2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Evet valla bu usg fotosunda kıza çok benzettim :) sana da demiştim senin hep oğlun olacağı geçiyodu içimden ama burda bebiş kıza benziyo sanki meraktayım az kaldı göreceğizz :)
Önümüzdeki hafta gidicem doktora
Güzel yeni bi foti isticem, bakalım evrilmiş mi bebek başka bir cinse
Ama biraz zayıf sanki ya benimki 9+4 haftalık burda

Bak alnı çıkık değil bana alni çıkık diye erkek dediler

Bu arada erkek kardesim için de 6. Aya kadar kız demişler ama 21 sene önce yaaa herhalde bende önümüzdeki hafta net görürler

Halbuki ben çıkık alınlı kız çok severim
Rusların alnı çıkık olur bayılırım
Benimde alnım çıkık değil
Bu bebiş kızsa bana çekti tepsi alın

Kızlar İnstagram da bir site var cinsiyet tahminlerinin çoğunu doğru bildi bende yaptırdım bana da erkek dedi şok oldum
Bende yaptırmıstım canım hemde iki yer var birincisi cinsiyet tahmini orası 60 tl istiyor bide hemsire olan sayfa var oda ultrason fotosundan bakıyo hepsi bayagı detaylı bilgi istemişlerdi oda 40 tl ikiside bana kız demişti bakalım

Amin canım benim evet cinsiyet ögrencem ama doktora vericekmiş yaa kontrolümde 24 ünde o zamana kadar sabretcem
Ay olsun o da güzel ya. Kesin öğreneceksin sonuçta. Benim randevum 29’unda. Herhalde bir tahminde bulunamaz. 12+0’da gideceğim. Detaylı ultrason bakacağım dedi. cinsiyet için beklemem gerekecek benim.

Ya ahahahah evet canım küpeli cocuk geldi motorsikletli
Hemşireydi inşallah
bi de bizim komşuymuş çat kapı geldi
Bu arada ben akşam geç verdiğim için bugün laboratuvara gidecek. Yani seninkiyle benimki aynı gün sonuç çıkacak. Fakat benim kontrolüm 20sinde
Yetiştirecekler mi hiç sanmıyorum nedense
ramziye göre erkke canım vajinal ters asagıda solda kalıyo ama senin gönlünden kız geçiyordu o yüzden önce saglıklı sonea gönlünce olsun
Haftaya gideceğim kontrolde doktordan daha iyi kalitede resim isticem bakalım minnakın tipi değişmiş mi
Alnı çıkıklaş mı
Cinsiyet ölçütümüz alın oldu malum

A a a sansa bak ahahah komsı cıktı fetalci evet canım valla ben ddm 24 üne yetiştirin kontrolüm var ddim iyi senin erkenmiş ya yetişirse benden 4 gün önce ögrencen cinsiyetide ay cok heycanlı ya bu fetal iyi oldu erken öğrenmiş olcaz cinsiyetleri

Selam kizlar 8. Haftada olmama ragmen goguslerimde asiri bi buyume var cok guzel oldular acayip kasiniyolar ama bugun krem surdum biraz rahatladim daha cok erken degilmi bunun icin simdiden boyleyse ben dogum zamanina fuzeye donusurum
Kilo almazsan bu dolgunlukta kalır ama illa alınacak o zaman bir iki beden daha atlar
Ama emzirme dönemi bittikten sonra foos diye sönüyorlar, acı gerçek
Bir de sadece göbek değil memeler de çatlayabiliyor, çatlak kremi/yağlarınızı memelere de sürmeyi unutmayın

Eve 400 mt mesafedeymiş evi
Ben yetiştireceklerini sanmıyorum 20sine
Benimde 12+0, ayın 20’sinde oluyor
Doktor bazı ölçümler yapıcam demişti o gün için ultrasondan. Fetal sonucunu beklemek için Daha geç gidersem bu sefer o ölçüm zamanını kaçırır mıyım acaba?
Sana dedi mi ölçüm yapıcam bi sonraki kontrolünde diye?

Beni direk 26 sında bekliyorum dedi canım bende haftaiçi calısıyorum diye 24 üne aldım erken cagırdı cnku daha cmtsi günğ gitmiştim heralde ölçüm yapcak dedigin gibi bende 24 ünde 12+0 oluyorum aramızda 4 gün var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…