2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benim de karin bolgem hafif yagli ama 56 kiloyum kilolu degilim bakalim insallah en yakin zamanda hissederiz hepimiz 🙏 en azindan su muayene zamanim gelse de bian once gorsem bebisimi 1 ay cok uzun kaldi 4 gun 😂
Evet kesinlikle çok uzun geçmek bilmiyor ben ilk 4 haftayı geçirdim şimdi inşallah 2 hafta sonra tekrar gideceğim. Hissetsek aslında daha zorlanmayiz beklerken ama şimdi içeride napiyor bilemiyoruz 🤣

Ilk gebelik olunca heralde tecrubemiz olmadigi icin acaba mi diyo insan. Iyi ki burasi var acik acik herseyi soruyoruz birbirimize destek oluyoruz ❤
Her hamilelik o kadar farklı ki benim kızımda mesela sadece uyku hali vardı o da 8. Haftalarda gelmisti bu sefer 6. Haftadan beri ayakta uyuyorum
Mide bulantım yoktu o zaman su an var ama geçti şükür 5 gündür rahatım tekrar gelmesin de
Onun dışında ilk hamileligimde goguslerim 7. Ay falan buyumustu bu sefer 2. Aydan beri şişik her hamilelik çok farklı insanın kendi geçirdikleri bile farklı

trendyolda bir kumaş parçası satıyorlar şunu bi incelesene

valla aynı kotlarımı giyorum aslında ama sanki rahmimde kasılma oluyor gibi hissettim, hatta çıkarınca ovuşturma ihtiyacı seziyorum. b
bende de hiç öyle lastikliydi kumaştı pantolon yoktur daha bu aydan da alışveriş yapmak istemezdim :KK22:
Kuzum smdiden bence gerek yok benim tarzım pek değil ondan yada sevemedim :) şimdilik 3 tane lastikli kot aldım mis gibi 3 ay giyerim diye düşünüyorum sonrasında ztn kışın da tayt kazak hırka yaparım yeter

Kızlar benim midem çok bulanıyor. Canım su bile istemiyor. Ağzımda sürekli bir acı tat. Kaybettiğim oğlumda kusardım, bunda yok ama sürekli bir bulanma var.

Kızlar tek tek dönemedim kusura bakmayın. Medipola gittim 12 gibi baktı yani 7+4 haftalık ama bana geldikten 4 gün sonra kalbi durmuş dedi. Kürtaj yaptır dedi Sabah başlayan kanamalar çoğalıp devam etti parçalar falan. Sonra kürtaj için geldim müşaade odasına aldılar işte kürtaj yapacaklardı o zamana kadar bebek kendiliğinden düştü maalesef. Yumurta kadardı ya kocamandı. Hemen hemşireleri çağırdım onayladılar aldılar parçayı. Sonra ultrasondan baktılar parça kalmış yani yine de kürtajdan kaçış yok. Parçayı alacaklar bekliyorum o kendi düşene kadar mı bekleteceklrr acaba kaç saattir))

Velhasıl kızlar bebek düştükten sonra biraz rahatladım ağrım azaldı.

Hepinize teker teker teşekkür ederim yanımda oldunuz. Tanışmasak ta arkadaş gibi olduk. Hepiniz miniklerinizi sağlıkla kucağınıza alın ben yine ara ara gruba bakacağım çünkü sizleri o kadar merak ediyorum ki daha cinsiyetlerini öğreneceksiniz o heyecanınıza bem de ortak olacağım inşallah. Çok öpüyorum sevgiyle kalın.
Canım çok geçmiş olsun. üzüntüne ortağız, inşallah tekrar sevincine de ortak olacağız. Allah öyle mucize bir sistem ile yaratmış ki bizi vücut sağlıklı olmayan embryoyu seçebiliyor ve atmak için uğraşıyor.
Çok şükür ki gebelik oluşabiliyor, eminim ki daha sağlıklısı tekrar oluşacak :KK200: :dua:
gönlünü ferah tutmaya çalış lütfen, sevgiler

Benim de karin bolgem hafif yagli ama 56 kiloyum kilolu degilim bakalim insallah en yakin zamanda hissederiz hepimiz 🙏 en azindan su muayene zamanim gelse de bian once gorsem bebisimi 1 ay cok uzun kaldi 4 gun 😂
Bende cok kilom yok 59 um hafif benimde göbüşüm var ama suan yanlardan genişledim bide göbüş daha sertlesti 😂😂 ay sorma benim de randevum yarın sabah gelsin artık valla

Bende cok kilom yok 59 um hafif benimde göbüşüm var ama suan yanlardan genişledim bide göbüş daha sertlesti 😂😂 ay sorma benim de randevum yarın sabah gelsin artık valla
Senin yarinmis ne guzel 😂 kafayi yemeden atlatsak bari su sureci🙊 benim de gobegim zaten vardi sertlesti dedigin gibi karnimi gorup hamile misin diye soran cok oldu haberleri olmadigi halde 😂

Her hamilelik o kadar farklı ki benim kızımda mesela sadece uyku hali vardı o da 8. Haftalarda gelmisti bu sefer 6. Haftadan beri ayakta uyuyorum
Mide bulantım yoktu o zaman su an var ama geçti şükür 5 gündür rahatım tekrar gelmesin de
Onun dışında ilk hamileligimde goguslerim 7. Ay falan buyumustu bu sefer 2. Aydan beri şişik her hamilelik çok farklı insanın kendi geçirdikleri bile farklı
Evet hep oyle diyolar her gebelik ayni annede bile farkli oluyomus. Sizin ne guzel oncesinde tecrubeniz oldugu icin daha sakin geciriyorsunuzdur eminim boyle tecrucesiz olunca insan tecrubeli insanlardan duymak istiyo 🌸

Evet hep oyle diyolar her gebelik ayni annede bile farkli oluyomus. Sizin ne guzel oncesinde tecrubeniz oldugu icin daha sakin geciriyorsunuzdur eminim boyle tecrucesiz olunca insan tecrubeli insanlardan duymak istiyo 🌸
benim oğlumda hiç bir belirtim yoktu mesela sürekli yiyordum hiç sorunum olmadı hatta öyle rahattı ki 41.haftada anca sezaryen oldum gelmedi minişim . Ama şimdi aboww 3 ayın içinde ne düzgün yemek var ne uyku :bicak:

Kızlar tek tek dönemedim kusura bakmayın. Medipola gittim 12 gibi baktı yani 7+4 haftalık ama bana geldikten 4 gün sonra kalbi durmuş dedi. Kürtaj yaptır dedi Sabah başlayan kanamalar çoğalıp devam etti parçalar falan. Sonra kürtaj için geldim müşaade odasına aldılar işte kürtaj yapacaklardı o zamana kadar bebek kendiliğinden düştü maalesef. Yumurta kadardı ya kocamandı. Hemen hemşireleri çağırdım onayladılar aldılar parçayı. Sonra ultrasondan baktılar parça kalmış yani yine de kürtajdan kaçış yok. Parçayı alacaklar bekliyorum o kendi düşene kadar mı bekleteceklrr acaba kaç saattir))

Hepinize teker teker teşekkür ederim yanımda oldunuz. Tanışmasak ta arkadaş gibi olduk. Hepiniz miniklerinizi sağlıkla kucağınıza alın ben yine ara ara gruba bakacağım çünkü sizleri o kadar merak ediyorum ki daha cinsiyetlerini öğreneceksiniz o heyecanınıza bem de ortak olacağım inşallah. Çok öpüyorum sevgiyle kalın.
Üzgünüm 😞 başka da teselli edemiyorum, empati yapması bile cok üzüyor sana Allahım bu dönemi kolaylkla atlatmanı nasip etsin, ve evet lütfen gitme gruptan, arada bize güzel yorumlarını bekleriz🥰 inşallah daha güzel haberini de yakında alacağız inanıyorum

benim oğlumda hiç bir belirtim yoktu mesela sürekli yiyordum hiç sorunum olmadı hatta öyle rahattı ki 41.haftada anca sezaryen oldum gelmedi minişim . Ama şimdi aboww 3 ayın içinde ne düzgün yemek var ne uyku :bicak:
Benim de masallah belirtisiz geciyo sadece erken uykum geliyo bi de sabahlari kahvalti yapana kadar biraz bulanti oluyo gibi baska da bisey yok simdilik 🌸 Allah kolaylik versin cok belirti olmasi da zor olmayinca da acaba bi problem mi var diye dusunuyo insan 😂

Geçmiş olsun öncelikle dün yazmak istedim ama yanlış anlaşılır diye yazmadım aynısi ben başıma geldi bundan 4 ay önce bende düşük yaptım kalbi atmiyordu ve hastaneye gittiğimde beklerken sıramı yoğun kanama ve parçalar gelerek en sonun da düştü ve karnım o kadar rahatladı ki anlatamam sonra tam muane sırasında o kalan küçük parça aniden düştü ve patolojiye gönderdiler ve kromozom bozukluğu çıktı o kadar çok üzüldüm ki anlatamam doktor hemen hamile kalabileceğini söyledi ve 3 ayda hamile kaldım hemen içini ferah tut sağlıklı huzurlu bir evlat nasip eder Allah .

Benim de masallah belirtisiz geciyo sadece erken uykum geliyo bi de sabahlari kahvalti yapana kadar biraz bulanti oluyo gibi baska da bisey yok simdilik 🌸 Allah kolaylik versin cok belirti olmasi da zor olmayinca da acaba bi problem mi var diye dusunuyo insan 😂
aynen öyle belirtiler gidincede korku oluyor zor valla öyle yada böyle hamilelik farklı :)

Canim cok üzüldüm, geçmiş olsun, elinden geleni yaptın, demek ki sağlıklı değildi, sağlıkla hayırla yeniden gebelik nasip olsun sana inşallah 🌸🌸🌸

X