2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Demek ki normal çünkü benle birlikte 4-5 arkadaşımız yazmış canım, bol bol dua edip uyuyalım, inşallah azalır.
İnşallah azalır gerçekten. Çünkü ilk kalktığımda da uzun süre etkisinde kalıyorum gördüğüm kabusların. İnşallah zamanla geçer bu durumda.

Ben oğlumdan olanı kullanacağım. Joie litetrax 4 bizimki canım, çook memnunum. Sürüşü kolay. Katlanınca fazla yer kaplamıyo. Puseti de direkt üstüne takılıyo, arabaya da takılabiliyo
Aklımda bulunsun teşekkür ederim benim içinde sürüşü ve yer kaplamaması çok önemli birde kaç kiloya kadar taşıyor acaba

İnşallah azalır gerçekten. Çünkü ilk kalktığımda da uzun süre etkisinde kalıyorum gördüğüm kabusların. İnşallah zamanla geçer bu durumda.
Canim uyumadan önce üç kere Ihlas, Nas, Felak okuyup ve her okuyuştan sonra avuçlarına üfürüp vücudu sivazlayip,otuz üç defa subhanallah, elhamdulillah, allahu ekber deyip uyumayı dene, inşallah faydasını görürsün, bende unutuyorum bazen artık daha dikkat edeceğim🌸

Ramziyi yanlış yorumluyormuşum ben. Şimdi öğrendim😁 benimki de ramziye göre kız ama bence yani hissettiklerim ve rüyalarıma göre erkek. Göreceğiz. Kız olursa çok şaşıracağım
Kızımın usg fotoğraflarında tutmuş sağda ama ben hep erkek hissediyordum kız olmasını çok istiyordum ama doğuma kadar hiç kız olarak hissetmedim çünkü rüyalarımda hep erkek görüyordum erkek bebek emziriyordum ve çevremdeki herkes erkek diyordu onlarda rüyalarında erkek görüyordu rüyalar ve hislerim ters çıktı 😂 Bundada tamm net hissetmemekle beraber kız hissediyorum aradada acaba erkekmi diyorum rüya pek görmedim Eltim hamile olduğumu bilmiyor geçen rüya görmüş anlatıyor bı kız bebeği gördüm kaynanam kucağında getiriyordu falan dedi sanırım benle ilgili 😅

Gittim işte kese var bebek te var ama kalp atışı yok. Ama şuan Kürtaj önermem diyor bir hafta beklemeni öneririm diyo. Bakalım işte yarın medipola kontrolüm var eğer kanamam çok olmazsa gidip o dr görünmek istiyorum o kalp atışını dinletmişti bana ve çok sağlıklı demişti. Eğer akşama kanamam çoğalırsa acile gitmem gerekiyor yarına kadar dayanırsam son bir kez o dr da baksın sonra keşke demeyeyim. Çok moralim bozuk ya. Ağla ağla gözüm şişti bugün. (( Ama elden bir şey gelmez her şey Allah'tan. Teşekkür ederim canım desteğin için. İnşallah miniğini sağsalim kucağına alırsın. ♥️♥️♥️
Canim bebek kac haftalık gözüküyor tam ultrasona göre, acaba küçük mü ondan mı duyulmuyor.

Kızımın usg fotoğraflarında tutmuş sağda ama ben hep erkek hissediyordum kız olmasını çok istiyordum ama doğuma kadar hiç kız olarak hissetmedim çünkü rüyalarımda hep erkek görüyordum erkek bebek emziriyordum ve çevremdeki herkes erkek diyordu onlarda rüyalarında erkek görüyordu rüyalar ve hislerim ters çıktı 😂 Bundada tamm net hissetmemekle beraber kız hissediyorum aradada acaba erkekmi diyorum rüya pek görmedim Eltim hamile olduğumu bilmiyor geçen rüya görmüş anlatıyor bı kız bebeği gördüm kaynanam kucağında getiriyordu falan dedi sanırım benle ilgili 😅

Benim rüyalarım genelde çıkar hislerim de. Ama bunda ne olacak bilmiyorum. Hayırlısı olsun. Merakla bekliyorum. Benim de görümcem rüya görmüş mesela kesinlikle kız olacak diyor. Arkadaşlarım erkek diyor. Annem ve kuzenim kız diyor. Herkes ayrı telden. 😊 çok heyecanlı bir bekleyiş😍

Ben de bu markayı istiyorum. En uygun ebebekte mi yoksa hepsiburada gibi sitelere mi bakmak lazım?
Ebebek Şubat indirimini bekle canım
Diğer yerlerde pahalı pluyor
Ben de joie litetrax 4 travel sistem kullandım
Tek eksisi çift yönlü olmaması
Satmıştım bebek düşünmüyorum diye köpek gibi pişmanım 😅
Şimdi tekrar alıcam 🤦🏻‍♀️

Ebebek Şubat indirimini bekle canım
Diğer yerlerde pahalı pluyor
Ben de joie litetrax 4 travel sistem kullandım
Tek eksisi çift yönlü olmaması
Satmıştım bebek düşünmüyorum diye köpek gibi pişmanım 😅
Şimdi tekrar alıcam 🤦🏻‍♀️

Hmm tamam bekleyeyim o zaman. 😊 çift yönlü olması ne demek peki? 🤔 ne açıdan iyi oluyor?

Hmm tamam bekleyeyim o zaman. 😊 çift yönlü olması ne demek peki? 🤔 ne açıdan iyi oluyor?
Çift yönlü olması rüzgara göre bebeğin yönünü değiştirmeye yarıyor.
yani ben bu yönden eksikliğini hissettim arada, ama yok diye de ölmedim değil 😅
Tentesi tam kapanabiliyor zaten. Kısmen korunmuş oluyor

Benim rüyalarım genelde çıkar hislerim de. Ama bunda ne olacak bilmiyorum. Hayırlısı olsun. Merakla bekliyorum. Benim de görümcem rüya görmüş mesela kesinlikle kız olacak diyor. Arkadaşlarım erkek diyor. Annem ve kuzenim kız diyor. Herkes ayrı telden. 😊 çok heyecanlı bir bekleyiş😍
Benim de cinsiyet konusun da hep tersi çıkıyor rüyalarımda hislerimde belirtilerimde . Bakalım bunda tutturabilcemmi😅 Biran önce gelsin o günler alışverişe başlayalım artık ilk aylar çok sıkıcı geliyor bana nasıl geçecek bu günler 🥲

X