2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Hayirli cumalar kizlarr henuz kimse segirme kipirti falan hissetmiyor degil mi ? Kayinvalidem falan soruyo segiriyo mu pit pit falan diye bende oblar oyle sorunca sanki olmasi gerekiyomus gibi hissediyorum siz de durumlar nasil ben henuz hic hissetmedim

Okul telaşı zamanı olduğu için yazamıyorum hiç.Umarim herkes iyidir.2 li test zamanı gelen var mi aranızda,ben 12 hafta bitince yaptırmayı düşünüyorum inşallah.

Sagol canim bende aslinda okuyorum biyerlerde 20. Haftaya kadar bile hissetmemek normalmis diye ama yine de arada acaba diyorum
Evet 15 16 haftalık zaten ilk gebelikse zor, sonrakilerde daha erken hissediliyor ama bende genelde 20 haftaya doğru hissettim üç bebemi deBiraz da tombik olduğum için sanırım.Kilo da etkiliyor bence

Hayırlı cumalar canım
Eskiler öyle ya bana hep soruyolar kıpırdıyo mu diye ama şu an hissetmemiz mümkün değil, henüz birkaç gramlar :) seyirmeler falan hissetmek normal, rahimin genişleme hareketleri. Bazen de bağırsak hareketleri oluyodur. En erken 16 hafta gibi hissederiz herhalde

Evet 15 16 haftalık zaten ilk gebelikse zor, sonrakilerde daha erken hissediliyor ama bende genelde 20 haftaya doğru hissettim üç bebemi deBiraz da tombik olduğum için sanırım.Kilo da etkiliyor bence
Ayy cok sagol valla icimi rahatlattin ❤ aslinda insanlarin soylediklerine bu kadar takilmam normalde ama nedense gebelikte boyle oldum her bisey soylendiginde baya dusunuyorum acaba olmasi mi gerekiyodu diye ilk oldugu ici sanirim. Benim de cok kilom yok ama karin bolgem hafif yagli simdiden karnim cikti

Maalesef her soruldugunda da acaba diyorum zaten cok bi belirtim yok bi de bunlari kafaya takinca panikliyorum bazen bian once randevu zamanim gelse de gorsem sag salim bebisimi

Bende bişey hissetmiyorum valla

Her şeyi yiyip üzerine gaviscon içiyorum

Kızartma türü şeyler benimde hoşuma gidiyor aslında tiksinmis değilim ama yedim mi miğdem kötü oluyor. Bende çorba tarzı şeyler de deniyorum. Tavuğu da çorbaların içine katıyorum genelde pilav ayran falan öyle idare etmeye çalışıyorum

Ben 3 günde 2 defa pit diye bir şey hissettim bebek olduğuna emin olduğum ama onun dışında bağırsak mı bebek mi anlayamadigim bazı seyirmeler oluyor

Çok erken canım ilk bebekte 16 ikincide de 14ü buluyor net hissetmek için

Okul telaşı zamanı olduğu için yazamıyorum hiç.Umarim herkes iyidir.2 li test zamanı gelen var mi aranızda,ben 12 hafta bitince yaptırmayı düşünüyorum inşallah.
Ben yaptırmayacagim ama doktorum 13+1de çağırdı ense karaciğer ve mide gazına bakacakmis 22sinde gideceğim inşallah

Ben kızıma hamileligimi öğrendiğimden beri her seyi not tuttugum için biliyorum 14. Haftada belli belirsiz hareketler hissetmisim 16. Haftada da artık düzenli bebek olduğuna emin olduğum hareketler hissetmeye başlamışım canım zaten dediğim gibi en erken o zamanlar. Bu karın yağıyla da ilgili tabi çok göbekli birisi daha geç hissedebilir benim gibi gemi kalcali ama karnin az yagliysa daha erken olabilir kendimi de gömdüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…