2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Allah en hayırlı olanı nasip etsin bazen olumsuz görünen durumlar aslında bizim hayrımıza da olabilir.
Allah gönlünüzdekileri hayırlıya çevirsin inşallah.

Kızlar bebek arabası olarak düşündüğünüz önereceğiniz bir marka varmı ? İlk çocuğum da travel kullandım . Travelden şikayetçi çoktu ama bana göre travel çok rahattı dönüşleri sürüşü hafifliği 9 aya kadar pusetli bölümü özellikle çok rahattı.Portbebeye geçince oturma yeri aldığımdan beri sorunluydu . Garantiye yollamak istedim fakat firma kapanmıştı Şuan tekrar almak istiyorum travel ve baston arasında kaldım önereceğiniz modeller varsa yazarsanız çok sevinirim biraz erken ama biran önce almak istiyorum her ay pahalılaşıyor.

Karından bakıldıysa solda erkek oluyo Ramziye göre canım sağlıkla büyüsün bebiş

Kızlar bu ramzi teorisiydi sanırım hiç anlamıyorum, ama sizin yorumlarınızı görünce bende merak etmeye başladım. 6 haftalıkken verilen ultrason fotoğrafı, karından bakıldı, bana da yorum yapar mısınız? Hiç bir şey görünmüyor ama sadece bi artı işareti var bebeğim oradaymış, sanırım hastanenin ultrason cihazı pek iyi değil, elimde sadece bu var.

Ramziye göre erkek. Diğer yorumlara da bakalım

+ Nın oradaysa bebek sağ tarafa yakın sağa yakın oluncada kız oluyor diyorlar

+ Nın oradaysa bebek sağ tarafa yakın sağa yakın oluncada kız oluyor diyorlar
Evet + işaretinin olduğu yerdeymiş. Doktor öyle demişti. Aslında cinsiyetinin ne olduğu hiç önemli değil sağlıkla gelsin de. İlk çocuğum zaten. Hangisi olursa olsun ilk kez tadacağım Bi duygu teşekkür ederim bu arada

Bende bu gece kabus gördüm eşimle ilgili ve çok huzursuz oldum , hormonların mi dersiniz
Aynı şekilde bende kabus görüyorum, saçma sapan rüyalar görüyorum, daha önce bu kadar çok rüya gördüğümü hiç hatırlamıyorum ama bu aralar uyuyorum uyanıyorum kabus görüyorum. Bu durumdan bende çok husursuz oluyorum

Rabbim gönlünüze göre versin doğunca çok farklı oluyor özellikle ilk göz ağrıları acaba kimlerin Ramzi teorisi tutucak öğrenince yazalım hepimiz doktorun bana 5+6 da verdiği usg kağıdında kese bile gözükmüyor hiç anlaşılmıyor 7. Haftada gittiğimdede vajinal usg de sanki sola yakındı yani buda normalde sağda olduğunu gösteriyor ama tam anlamadım bakalım yarın biraz daha belli eder kendini ozaman atar yorumlatırım bende

İnşallah yarın güzel haberlerle gelirsin canım. Her şey Allahtan ne desem bilemiyorum

Bana da bunu verdi ama sanki çok iyi Bi ultrason cihazı değil gibi. Sitede bir çok arkadaşın daha iyi ultrason fotoğrafları.
Evet ilk göz ağrısı Bi başka olur tabi bütün duygularının ilkini onda yaşayacağız sonuçta, öğrenince de hepimiz yazarız zaten hemen

Ben oğlumdan olanı kullanacağım. Joie litetrax 4 bizimki canım, çook memnunum. Sürüşü kolay. Katlanınca fazla yer kaplamıyo. Puseti de direkt üstüne takılıyo, arabaya da takılabiliyo

Demek ki normal çünkü benle birlikte 4-5 arkadaşımız yazmış canım, bol bol dua edip uyuyalım, inşallah azalır.

Sağda görünüyo, bu durumda kız oluyo canım

Benimki hiç belli olmuyor kese gözükmüyor ki bebek gözüksün o derece yani

Ben oğlumdan olanı kullanacağım. Joie litetrax 4 bizimki canım, çook memnunum. Sürüşü kolay. Katlanınca fazla yer kaplamıyo. Puseti de direkt üstüne takılıyo, arabaya da takılabiliyo
Ben de bu markayı istiyorum. En uygun ebebekte mi yoksa hepsiburada gibi sitelere mi bakmak lazım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…