2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canim sen eskilere hic bakma banada ikide bi mide bulantisi icin cok erken uyku hali bu haftada olmaz gibi seyler soyluyorlar kendi kendime acaba ben mi abartiyorum falan diyorum ama yok vallahi kendimden geciyorum uykusuzluktan falan artik dinlemiycem hic birini

bizzim ülkemizde de hamileler yolunacak tavuk. Her test paralı her kan alış paralı ya öl yada para ver malesef..

çok enteresandır yogurtlu makarna benide çok mutlu ediyor soğuk soğuk çok seviyorum. Şu sıra çok sağlıklı beslendiğim söylenemez ama zaten depodan yiyor az daha büyüsün mecbur yicem

dar kot giymenin özellikle göbek kısmı için soruyorum bebeğe zararı var mı
Sıkıstırmamak en güzeli canım benim ztn kotlarım olmuyo smdiden kilo değil ama alt tarafta sertlik ve yanlardan genişlemem olmus lastikli kot aldım bende bir kaç ay rahat giyerim diye düşündüm

ben seğirme yaşıyorum burda söylemiştim bi kaç kez. Ama bebek değil tabi ama ondan dolayı bir belirti yinede . Ama ilk gebelikse hiç anlaşılmıyor bu pıt pıtlar gaz gibi :)

dar kot giymenin özellikle göbek kısmı için soruyorum bebeğe zararı var mı
Bebek artık dokunmayı hissettiği için sıkıyorsa giyme tabi ki zarar derken sana olmaz bana olur bilemiyorum da dar giymeyin deniyor genel manada kan basıncı için de hamilelikte dar giymek iyi degil canım

çok enteresandır yogurtlu makarna benide çok mutlu ediyor soğuk soğuk çok seviyorum. Şu sıra çok sağlıklı beslendiğim söylenemez ama zaten depodan yiyor az daha büyüsün mecbur yicem
Bende öyle yemek olarak çok sağlıklı beslenemiyorum gibi hissediyorum bir hafta öncesine kadar kahvaltı da iyi yapardım mutlaka bir yumurta yerdim ama şuan yarısını yemek için zorluyorum. Öğün sayısını arttırdım fazla yiyince de kötü oluyorum çünkü az az sık yiyorum ara öğünlerde ceviz yoğurt süt falan tüketmeye calisiyorim

Kızlar tek tek dönemedim kusura bakmayın. Medipola gittim 12 gibi baktı yani 7+4 haftalık ama bana geldikten 4 gün sonra kalbi durmuş dedi. Kürtaj yaptır dedi Sabah başlayan kanamalar çoğalıp devam etti parçalar falan. Sonra kürtaj için geldim müşaade odasına aldılar işte kürtaj yapacaklardı o zamana kadar bebek kendiliğinden düştü maalesef. Yumurta kadardı ya kocamandı. Hemen hemşireleri çağırdım onayladılar aldılar parçayı. Sonra ultrasondan baktılar parça kalmış yani yine de kürtajdan kaçış yok. Parçayı alacaklar bekliyorum o kendi düşene kadar mı bekleteceklrr acaba kaç saattir))

Velhasıl kızlar bebek düştükten sonra biraz rahatladım ağrım azaldı.

Hepinize teker teker teşekkür ederim yanımda oldunuz. Tanışmasak ta arkadaş gibi olduk. Hepiniz miniklerinizi sağlıkla kucağınıza alın ben yine ara ara gruba bakacağım çünkü sizleri o kadar merak ediyorum ki daha cinsiyetlerini öğreneceksiniz o heyecanınıza bem de ortak olacağım inşallah. Çok öpüyorum sevgiyle kalın.

Canım benim Rabbim içine ferahlık versin
Ilk trimesterda düşen bebekler biliyorsun ki genelde kromozom hasarlı bebekler oluyor; inşallah sağlıkla sen de biz doğum yapmadan hamile kalacaksın. Her şey en hayırlı ve gönlünce olsun

Patates salatası ve kısır böyle şeyler yiyebiliyorum sulu yemek boğazımdan inmiyor

Canım çok geçmiş olsun. Ne olur kendimi çok fazla üzme. Bende kitapta okudum, sağlıklı olmayan gebelikte, vücut genelde çocuğu atarmış. Öyle düşün eğer ki hayırlısı olsaydı ne olursa olsun doğardı. Böyle olmasıydı belki de doğumdan sonra çok fazla acı çekecektiniz. Kendini sakın bırakma hemen toparlan çok yakın ve en doğru zamanda Allahım tekrar nasip etsin inşallah. Allaha emanet ol. Bizleri de habersiz bırakma

Canim mart ayinda bende bir kayip yasadim cok uzuldum cok agladim allah oyle bi zamanda tekrar nasip ettiki gercekten hayirlisi buymus dedim. Bundada vardir bir hayir hic sıkma canini en yakin zamanda yeniden hayirli haberlerle gelirsin insallah yanimiza

ya hep aklıma geldin canım, odaklanıp şurda başka bir şey bile konuşamadım.
çok zor bir gece geçirdin ve daha da zorunu yaşamışsın çok üzgünüm
okurken bile çok etkilendim bu yaşadığın durumdan
keşke böyle olmasaydı , ama Allah'ın senin için yazdığı daha güzel bir plan vardır diye teselli etmek istiyorum seni
umarım bi an önce toparlanır en az hasarla bu süreci atlatırsın
ve evet lütfen ara ara gel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…