2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
yiyecek ekmeği yokmuş derler ya ilk trimesterda gitmesi daha hayırlısı hem senin için hem de sağlığın için ben 18.haftamda kaybettim inan o daha zordu.. Ve yanında oğluşun var bu çok güzel bişey ben onun sayesinde yıkılmamıştım.. En kısa sürede gel yanımıza bol dua Rabbim sana ve evladına sağlık versinn

Canım çok geçmiş olsun. Bir hayır vardır bunda da. Ne denir ki bilemedim. Ne güzel ki bir yavrun var. Allah yine nasip eder. Her şey gönlünce olsun.
Çok teşekkür ederim güzel kalpli arkadaşım. Hayırlısı böyleymiş. Senin de herşey gönlünce olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah bebişini.

ama gruptan çıkmayı düşünmüyorum daha.)) Ara ara bakacam size.

Çok üzgünüm
Umarım sağlıkla tekrar nasip olur ve güzel haberlerini biz de alırız

Canım benim cok geçmiş olsun öncelik tabikide senin sağlıgın rabbim insallah artık bundan sonra saglıklı gebelikler nasip etsin en yakın zaman da tekrar aramıza gel insallah
Ya çok teşekkür ederim canım inşallah hayırlısı bakalım.
Sen de inşaallah sağlıkla kucağına alırsın bebişini.

Aynen kuzucum. Hayırlısı böyleymiş ama o kadar güzel bir duyguydu ki tekrar istiyorum Allah sağlıkla verirse. Senin de kaybına çok üzüldüm tabi o yavrucağın herşeyi oluşmuştur artık. Herşey Allah'tan. İnşallah bu bebişini sağlıkla kucağına alırsın canım.

Ahh canım senin de ennn güzellikler etrafında olsun
mucizeler seninle olsun

rahatlamana çook sevindim, en önemli şey senin sağlığın
kalan her şey hallolur
Hmm o zaman o ihtiyaca yönelir bakarsın.
Benim de hiç bilgim yok. Biz en baştan nasıl parçalardan oluşur bu arabalar ve nasıl kullanılır hepsini bi öğrenmeliyiz. Sıfır bilgi ile başladık

vallahi ders çok öğrenilecek, hangi birine çalışacağız bilmiyorum
gözümde büyüyor bir sürü model vardır şimdi
bi de kullanmadan da bilinmez belkide
hele bi sağlıklılar haberini alalımda , tabi cinsiyette
alışverişler başlar

Umarım en kısa zamanda biter de bu sorunlar daha sağlıklı düzenli beslenebiliriz

Kızlar benim ilk gebeliğim de gebeliğe bağlı olarak tsh yükselmişti 4.99 du doğum yapana kadar ilaç kullandım . Şimdi tekrar kan verdim gebelikten önce 0.942 ken şuan 3.5 a çıkmış yine ilaç kullanmam gerekiyor galiba anlamadım neden benim gebelikte yükseliyor normalde trioid problemim yok

inşallah canım hepimiz alalım sağlıkla

Kuzum bence de lastikli pantolonlar var hamilelerin değil de normal insanlar da giyiyor hamilelik sonrası da giyersin
Çok normal genislemeye baslamis olman

Geriden geliyodu dimi canım benimde 1 hafta gerideydi sata göre pazartesi randevum var sabah benim bidikta yakalamış olur insallah

Ilk basta kullanirken evet canım sonra değişiyor yaklaşık 9. Ay gibi oto koltuğu alman gerekiyor

Ilk gebelik olunca heralde tecrubemiz olmadigi icin acaba mi diyo insan. Iyi ki burasi var acik acik herseyi soruyoruz birbirimize destek oluyoruz ❤

Benim de karin bolgem hafif yagli ama 56 kiloyum kilolu degilim bakalim insallah en yakin zamanda hissederiz hepimiz en azindan su muayene zamanim gelse de bian once gorsem bebisimi 1 ay cok uzun kaldi 4 gun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…