2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ay inşallah bakalım.
Şuan sizin kaç haftalık oldu? Sizin için sevindim inşallah sağlıkla kucağınıza alırsınız 😍♥️
Sat a göre 8 haftalık usg de biraz küçük 🥰Darısı da size inşallah bugün tesadüfen tiktokta bir gönderinin altına bir kadın yorum yapmış 9 haftalık bebeğimin kalp atışı yok dediler aldırmak istediler almadım şuanda 7 yaşında dünyalar güzeli kızım var bekleyin... diye yazmış aklıma siz geldiniz inşallah size de hayırlı sonuçlar olur 🥰

Ben de çok sersemletiyor deyince hemen vajinal kullan dedi. Ağızdan diye yazıcam ama vajinal al şeklinde söyledi.
Peki bı tuhaf değil mi ben hiç kullanmadim vajinal aciksaci biraz rahatsız olurum diye sormakta istemedim

Canim uyumadan önce üç kere Ihlas, Nas, Felak okuyup ve her okuyuştan sonra avuçlarına üfürüp vücudu sivazlayip,otuz üç defa subhanallah, elhamdulillah, allahu ekber deyip uyumayı dene, inşallah faydasını görürsün, bende unutuyorum bazen artık daha dikkat edeceğim🌸
Tamam inşallah bende unutmadan her gün yapmaya çalışayım inşallah hepimiz faydasını görürüz. Teşekkür ederim 🥰

Benim başıma da aynısı geldiii. Dün 6+4te gittik kalp atışlarını ultrasonda gösterdi ama sesi açmadı haftaya gelin dedi. Biz de bir anlam verememiştik. Siz kaçıncı haftada dinlemeyip kaçıncıda dinlediniz acaba?
Bize direkt 6+2 de çok kısa bir şekilde dinletmişti🤭

Sata göre 9 haftalık ama cihaz hep 6+4 olarak görüyor. Neredeyse 3 hafta geriden gelmesi imkansız çünkü adetin 3.günü beta 1645 lerdeydi. 6 haftaya kadar sorunsuz ilerlemişti. Son üç haftadır böyle. Kız kardeşim de hamileydi onun 7+1 dün baktırdı gayet güzel kalbi de atıyor. Benim bilmiyorum niye böyle oldu.

Kuzum şansıma medipoldaki dr da sabah sezeryana girecekmiş mecburi randevu saatini değiştirdiler 16.45 şansıma. O zamana kadar dursa bari. Bugünkü dr kalbini duyamadığım için progestan vermeyeceğim diyor. İşte o kadının bana kalp sesini dinletmesi ve sapasağlam demesi beni kürtajdan alıkoyuyor şuan p dr görünmezsem keşke gitseydim diyeceğim biliyorum. O yüzden her zaman 2 de la ilerlemek lazım bence aklınızda bulunsun. İnşallah yarın ola hayrola. 🤗♥️

nasıl geçti canım gecen? :KK200:

Günaydın herkese :KK200: güzel haberler alacağımız bir gün olsun :dua:

Kanz D-Go travel sistem araba kullanan var mı? varsa yorumlarını alabilir miyim?

Günaydın kızlar🥰 bulantılar ne zamana kadar devam eder önceden sabahları olurdu sadece ilaçla bir iki saate etki gösterirdi iki gündür daha ilerleyen saatlerde de miğdem bir tuhaf korkmaya başladım daha da kötüye gidiyor sanki😔

Gunaydin kizlaar 3-4 gundur inanilmaz uyuyorum 🙈 ise gidiyorum orda kafami kaldiramiyorum eve geliyorum yemek yiyip saat 8 de uyuyakaliyorum sabaha kadar deliksiz hemde. Ne evle ilgilenebiliyorum ne esimle ne zamana kadar olur bu durum cok sıkıldım vallahi. Calismasam evde olsam hic sorun yok vur kafayi yat ama is yerine gelince olmuyor.

Günaydın kızlar🥰 bulantılar ne zamana kadar devam eder önceden sabahları olurdu sadece ilaçla bir iki saate etki gösterirdi iki gündür daha ilerleyen saatlerde de miğdem bir tuhaf korkmaya başladım daha da kötüye gidiyor sanki😔
9+2'yim biraz hafifledi ama hala oluyor. Yemek yiyemiyorum dün kontrolde 2 kg vermisim bile ☹️ açım ama yemek yiyemiyorum içim almıyor çok ilginç

Gunaydin kizlaar 3-4 gundur inanilmaz uyuyorum 🙈 ise gidiyorum orda kafami kaldiramiyorum eve geliyorum yemek yiyip saat 8 de uyuyakaliyorum sabaha kadar deliksiz hemde. Ne evle ilgilenebiliyorum ne esimle ne zamana kadar olur bu durum cok sıkıldım vallahi. Calismasam evde olsam hic sorun yok vur kafayi yat ama is yerine gelince olmuyor.
Ben basından beri öleyim 😂😂 dün şirkette kafamı bi koymusum masaya 15 dk uyumusum 😂😂😂 bende ole eve gidiyorum yemek sonra koltukta sızıyorum hemen bide mide bulantısı 🤢🤢🤢

Bendede hiç kesilmedi cok fenayım hala sabahları ztn baslyıyoruz dişimi zor fırçalıyorum sonra bidaha baslıyor oglen bidaha aksama kadar sürüyor aksam sadece rahatlıyorum

X