 rahat olması için o da sırf 💐

Ya çok üzüldüm gerçekten 😥 Peki neden böyle oldu 😢
Sağlıkla tekrar nasip olsun inşallah tez zamanda, biz de güzel haberlerini alalım 💐

Canım kedide bir şey yokmuş ki kuduz olsaydı eğer şimdiye belirti verirdi bir kaç güne de ölürdü zaten.
doktorun dediği de doğru çok uzun zamandır kuduz vakası yok özellikle kedilerde yok.
Kedi kuduz olacak da tırmaladığı için Oğluna geçecek, oradan emzirme yoluyla sana geçecek çok çok düşük bir ihtimal için rahat olsun 🥰
Kediyi bir kaç gün daha gözlemle bakalım içinin %100 rahat olması için o da sırf 💐

Anladım kuzum. Bunu yapabilcek bi gönüllü yok muu :)
Ben yapabilirim bana özelden atın numaralarınızı ben whaatsap grubu kurabilirim

Annemin hamileliğini net hatırlıyorum çok rahat geçirdi ne bulantı ne uyku. Bende de zorlanmamış.
Ağız tadım bari olsaydı canım çok şey istiyor ama için hiç bir şey istemiyor böyle garip çelişkiler 😂
Şöyle söyleyeyim ablamda geçen yıl bu zamanlar hamileydi, mayıs ayında doğum yaptı, hamilelik boyunca mide bulantısı yaşadı ve sürekli kilo verdi. O da kötü geçiriyor daha önce ki iki çocuğunda da kötü geçmişti, ama çok şükür ben öyle olmadım şimdiye kadar ve ben o yüzden anneme çektiğimi düşünüyorum, 😀

Herkese selam arkadaslar...pzt dr a gidecektim yazmistim ama cok halsiz ve asiri kusma olunca erken gittim dr dediki iki kese var satq gore 7+4 ama ultrasons gore biri 6+4 ve diger4+5...ne yazik ki ikisi de bos dedi...ne diyim cok uzgunum az daha bekleyin kararinizdan emin olunca alayim dedi😭😭😭

Çok geçmiş olsun canım benim rabbim daha iyisinş daha sağlıklısını en kısa zamanda tekrardan nasip etsin inşallah kaçıncı haftada durmuş peki bişey söyledi mi doktor
Teşekkür ederim. Bugün sata göre 11+5'tim, 11+4 ölçtü Dr ama ödem olduğu için belki de önden gidiyorsa birkaç gün olmuş olabilir dedi. Acaba ben mi bişey yaptım dedim ama genetik sorun veya plasenta altta olduğu için beslenememis olabilir veya kalp hastalığı olmuş olabilir dedi.. hastanede ilaç verecekler sonra da temizleme yapacaklar çok korkuyorum bana dua edin olur mu 🙏 hepinize sağlıklı süreçler

Kızlar numaranızı atın grubu kurdum

Herkese selam arkadaslar...pzt dr a gidecektim yazmistim ama cok halsiz ve asiri kusma olunca erken gittim dr dediki iki kese var satq gore 7+4 ama ultrasons gore biri 6+4 ve diger4+5...ne yazik ki ikisi de bos dedi...ne diyim cok uzgunum az daha bekleyin kararinizdan emin olunca alayim dedi😭😭😭
Yaa canım bence başka doktora da gözük ve görüş al. Umarım yanılmıştır doktorun :/

Hepinize teşekkür ederim 🙏 Allah'a dua etmekten başka şuan için bir çıkar yolum yok maalesef. Bundan sonra hem kilo vermem şekerimi kontrol altına almam lazım, hem de bazı testler yaptirmamizi önerdi Dr. Hepinize sağlıklı süreçler diliyorum sevgiyle kalın. Dualarınızda yer verirseniz sevinirim
Dualarımız sizinle🤲🏻 İnşallah en kısa zamanda sağlığınıza kavuşursunuz. Allah hayırlı zamanda sağlıklı bir gebelik nasip etsin yeniden.

Kızlar ne grup oluşturuyorsanız beni de alın olur mu :)
Ben mayıs annesi olucam sağlıkla ilerlerse ama sizi bırakmak istemiyorum neticede sata göre nisan anasıyım :)
Biz de büyük ihtimalle mart annesi olucaz ama orta nokta nisanda buluşalım canım :)

X