2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bir sorum daha var bu dönemde ilişki durumunuz nasıl bize doktor ilk üç ay önermedi ilişki girenler herhangi bir sorun oldumı ne sıklıkla yapıyorsunuz
Bana doktor sorun yok normal devam edebilirsiniz demişti ama zaten belli süre alt karında ağrı olduğu için yapamadık. İki gün üst üste oldu sadece başka olmadı

ayy canım yaa çok heyecanlı maşallah inşallah sağ salim alırısn kucağına bebişini benimki daha 7. haftanın içinde çook var daha bunları duymama
İnşallah burdaki herkes sağlıkla duyacak canım

Ama görevlendirme için boşta kalan sınıf olması öğretmen ihtiyacı olması lazım. Öyle bir ihtiyaç yoksa görevlendirme alamazsınız. O sebeple kadro dolmadan harekete geçmek gerek.
En azından çok geç olmadan durumunuz kendini göstermiş. O yüzden avantajlısınız. Daha sonradan gelişen bir durum olsa ve kadrolar doluysa belki sorun olabilir. Ya da ücretli olan birini çıkarıp size ders verebilirler. O da olabilir.

İnşallah canım. Bakalım.
Gönlünü ferah tut şuan en çok sana en çok lazım olan ley moral. Her şey olacağına varır stres yapmayançalış moralini yüksek tutmaya çalış. İlk aylarda oluyor bence bir hafta iki hafta geriden gelmeler normal aslında hafta iyice ilerledikçe yakalıyor genelde. Rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah sağlıkla ilerliyodur

Bana doktor sorun yok normal devam edebilirsiniz demişti ama zaten belli süre alt karında ağrı olduğu için yapamadık. İki gün üst üste oldu sadece başka olmadı
Genede ilk üç ay yapmamak mantıklı o zaman sonrasında da normal cok sık olmucak sekilde devam edilebilir o halde

Kızlar bir sorum daha var bu dönemde ilişki durumunuz nasıl bize doktor ilk üç ay önermedi ilişki girenler herhangi bir sorun oldumı ne sıklıkla yapıyorsunuz
Benim doktorum da ilişkiye girebilirsiniz ama mutlaka kondomla dedi sperm düşük riskini arttırıyormuş ama benimki tiroid bezim olmadığından ve insülin direncim olduğundan riskli gebelik belki o yüzden öyle söylemiştir. Kondomla gireceğime hiç girmem biraz daha sabrederim

Evet haklısınız o konuda iyi oldu yarın ilk işim doktora gitmek öğleden sonra da milli egitime

Sperm hamileliğin her dönemi için sıkıntı ama galiba .
Neden öyle dedin ki?

Cumaya kadar sabret canım, inşallah hayırlı güzel haberlerle gelirsin. Allahtan ümit kesilmez

Ben genc kizken yaptirmistim lazer 2 oğlum 3. Yolda var hala hiç tüyüm yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…