2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Selam kizlar,
Ben Esra Özbaşlı ile surecimi baslattim artik😊
Kendisi ile devam edecegim.
Bu arada Nift test mutlaka tum hastalarima oneriyorum dedi ama 11.haftadan itibaren(Test icin yeterli degerlerin kanda birikmesi icin)
Ofisinde bulunan 3 firmanin brosurunu aldim.
Gun icerisinde arayip,tek tek fiyatlari ogrenecegim.
Ilgilenenler olursa diye gorsellerini de paylasiyorum.
Panorama aralarinda ornegi Amerika'ya gonderen firmaymis.
Digerleri Turkiye'de sonuclandiriyormus.
Çok teşekkürler 😊 11. hafta 10+0 ile başlayan hafta, değil mi?

Kızlar selam. Ben de bugün doktora gittim rutin tetkikler için. Ultrasonda da baktılar. 7+4’tüm ultrasonda 7+2 çıktı. Bebek sola doğru yatıktı sanki karından 🤔 Kalbi de fıttı fıttı atıyodu çok şükür 😻 Ben daha sağlık ocağına bildirimde bulunmadım. Heralde öyle bi şeyler gerekiyormuş. Neden bilmiyorum ama. Bilginiz var mı?
Maşallah canım hep sağlıkla büyüsün 😍
Sağlık ocağı bana göre önemli, çünkü doğumdan sonrada sık sık gidilecek aşılar kontroller, topuk kanı falan için. Şu an da en önemlisi tetanoz aşısı için çağırıyolar, arada kilo tansiyon takibi falan yapıyolar

selam kızlar
banada tahmınde bulunurmusunuz :)
vajınal 6+4
32f11872-711e-4679-a651-f23d3db55f83.jpg
7ba2a90a-fc57-430e-8b2c-16c280d1223f.jpg
e29495ce-cc4c-4eac-b546-9389df71eb17.jpg

Benim doktorum Natera’nın broşürünü verdi bana. Güvenebilirsiniz çok iyi dedi.
doktorumun önerisine güveniyorum.

Ben yaptırmayacağım ama güvenilir bir firmadır. Amerika’ya gidiyormuş sonuçlar. Yaptırmak isteyen incelemeli.
Evet canim,brosurlerden Panorama,Natera ile calisiyormus.
Doktorum da onu ekstra memnunuz filan dedi.

Bende bu gece kabus gördüm eşimle ilgili ve çok huzursuz oldum , hormonların mi dersiniz
Valla bilmiyorum ki dillendirmekte istemiyorum ama dün gece düşük yaptığımı gördüm resmen parça şeklinde geldiğini o kadar gerçekçiydi ki uyanınca bile etkisinden çıkamadım. Bu gecede çok saçma bıçaklar silahlar. Bu ne ya dedim uyku değil resmen eziyet.

Bana hep dediler ikinci çocuk planın varsa ondan sonra yap diye kızımda tüylerim azalmıştı ona güvenerek bende çok çıkmıyor zaten diyip devam ettim 😅🤭 Şuan lazer görse beni kendinden utanır 😖
hahahhahah of ya napıcam jiletle almaktan nefret ediyorum ee ağdaya dönersem eskisi gibi alıştırıcam tüyleri napayım bilmiyorum.

X