2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Diyet yapmıyorum ama sağlıklı besleniyorum. 5 kilo verdim bu 3 aylık süreçte. Bundan sonra da 10 kilo alırsam iyi bir yerde bitirmis olacağım inşallah
Harika ya, gerçekten böyle şeylere özeniyorum bende almak istemiyordum hiç ama sanırım biraz abarttım. Bi de aşırı Bi şişkinlik var üzerimde. Şişkinlik için de her hangi bir şey kullanamıyoruz ya, Bi de sürekli sabit olarak kabızlık problemi yaşıyorum. Bunların üzerine Bi de eskisine göre fazla yiyince aldım doğal olarak. İnşallah bende bir an önce toparlanırım

Bana hep dediler ikinci çocuk planın varsa ondan sonra yap diye kızımda tüylerim azalmıştı ona güvenerek bende çok çıkmıyor zaten diyip devam ettim 😅🤭 Şuan lazer görse beni kendinden utanır 😖
Bana da hep dediler o yüzden ikinci çocuğu bekledim lazer için 🤭

Merhaba, hayırlı haberler alın inşallah 🥰 ama testi sanki çok erken yaptırmışsınız ben jinekolaga muayeneye gittiğimde fitile başlayacakdım adetten önceydi doktorum bthcg testi istedi negatif çıktı fitili kullanabilirsin dedi ben kullanmadım. Adetim 2 gün geçince idrar testi yaptım çok silik 2. Çizgi çıktı iyikide kullanmamaşım . O yüzden adeti beklemek daha sağlıklı .En kesin sonucu ozaman alırsınız inşallah 🥰
EVET AMA İNSAN SABIRSIZLANIYOR BUNDADA NEGATİF ÇIKARSA DEDİĞİNİZ GİBİ ADET DÖNEMİ BEKLEYECEĞİM YOKSA BAŞKA BİR UMUDUM KALMIYOR TEŞEKKÜR EDERİM :)

6+3 günlük ultrasonumuz♥️ Kanama alanıda gitmiş şükür kalbini de duyduk 🌸

Eklentiler

• 63A0C39F-5F13-4C96-B35B-DCDA68975C48.jpeg
    63A0C39F-5F13-4C96-B35B-DCDA68975C48.jpeg
    109,8 KB · Görüntüleme: 55
Selam kizlar,
Ben Esra Özbaşlı ile surecimi baslattim artik😊
Kendisi ile devam edecegim.
Bu arada Nift test mutlaka tum hastalarima oneriyorum dedi ama 11.haftadan itibaren(Test icin yeterli degerlerin kanda birikmesi icin)
Ofisinde bulunan 3 firmanin brosurunu aldim.
Gun icerisinde arayip,tek tek fiyatlari ogrenecegim.
Ilgilenenler olursa diye gorsellerini de paylasiyorum.
Panorama aralarinda ornegi Amerika'ya gonderen firmaymis.
Digerleri Turkiye'de sonuclandiriyormus.

Eklentiler

• 20220908_115519.jpg
    20220908_115519.jpg
    213 KB · Görüntüleme: 47
Selam kizlar,
Bu arada Nift test mutlaka tum hastalarima oneriyorum dedi ama 11.haftadan itibaren(Test icin yeterli degerlerin kanda birikmesi icin)
Benim doktorum Natera’nın broşürünü verdi bana. Güvenebilirsiniz çok iyi dedi.
doktorumun önerisine güveniyorum.

Ben yaptırmayacağım ama güvenilir bir firmadır. Amerika’ya gidiyormuş sonuçlar. Yaptırmak isteyen incelemeli.

BEN BU SABAH YAPTIM NEGATİF GİTTİM BİDE KAN VERDİM. 5-6 GÜN SONRADAN KANDA ÇIKIYOR DİYE UMUTLANIP VERDİM HAYIRLISI BAKALIM :KK43:
Bende reglimin geciktiği 2. Gün acilde kan verdim. Hcg 768.8 çıkmıştı. Bu hcg 5 üzeri olduğunda gebelik var demekmiş. Bu değer iki güne bir iki katına çıkıyormuş bende eğer regli günümden önce vermiş olsaydım kanı yine öğrenirmişim yani. İnşallah sizinde istediğiniz gibi olur.
Sonucuna baktınız mı?

Selam kizlar,
Fiyatlar neymiş canım

Bende reglimin geciktiği 2. Gün acilde kan verdim. Hcg 768.8 çıkmıştı. Bu hcg 5 üzeri olduğunda gebelik var demekmiş. Bu değer iki güne bir iki katına çıkıyormuş bende eğer regli günümden önce vermiş olsaydım kanı yine öğrenirmişim yani. İnşallah sizinde istediğiniz gibi olur.
Sonucuna baktınız mı?
DAHA ÇIKMADI ÇIKTIĞI ZAMAN SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM ANLAMADIĞIM İÇİN SİZLERİN TECRÜBESİNE DANIŞACAĞIM İNŞALLAH GÖNLÜMÜZCE OLUR

Günaydın kızçeler hamişlik nasıl gidiyor? Bu ara yine aktif takip edemedim grubu iş güç uğraşıyoruz. Benim mide bulantım falan yok ama böyle midem bi tuhaf ve yanıyor sürekli. İlk gebeliğimde de oluyordu ama o zaman bebek baya büyüdüğü ileriki aylarda olurdu 7 8 ay gibi. Şimdi çok erken daha ama baya sıkıntı yaşıyorum. Birde kaç gündür sürekli kabuslar görüyorum saçma sapan gebelikle mi alakalı bilemedim. Sizler iyisinizdir inşallah :)
Bende bu gece kabus gördüm eşimle ilgili ve çok huzursuz oldum , hormonların mi dersiniz

Kızlar selam. Ben de bugün doktora gittim rutin tetkikler için. Ultrasonda da baktılar. 7+4’tüm ultrasonda 7+2 çıktı. Bebek sola doğru yatıktı sanki karından 🤔 Kalbi de fıttı fıttı atıyodu çok şükür 😻 Ben daha sağlık ocağına bildirimde bulunmadım. Heralde öyle bi şeyler gerekiyormuş. Neden bilmiyorum ama. Bilginiz var mı?

X