2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ne yalan söyliyim yüzük testine çok güveniyorum herkeste çıkıyo ya inanılmaz
Ay bizdede çok tutuyor ama benim kuzenim hamileyken erkek çıktı kızı oldu o yüzden inancım gitti Kızımda da başta kız çıktı sonra erkek ay benim herseyim ikilemli

Bizim minik ne acaba ya

Eklentiler

• 2E73BD43-929C-48B5-8506-3A4A7A841223.jpeg
    69,5 KB · Görüntüleme: 41
Teşekkür ederim canım. Bu arada benm embryo orta kalite ydi ve tek bi embryom vardı çok şükür o tuttu.
Valla transferin 3. Günü turuncu Kahverengi karısık bir leke geldi minicik devamı yoktu.
4. Günden itibaren rahimde batmalarım oldu hala devam edıyor.
8. Gününde adet sancısı geldi gitti.
Transferden sonra bekleme sürecini anlatacak olursam
1. Gün yattım diğer günler yavaş yavaş kalktım yürüdüm
3. Günden,snra çamaşır bulasık yemek yapmaya basladım ve koridorda 5 dklık yavaş yürüyüşler yaptım.
Eğilmedim yükselmedim
. Bol su içtim ve transfer de 1 hafta önce olmak üzere hergün avokado yedim. Ispanak havuç et tavuk ve sürekli tam buğday ekmeği tükettim. Paketli gıda kahve çay bitki csyı kesinlikle tük etmedim. Hala günde 4 litre su içiyorum. Sürecin böyle inşallah transfer sürecindeki kızlara ıışık olur.
Sendr belirti varmıydı ve sürecin nasıl geçti?

Sonuç çok iyi çıkar inşallah.
Ama cinsiyetini çok merak ediyorum en heyecanlandığım kısım o herkesi heyecanla takip edeceğim o konuda
Senin ramzi teorisine göre ne çıkmıştı? Bakmış mıydın? Acaba o sonuçla uyumlu olacak mı

3 boyutlu usg fotoğrafı da alabilir miyim mümkünse de :) zaten genelde bebek iyice şekillenince 12-13 haftalardan sonra veriyolar 3 boyutlu renkli fotoğraf
ay bunu diyebilir miyim gerçekten kızmaz değil mi?

sağolasın hayatım hepimizin bebişleri sapasağlam olsun inşallah
sanki erkek çıkmıştı benim ya S sultansultan90 la konuşmuştuk bunu
sen de yorumlar mısın bu 5. hafta vajinal ultrason

Selam kızlar nasılsınız
Fetal dna için kan verenler olmuş hayırlı sonuçlar gelir inşallah
Cinsiyet öğrenenler olmaya başlamış. Gözünüz Aydın
Ah ben de bir öğrenseeem de alışveriş yapmaya başlasam
Sırf cinsiyeti bekliyorum eksikleri almak için.
Bende farklı bir durum yok, hafif mide bulantısı ile geçiyor günler
Sata göre 7+3 olduk usg göre 6+6. Hele minnoş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…