2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benim de zaten 1 hafta geriden gidiyor. Hemen hemen aynıyız diyebilirim. Siz mide bulantısından dolayı mı verdiniz kiloyu?
Ben diyetisyenle kilo vermeye çalışıyorum.
O zaman bel ağrısı normal ilk zamanlarda. İlk üç ayı hayırlısıyla atlatsak ne iyi olurdu. Gerçi son trimestrde daha fazla ağrı olacak belde
Ay evet o son aylarda ki bel agrisiii şu an düşünmek bile istemiyorum:21:

Yok canim benim zaten daha cook yeni sayilir o yuzden mide bulantisi falan yok iste sadece bir asiri bel agrim var bir haftadan fazla suredir. Evet bu surecte kilo vermek de daha kolay oluyormus ama benim tamamen istahsizliktan gitti. Tatli hastasi biriydim ve canim resmen tatli istemiyor.
Ya allah hepimize kolay hamilelikler dogumlar nasip etsin ama tek endisem onun sagligi. Agrisi falan hic umrumda bile degil o acidan. Sadece saglikli olsun ben her seye raziyim diyorum simdiden. Ama bendeki belirtiler de gercekten az bir sey degil agliyorum bazen agrilardan😂😂😂
Aa bu ben resmen normalde tum hayatimi yemek yemeden sadece tatli ile surdurebilecek bir insanken suan asla tatli istemiyor canim hatta zorla bile yiyemiyorum o derece. Bir bakima iyi oldu aslinda ben cok memnunum bu halimden 😬

Benimde adet olmam gereken günde lekelenmem başladı hatta kesinlikle çocuk düşünmediğimiz ve korunduğumuz için regl başladı dedim ve 4 5 gün sürdü bu lekelenme Ay tamamen sokulsem rahatlasam diyip duruyodum hamileymiş :KK70:
Oyle mii😍 ne tatli bir surpriz olmus oyle🥰 allah uzun omurler nasip etsin insallah bebeginize. İnsallah benim de basit bir seydir saglikla devam eder ❤️

Aa bu ben resmen normalde tum hayatimi yemek yemeden sadece tatli ile surdurebilecek bir insanken suan asla tatli istemiyor canim hatta zorla bile yiyemiyorum o derece. Bir bakima iyi oldu aslinda ben cok memnunum bu halimden 😬
Kesinliklee😍 ben de normal yemekten feragat ederdim ama tatliyi asla kesemezdim. Acaba bunun eksi-Ayse ile ilgisi olabilir mi ins🤣🤣🤣 evet ama ben de cok memnunum zaten tatliyi bir turlu birakamiyordum kendi sagligim acisindan da. Ama bebis sagolsun yardimci oldu hem de onun sagligi icin cok cok mutluyum😇😍

Hahhaah ya bir an önce iyice gelişseler de Allah’ın izni ile biz de bu çılgın hallerimizden kurtulsak🙈
Bence de bu halimizden kurtulmamız gerek ama, benim gittiğim doktor sanki pek ilgilenmedi gibi geldi, aklımda soru işaretleri kaldı, ilk hamileliğim olunca da fazla tecrübesizim. O yüzden hem doktor değiştirmek için hemde bebişimi daha erken görebilmek için ayın 14 üne aldım 😊

Yok canim benim zaten daha cook yeni sayilir o yuzden mide bulantisi falan yok iste sadece bir asiri bel agrim var bir haftadan fazla suredir. Evet bu surecte kilo vermek de daha kolay oluyormus ama benim tamamen istahsizliktan gitti. Tatli hastasi biriydim ve canim resmen tatli istemiyor.
Ya allah hepimize kolay hamilelikler dogumlar nasip etsin ama tek endisem onun sagligi. Agrisi falan hic umrumda bile degil o acidan. Sadece saglikli olsun ben her seye raziyim diyorum simdiden. Ama bendeki belirtiler de gercekten az bir sey degil agliyorum bazen agrilardan😂😂😂
Yiaa kıyamam ne güzel söyledin önemli olan miniklerimizin sağlığı. Amin canım inşallah kolay geçer hepimize

Kesinliklee😍 ben de normal yemekten feragat ederdim ama tatliyi asla kesemezdim. Acaba bunun eksi-Ayse ile ilgisi olabilir mi ins🤣🤣🤣 evet ama ben de cok memnunum zaten tatliyi bir turlu birakamiyordum kendi sagligim acisindan da. Ama bebis sagolsun yardimci oldu hem de onun sagligi icin cok cok mutluyum😇😍
Bende tatli aşığıydım eşim sana kesme şeker bile güzel geliyo derdi :KK70: ama şimdi hiç istemiyor canim her sofrada tabak tabak tursu bol limonlu salata yemek istiyorum 2 tane oğlum var bende eksi ayse ilişkisine inanmak istiyorum :KK70:

Bende tatli aşığıydım eşim sana kesme şeker bile güzel geliyo derdi :KK70: ama şimdi hiç istemiyor canim her sofrada tabak tabak tursu bol limonlu salata yemek istiyorum 2 tane oğlum var bende eksi ayse ilişkisine inanmak istiyorum :KK70:
Ahahahah ben de kiz cocuk hastasiyim ama asla su olsun bu olsun demiyorum saglikli olsun asla baska bir sey istemiyorum. Ama gonlumden gecen bu yani soruldugunda🥰 kesinlikleee yaa kisir falan simdi bile cok guzel geliyo dusununce. Ama kuzum benim normal istahim her turlu gitti. Mesela midem kaziniyor ama yiyesim gelmiyor. Basliyorum yemeye kesiyor hemen beni. Ancak ogun yemeginde cok fazla acikmissam oyle yiyebiliyorum😋

Kızlar herkese merhaba bu arada,
Ben 30 ağustosta gittim doktora kese görünmedi hcg 1339 du.
Ablamın doğumu için ablamın yanındayım eşim yok cuma gelecek o geldikten sonra doktora gidicem söz verdim, o olmadan görmicem☺️
Mecburi bekleyiş içindeyim❤️
Bir çok kişiyi ağustos grubundan tanıyorum , diğer arkadaşlarıma da hayırlı olsun bebekleri❤️
Sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun inşallah
Aramıza hoş geldiniiz, sağlıkla kucağımıza alalım hepimiz 🤲🏼❤️ hayırlısıyla görün inşallah en yakın zamanda keseyi ve bebeği 😇

Kızlar musmutlu iyi haberler alacağımız çok güzel bir hafta diliyorum.

Benim belim ağrımaya başladı sizde de var mı bel ağrısı. Kilo almadım aksine 1.5 kilo verdim. Neden ağrır ki
Bende de hala ara ara oluyo bel ağrısı ve iş yapınca kasık ağrısı. Mesela bugün bende de hafif bel ağrısı var. Normaldir diye düşünüyorum canım

Günaydınlarrr, Müge ben. Çok güzel şeyler yazıyor, paylaşıyorsunuz.
5+2de kotrole gittim bebeği gördük 1,47mmydi kalp atışı da var dedi doktor. 10 gün sonra bi daha gittik 'bebek büyümüş yolk kesesi var fakat kalp atışı göremedim. geçen baktığımızda damar atışı görmüş olabilirim haftaya bi daha bakalım' dedi. yarın sabah randevum var. endişeliyim ve üzgünüm. daha önce de 6. haftada kalbi duran bi bebeğim olmuştu. Dualarınıza çok ihtiyacım var.
Merhaba canım içini ferah tut. 5+2 de kalp atışı görmek için çok erken, doktor yanılıyo olabilir. 10 gün sonrasında bile muhtemelen daha oluşmamıştır kalp atışı. Birkaç güne duyarsınız inşallah, endişelenme şu an

X