2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
bende oğlumun tüm kıyafetleri duruyor yıkayıp paklayıp yerleştiricem küçüklerini ama kız olursa mecbur alışveriş . Ama elim tokalara bantlara gidiyor ama hiç bişi almadım daha :KK14:
Aynen ben de erkek olursa önce evde ne var oğlumunkilerinden ona bakacağım ama şimdi 1 takım taraftar seti aldım kız erkek farketmez o nasıl olsa 😍

kendimi gördüm son sistem bebek arabamızı sattım nasılsa çocuk yapmıcaz diye şimdi almak zorundayız :işsiz:
Evet puset olmadan olmuyor ilk aylar, bir de tam havanın güzel olduğu zamanlara denk gelecek doğum..
Yine şöyle Ağustos eylülde doğum yapacak olsam almazdım direk baston arabayla devam ederdik ama tam nisan çok lazım olacak :/

Evet puset olmadan olmuyor ilk aylar, bir de tam havanın güzel olduğu zamanlara denk gelecek doğum..
Yine şöyle Ağustos eylülde doğum yapacak olsam almazdım direk baston arabayla devam ederdik ama tam nisan çok lazım olacak :/
evet soğuklara denk gelmicez puset şart artık alıcaz mecbur . ikinci çocuklar gerçekten ilkinden farklı oluyor :emir_bebek:

yenidoğan hastane çıkışı takımlarından sizce kaç tane almak yeterli? çok uzun süre giyemiyorlar ya
Sadece hastanede giyicekse bir pahalı takım diğerleri normal ikili takım 2-3 yeterli oluyor. Ama hastaneye zıbın şart 5-6 zıbın kakaya karşı götürmek lazım :anneadayı:

Gunaydin kizlaar 3-4 gundur inanilmaz uyuyorum 🙈 ise gidiyorum orda kafami kaldiramiyorum eve geliyorum yemek yiyip saat 8 de uyuyakaliyorum sabaha kadar deliksiz hemde. Ne evle ilgilenebiliyorum ne esimle ne zamana kadar olur bu durum cok sıkıldım vallahi. Calismasam evde olsam hic sorun yok vur kafayi yat ama is yerine gelince olmuyor.
11+1 devam🤣

evet soğuklara denk gelmicez puset şart artık alıcaz mecbur . ikinci çocuklar gerçekten ilkinden farklı oluyor :emir_bebek:
imza bilgisindeki şu konu dikkatimi çekti, ne kadar iyi bir şey:

"Diğer kültürlerde doğum : İsveçde tüm doğumlar yüksek eğitimli ebeler tarafından yönetilen hastanelerde gerçekleştirilir. Doğum öncesi her türlü bakım, kontrol ve sağlık giderleri her kadın için ücretsizdir."

Yine belli belirsiz bir usg fotoğrafı 😖 varmı anlayacak babayiğit bu arada sata göre 8 usg de 7+3
Canım o 5-6 haftalık kese fotografın lazım ramziye göre ilk tutunduğu yer önemli 7-8 haftalarda cnku büyüyorlar kesenin ortasına yerleşiyorlar bilemedim ben 🫣🫣 sen ne hissediyosun

Canım o 5-6 haftalık kese fotografın lazım ramziye göre ilk tutunduğu yer önemli 7-8 haftalarda cnku büyüyorlar kesenin ortasına yerleşiyorlar bilemedim ben 🫣🫣 sen ne hissediyosun
5-6 haftalık fotoğrafı da var ama ne kese gözüküyor ne bebek benim bu bebiş biraz geç geliyor 1 hafta geride ilk bebegim tam tersi hep öndeydi 7 haftalıkken 8 gözüküyordu. Hislerime gelecek olursak kızım da doğana kadar erkek hissettim belirtilerim erkek di rüyalarım çevrem hep erkek hissettirdi psikolojikmen erkek hissediyordum galiba ama tutmadı .Bundada kız hissediyorum çünkü bütün belirtilerim de kız belirtisi gibi ama net bı hissim yok diğer hamileligime görede farklı olduğu için arada acaba erkekmi diyorum kafa çok karışık yani🤭 Ama ne olursa olsun çok sevineceğim 🥰

Kızlar neler tüketebiliyorsunuz bu aralar. Ben günde bir defa bu aralar patates haşlıyorum üzerine tuz pul biber biraz da limon sıkıyorum hoşuma gidiyo miğdemi de rahatlatıyor yoğurtlu makarnada hoşuma gidiyor. Var mı böyle miğde rahatlatan hafif tarifleriniz. Bugün de yoğurt çorbası yapayım diyorum oda hafif rahatsız etmez sanki

Kızlar neler tüketebiliyorsunuz bu aralar. Ben günde bir defa bu aralar patates haşlıyorum üzerine tuz pul biber biraz da limon sıkıyorum hoşuma gidiyo miğdemi de rahatlatıyor yoğurtlu makarnada hoşuma gidiyor. Var mı böyle miğde rahatlatan hafif tarifleriniz. Bugün de yoğurt çorbası yapayım diyorum oda hafif rahatsız etmez sanki
Benimde canım dün patlıcan kabak biber kızartma çekti yaptım üzerine yogurt sarımsak döküp yedim bütün corbaları içebiliyorum yogurt corbalar mercimek tarhana iyi oluyor patates salatası iyi gidiyor bazen tavuk haşlama yiyorum haftada bir dışarda balık yiyoruz beslenme acısından

X