2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bence çift yönlü olması çok önemli ben hep bebeğimi kendime döndürüp kullanıyordum kusma problemimiz çok fazlaydı bide sürekli bebeği görmek daha güzel

Bence çift yönlü olması çok önemli ben hep bebeğimi kendime döndürüp kullanıyordum kusma problemimiz çok fazlaydı bide sürekli bebeği görmek daha güzel
puseti takınca ilk 6 ay bize dönük oluyor ya bebek zaten o yönden eksiklik hissetmedim
6 aydan sonra ise oturarak biniyor o zaman da gözetleme yeri işimi gördü. 6-10 ay arası bizim kışa denk geldi zaten.
ben yine aynı arabadan alacağım
Çok sağlam keşke satmasaydım

Yönünü değiştirmek çok önemli gibi geldi bana ama bilemedim araştıraym

Bu da çok mantıklı bir açıklama olmuş kafam karıştı çift yönlü olmalı mı olmamalı mı buna bakmam lazım

Yönünü değiştirmek çok önemli gibi geldi bana ama bilemedim araştıraym
Evet canım ama üst mesaja da yazdım ben bir kaç kere hariç eksiklik hissetmedim. Çünkü bir de yanında yağmurluk&kışlık ayak battaniyesi vardı.
Tabi ki çift yönlü olması bir artı.
Ama olmasa da oluyor bende daha bakınmadım joie markasının eğer çift yönlü travel sistemine denk gelirsem ben de alabilirim. Yoksa yine litetrax 4 alacağım bir değil 5 çocuk büyütür

İnşallah yarın güzel haberlerle gelirsin canım. Her şey Allahtan ne desem bilemiyorum
İnşallah canım. Şansıma tüküreyim 11.45 randevumu mecburi değiştirdiler saat 16.45 e aldılar sezeryana girecekmiş dr (( neden üst üste geliyor ya herşey. Bugün kanama başladı inşallah durur yarına kadar.

önerebileceğin bir marka ve model var mı bu konuda? Çift yön önemli bir şeymiş o zaman.
Bende arayış içindeyim bebek arabamız hediye gelmişti beneto marka kullanışı kolay ama kalite sıfır daha sonra başka araba aldım covid zamanında pek kullanmadık çocuk büyüdü oda çok ağır geldi satmak zorunda kaldım şuan bende almak istiyorum. Kullanıp tecrübe eden anneler yazarsa aydınlanırız inşallah

Canim bebek kac haftalık gözüküyor tam ultrasona göre, acaba küçük mü ondan mı duyulmuyor.
Sata göre 9 haftalık ama cihaz hep 6+4 olarak görüyor. Neredeyse 3 hafta geriden gelmesi imkansız çünkü adetin 3.günü beta 1645 lerdeydi. 6 haftaya kadar sorunsuz ilerlemişti. Son üç haftadır böyle. Kız kardeşim de hamileydi onun 7+1 dün baktırdı gayet güzel kalbi de atıyor. Benim bilmiyorum niye böyle oldu.

Kese var bebek var kanama var kalp atışı yok
Geçen haftada aşırı umutsuz bir durumdan medipoldeki doktorun yorumuyla umutlu bir duruma geçmiştin. Progestan alıyor musun? Ne dedi bu doktor önlem için?
Medipoldekine kadar inşallah durur bebiş seninle inşallah kanaman durur

Allah en hayırlı olanı nasip etsin bazen olumsuz görünen durumlar aslında bizim hayrımıza da olabilir.
Allah gönlünüzdekileri hayırlıya çevirsin inşallah.
Amin inşallah. Hepiniz sağlıkla kucağınıza alırsınız miniklerinizi inşallah. Herşeyin en hayırlısı olsun.

Kuzum şansıma medipoldaki dr da sabah sezeryana girecekmiş mecburi randevu saatini değiştirdiler 16.45 şansıma. O zamana kadar dursa bari. Bugünkü dr kalbini duyamadığım için progestan vermeyeceğim diyor. İşte o kadının bana kalp sesini dinletmesi ve sapasağlam demesi beni kürtajdan alıkoyuyor şuan p dr görünmezsem keşke gitseydim diyeceğim biliyorum. O yüzden her zaman 2 de la ilerlemek lazım bence aklınızda bulunsun. İnşallah yarın ola hayrola.

Cihazdan cihaza ölçüm çok farklı oluyor kendi doktorum 5+6 ölçmüştü kese ve bebek gözüktü demişti 10 gün sonra acile gittiğimde orda 6+1 gözüktü sata gore 1 hafta gerideydi üstelik iki cihazda bebeği de keseyide net göremiyoruz dediler en son vajinaldan bakıldı kalp atışı duyuldu inşallah sizinde öyle olur hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Canim sen gene denilen tarihi bekle bakalım, Allah yardimcin olsun

Kızlar daha önce bebek mağazasında çalışmıştım. Travel sistem bastona göre tabiki daha ağır ama yenidoğan bir bebek için travel daha kullanışlı. Ayrıca çift yönlü kullanım bir artı olsa da özellik çok kullanıldığında takma yerlerinde çabuk bozulma meydana gelebiliyor. Özellikle dönderilerek yön değişenlerde . Baston yenidoğanda kullanılmaz 2 3 + yaş bebeği olanlar için hafif kullanışlı bir üründür.

Ben kizimdakini kullanacagim joie chrome çok rahat sürüşü falan tavsiye ederim canım

Ay inşallah bakalım.
Şuan sizin kaç haftalık oldu? Sizin için sevindim inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…