2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Aynen. Çok düşünmemeye çalışıyorum. Her şey Allah'tan. Yarına başka hastaneye gidip baktırayım belki orada başka bir şey derler. 2 ayrı doktor baksın onlar ne diyecek bakalım. Teşekkür ederim desteklerin için

Cumaya kadar sabret canım, inşallah hayırlı güzel haberlerle gelirsin. Allahtan ümit kesilmez
Kuzum cumaya kadar dayanamadım yarına başka bir doktora randevu aldım 2.45 cuma da giderim medipola. Öyle ce kararımı veririm. Dediğin gibi Allah'tan ümit kesilmez katılıyorum sana.

Merhaba kızlar bugun dr kontrolüm vardi 3 haftadir kontrole gidiyorum bebek gelisicek mi diye çok şükür her sey yolunda 8+6 olmasi gerekirken 7+3 sat tarihim 11 gün ileri alındı progesterana 12.haftaya kadar devam edicez . Idrar testimde malesef keton protein gibi olmamasi gerekenler pozitif çıktı ac ve susuz gittigim icin testi tekrarlatmak istiyorum bu konularda fikrinizi almak isterim

İdrar testi vermeden önce bol bol su içmiştim. İdrar yapabilmek için. Siz neden aç susuz gittiniz? Doktor mu istedi? Ben tok yaptırmıştım tüm testleri. Sorun olmadı.

Kızlar bir sorum daha var bu dönemde ilişki durumunuz nasıl bize doktor ilk üç ay önermedi ilişki girenler herhangi bir sorun oldumı ne sıklıkla yapıyorsunuz
Bizim aynı düzen devam doktor yasaklamadikca ben sakınmam ya

Kuzum cumaya kadar dayanamadım yarına başka bir doktora randevu aldım 2.45 cuma da giderim medipola. Öyle ce kararımı veririm. Dediğin gibi Allah'tan ümit kesilmez katılıyorum sana.
Çok iyi yaptın canım farklı bakışlar her zaman iyidir Rabbim en hayırlısını nasip etsin sana bizleride habersiz bırakma dualarımız seninle

Kızlar bir sorum daha var bu dönemde ilişki durumunuz nasıl bize doktor ilk üç ay önermedi ilişki girenler herhangi bir sorun oldumı ne sıklıkla yapıyorsunuz
Kızımda korkuyordum ve isteksizdim yani doğuma kadar yapamadım birde yeni evliydik evlendikten bır sonraki ay hamile kaldım kızım 1 yaşına gelene kadar cinsel hayatımız allak bullak oldu çünkü doğumdan sonra 4-5 ay kanamam devam etti yani hemen hemen 1 seneden fazla cinsel hayatımız yoktu toplasanız 2-3 defaydı eşimde çok kötü etkiler yarattı aramız çok fazla bozuldu zor süreçler geçirdik ama çok şükür düzeldi düzene girdi o yüzden bunda doktor yasaklamadığı sürece çok ciddi problemler olmadığı sürece kesinlikle düzeni bozmak istemiyorum yarın doktoruma da soracağım en son başka doktora gittiğimde yasaklamıştı kasık ağrım için

Ay ben kararsız kaldım kesenin ortasında resme
Ben bugün 1 paket çikolata, 2 paket gofret yedim resmen gözüm dönmüş gibiydi noldu anlamadım umarım yarın falan böyle şeyler canım istemez yanarım yoksa 100 kilo olurum

İdrar testi vermeden önce bol bol su içmiştim. İdrar yapabilmek için. Siz neden aç susuz gittiniz? Doktor mu istedi? Ben tok yaptırmıştım tüm testleri. Sorun olmadı.
Benim doktorum bebek gelismezse kurtaj olabilir ac susuz gel demisti doktoruda cok bekledim o yuzden oyle oldu keske hemen yaptirmasaydim idrar testini insallah yatin tekrarlarlar

Bende gün sayıyorum 3 aya zor canım ya evet ddigin gibi düzen bozuluyor eşle aranda soğukluk giriyo

Bizimkisi normal ilişkinize devam edin dedi fakat bu durum düşük olabilecek kişiler için değişiyormuş bu risk var ise temkinli olunmalı , arkadaşım çok kötüydü ilk zamanlar yataktan kalamıyordu ona önerilmedi mesela

Peki sizde prezervatifsiz mi yapıyosunuz bide sperminzararı varmı burda smdi enfeksiyon acısından zararlı diyenler oldu ondan açık olalım hepinizin fikrini alayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…