2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Üşütmekten oluyo canım hergğn bi yerimiz ağrıyor işte bol bol güneşlen sıcak tut kendini

ama çok şartlama kendini sen yine de
ya şöyle bi güzel ultrason resmi alamadım doktordan ya
hep uzak karıncalı vs
ne demek lazım acaba şöyle iyisinden vermesi için
Yok canim sartlamak degil de icime dogan bu aslinda kiz da cok isterim ilk bebisim zaten hayirli saglikli olsun insallah doktorunla aran nasil yakin hissediyosan soyle gitsin

Yok canim sartlamak degil de icime dogan bu aslinda kiz da cok isterim ilk bebisim zaten hayirli saglikli olsun insallah doktorunla aran nasil yakin hissediyosan soyle gitsin

içine de doğdurtmamaya bak işte
nötr davranmaya çalış
net erkek dedim ama sonra da kızdım kendime
birbirimizi şartlıyoruz gibi hissettim

ikinci kez gidicem
doktoru kızdırmadan ne diyebilirim acaba

Ay bende yüzük testi yaptım bende kız çıktı. Anneme yaptım 2 kız 1 erkek çıktı hahahah biz iki kız bi erkek kardeşizz

nötr davranmaya çalış

ikinci kez gidicem
Haklisin canim ama ilk bebegim zaten cok da keske su olsa demiyorum zaten ❤ ya ben bu doktorlardan biraz cekiniyorum acikcasi ben diyemezdim heralde islerine karisilmasini pek sevmiyolar genelde

Benimde ramziye göre erkek çin takvimine göre de erkek yüzüğü demiycem bi bide çin takviminde hamile kaldığınız tarih diyor yani son adet tarihimi oluyor
Benim Çin takvimi kız, kızım da erkek diyordu. ramzi erkek ama Instagram'da bir kaç videoda gördüm benim kesemin aynısı bebeğin konumu bile aynı iki kese gördüm ikiside kız . Benimki sağ gösterip sol vuruyor

nötr davranmaya çalış

ikinci kez gidicem
3 boyutlu usg fotoğrafı da alabilir miyim mümkünse de :) zaten genelde bebek iyice şekillenince 12-13 haftalardan sonra veriyolar 3 boyutlu renkli fotoğraf

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…