2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benim başıma da aynısı geldiii. Dün 6+4te gittik kalp atışlarını ultrasonda gösterdi ama sesi açmadı haftaya gelin dedi. Biz de bir anlam verememiştik. Siz kaçıncı haftada dinlemeyip kaçıncıda dinlediniz acaba?

Yaa ben de 7+3te gittiğimde makine bozuk ses çıkmıyor falan dedi gösterdi sadece de dinletmemek için mi dedi acaba sizler böyle deyince aklıma o geldi. Ama niye yalan söylesin ki gerçi sakıncalı derdi

Bugün kontrole gittim. Kalp atışlarını tekrar duydum.
9+0 oldu.
3 hafta sonra 3 ay dolmuş olacak.
O zaman muayeneye gideceğim.
Ve bana omega 3, multivitamin, d vitamini başlatacakmış.
Progestanı 3 ay dolunca bırakacağım.
Ve yine 3 ay dolunca Cinsel perhiz bitebilir dedi. dikkatli bir şekilde yapabilirsiniz diye belirtti yalnız.

Aramızda 2 gün var cnm progestani fitil olarak mı aliyorsun sabah fitil attım şimdi camarimda ıslaklık su gibi ortası beyaz beyaz ilaçtı sanirim boyle su gibi oluyor mu

Ya dun ben biraz yordum kendimi sanirim bide cok agir olmasa da pazar arabasini kaldirdim az bisey baska yere koydum dunden beri kasigimda batma degilde kas agrisi gibi agri var.Bugun biraz vajinama dogru vuruyor umarim bi sikinti yoktur sizin de oluyo mu agrilariniz belki normal bi rahim agrisidir..hic yasamiyodum

Anladım bana doktor uzun yol yasak diye rapor versin görevlendirme dilekçesine ekleyip verin garanti olur demişlerdi. Bi de benim tüp bebek riskli gruba giriyorum ama doktorla konusacagim o uygun görürse verir bence. Benim emin değilim artık görevlendirme ister miyim bilmiyorum. Sağlıkla geçirelim bu zamanımızı

Amin canım hepimizin bebeği inşallah Tetanozu ne zaman oluyoruz peki?

Gittim canım ve bana da o şekilde bir rapor verdi çok şükür. Fotokopi çekip görevlendirme dilekcesiyle beraber teslim ettim

Kızlar merhaba bugün doktora gittim sata göre 7+5 ultrasona göre 7+4 uyumlu dedi kalp atışını da duydum. Görevlendirme istemem için raporda yazdı bana dua edin inşallah köye gitmeyeyim bu yıl. Fotoğraf atıyorum cinsiyet yorumlarınızı bekliyorum

Eklentiler

• IMG_20220908_150942_1.jpg
    144,6 KB · Görüntüleme: 48
Gittim canım ve bana da o şekilde bir rapor verdi çok şükür. Fotokopi çekip görevlendirme dilekcesiyle beraber teslim ettim
Hayırlı olsun senin işin. Benim Doktor kontrolüm haftaya ama görevlendirmeler ihtiyacım var mı bilmiyorum. Bir de servisle gitmiyoruz, sınıf mevcutlari az. Şartları düşününce git gel yapmak mantıklı geliyor sanki.

Teşekkür ederim umarım olur. Yani mantıklı olan neyse onu yap

Aramızda 2 gün var cnm progestani fitil olarak mı aliyorsun sabah fitil attım şimdi camarimda ıslaklık su gibi ortası beyaz beyaz ilaçtı sanirim boyle su gibi oluyor mu
Ben önce ağızdan aldım ama o kadar mahvetti ki beni başımı kaldıramıyordum. 3 gündür fitil olarak kullanıyorum, çok rahatladım.
Bende akıntı yapmadı hiç. Bazen ilaç kalıntısı beyaz bir şekilde çamaşırda kalabilir ama. Akıntı da zaten bu süreçte normalmiş. Sorun değildir sende böyle olması eminim ki

Bende ilk hamileliklerimde ilk aylar hep kilo verirdim bunda aldim moralim bozuldu diyet değil ama ekmek az tüketmeye çalışıyorum akşam yemeğinden sonra çok aciksamda yememeye calisiyorum

Günaydın canım benim gayet güzel gidiyor bu hafta kışlık hazırlıklarla uğraşıyorum fasulyeydi domatesti ara ara bulantilarim oluyo ama çok rahatsız edici değil çok şükür baya enerjiğim bu günlerde maşallah diyeyim :d

Ayy Allah korusun , heralde bilinç altı korkuyoruz ondan oluyor.

Canım maşallah hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…