2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Nasıl yapıcm bilmiyorum acıkcası keseyi görmeden de birşeyler yapmaya çekiniyorum çünkü sanırım gebeliğin doğru tahminini ultrason görüntüsü cıkmca ögrenebilicem
Bak üstte profil sekmesi var oraya tikla hesap detayları yazıyor aşağı doğru in bebeğimin tahmini doğum tarihi yazıyor oraya tarih yazman gerekiyor.googleden bebeğimin tahmini doğum tarihi diye arat senin 5 gün embriyosu olduğu icin blastokist seçeneğini seçiyorsun sana kaç haftalık olduğunu yaziyiyor tahmini doğum tarihini yazıyor onu giriyorsun .yapmak istersen varmıydi bir belirtin

ilk defa duydum sizden beni aramadılar . benmi arasam acaba

Evet ya gercekten baya hareket ediyo aslinda ama hissetmiyoruz demekki, oyle gormek cok guzeldi bende erkege benzettim doktor bisey demedi ama henuz erken oldugu icin ben de sormadim daha ne cinsiyeti dicek gibi geldi

Ay dun konuşmuştuk daha benimde pek belirti yok kalbim ağzımda ins haftaya da benim kontrolüm var bende güzel haberler alirim
Evet canim bende hep belirti aradim durdum ama masallah gununden bile onde cikti bak cok sukur insallah senin de hersey yolundadir bu stresi dogana kadar yasicaz bakalim

Selam kızlar ben de yarın muayeneye gideceğim. Özeldeyim doktor ikizleri görünce biraz korktuğu için pek açıklama yapmadı o yüzden yarınki muayenem ilk muayenem gibi olacak. Üniversite hastanesine gideceğim. İnşallah ilgili bir doktor karşıma çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…