2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
yarın gidicem bakalım eğer artış olmuşsa cuma yine gitmeme gerek var mı acaba?
bir de hesaplama araçlarında doğum tarihi olarak 29 mart ya da 01 nisan 2023 veriyor, o yüzden sizinkini didikledim biraz :)
Doktorunuza tekrardan sorarsınız cuma vermeme gerek var mi diye umarım yarınki sonuç tatmin edici olur ❤️🙏🏻 Sıkıntı yok benim için yardımcı olabilmisimdir insallah🫠

Doktorunuza tekrardan sorarsınız cuma vermeme gerek var mi diye umarım yarınki sonuç tatmin edici olur ❤️🙏🏻 Sıkıntı yok benim için yardımcı olabilmisimdir insallah🫠
şimdilik iş yerimin doktoruna gidiyorum, haftaya tatile gidicem dönünce adam akıllı bir doktor bulacağım.
mesela dün ona dedim ki adetim gecikti testler pozitif çıktı - kan ver dedit - amam dedim çıktım. demedi bile duruma göre gel 2 günde bir takip edelim vs. tarzında bilgilendirici tek bir cümle bile yok.
size sorarak burda öğreniyorum ben de işte, teşekkür ederim

Merhaba kızlar :) bende pazartesi günü gebelik testi bhcg.50 olduğunu öğrendim sat: 29 Haziran 5 nisan muhtemel doğum tarihi görünüyor umarım bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız. Ve gebeliklerimiz sağlıklı ilerler. Daha nice kalp durması ve kimyasalım vardı 2 yıldır bebek istiyorduk. Umarım değerim artar ve sağlıklı olur

Merhaba kızlar :) bende pazartesi günü gebelik testi bhcg.50 olduğunu öğrendim sat: 29 Haziran 5 nisan muhtemel doğum tarihi görünüyor umarım bebeklerimizi sağlıkla kucağımıza alırız. Ve gebeliklerimiz sağlıklı ilerler. Daha nice kalp durması ve kimyasalım vardı 2 yıldır bebek istiyorduk. Umarım değerim artar ve sağlıklı olur
Ben de yarın kan vermeye gideceğim. Hayırlısı olsun. Adet gecikmesi yasamadiniz henüz sanırım dimi

Tahmini bat a 3-4 varken kaset test yaptım. Kasık ağrısı sık idrar belirtimdi
hayırlı olsun ne kadar erken belli olmuş ben adet 2 gün geçince yaptırdım 84.99 çıktı niye düşük anlamıyorumç
ben de sabah doktora uğradım test verdim bugün 84ün üstünde çıkarsa iyi haber olacak. karnımda ve kasıklarımda bazı belirtiler hissediyorum ve her sabah test yapıyorum hala çift çizgi çıkıyor galiba kimyasal değil:)

Bende çok şaşırdım 2 gebeliğimde de çıkmamıştı. Laboquik marka kaset testte çıktı. Bugün 2. Kanımı verdim 111 çıktı. İnş hepimizin artarak devam eder

Kızlar 2 gün önce 84 bugün 224 çıktı. Artık hamileyim diyebilir miyim :))
bi türlü konduramıyorum yok daha kese var yok daha kalp atışı var diye diye hamile olduğuma inandıramıyorum kendimi

Kızlar 2 gün önce 84 bugün 224 çıktı. Artık hamileyim diyebilir miyim :))
bi türlü konduramıyorum yok daha kese var yok daha kalp atışı var diye diye hamile olduğuma inandıramıyorum kendimi
Cok güzel artmis 🌸 bat kac gun geçti bu değer için bende yarın beta baktiracagim tekrar. aynı durumdayım sanırım kalp atışı fln duyulmadan hamileyim diyemeyeceğim.Saglikla ilerlesin inşallah ❤️

IMG_20220727_123910.jpg

Selam kızlar benmde bugüm adetime 5 gün var ama üstüne görmüş olabileceğimi düşünüyordum yanışmışım ama yine de sonuç böylee 😊😊
7 aydır bu haberi bekliyordum çok şükür darısı tüm isteyenlerimizin başına

X