2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bu soruyu ben de sormuştum ama kimse cevap vermedi
Ben dönünce alıcam galiba medical parktan
Ama deneyimli biri varsa yorum yapsın isterdim içeriği için
Ben de doğum paketi düşünüyorum avantajlıysa sigorta yaptırmamıştım daha önce. çarşamba hastaneye gideceğim o zaman bilgi aldığımda bende yazarım sayfaya.

İlk yumurta catlayamamis kist olmus adetle beraber atılır dedi. Sanki beta negatif de bana adetle atılıyor diyo. Arastirdim biraz bi sorun yaratmiyormus eriyip gidiyormuş şükür pazartesi daha detayli öğreniriz
Ya evet bende onu anlamadım hem pozitifsin adetle atarsın diypr bide Allah ım ya gıcık oluyorum olelerine bana da erir gider gibime geliyor sen iyi bir doktora git bencede sıkıntılı cnku süreç

Bu soruyu ben de sormuştum ama kimse cevap vermedi
Ben dönünce alıcam galiba medical parktan
Ama deneyimli biri varsa yorum yapsın isterdim içeriği için
Kuzum ben yarın medical parka gidiyorum doktorum orda ben doğum paketi için telefonda bişgi almıstım ama ıvır zıvır vs hepsini yarın detaylı ögrenicem haber veririm

Kızlar benim özel saglık sigortam vardı tamamlayıcı ama maalesef dogum teminatı eklettirmemiştim o da 1 sene öncesinden oluyormus eklettirme sigortam patladı yani sonra arastırdım biraz iki sigortayla görüştüm gebelik varken biri 19000 ddi oda tahlil yok biri de 30.000 dedi cok pahalı gerçekten medicanayı aradım sadece doğum 14.000 ddi tahlil ve muayene yok medical parkı aradım tahlil muayene hakkı ve doğum içinde paketi var onu tam görüşemedim ama yarın net bilgi alıcam sizler nasıl düşünüyorsunuz

Ya evet bende onu anlamadım hem pozitifsin adetle atarsın diypr bide Allah ım ya gıcık oluyorum olelerine bana da erir gider gibime geliyor sen iyi bir doktora git bencede sıkıntılı cnku süreç
Pazartesi kendi doktoruma gidicem canım o bana hayırlı olsun gebesin pazartesi bekliyorum yazdı doçent kendisi de o yüzden güvenim var

Pazartesi kendi doktoruma gidicem canım o bana hayırlı olsun gebesin pazartesi bekliyorum yazdı doçent kendisi de o yüzden güvenim var
Canim banada bugün over var bilmem şu mm fln gibi bise dedi, ayni kese gibi oval bise gozukuyordu ultrasonda, hatta bende nedir o hocam fln dedim, o da senin bilmen gereken birsey değil ,diğer yumurtan dedi , sanırım benim oda kist suan oyle anladim senin ki gibi ama doktor önemli olsa derdi, rahat ol bence

Benimki beni hamile bile saymadi adetin sökülünce gel dedi kan aldi birde 50 çıktı sonucum 16 idi iki gün önce. Sonucu gostermeye bile gerek duymadim devam etmicem çünkü onunla

Benimki beni hamile bile saymadi adetin sökülünce gel dedi kan aldi birde 50 çıktı sonucum 16 idi iki gün önce. Sonucu gostermeye bile gerek duymadim devam etmicem çünkü onunla
Yok canim ya hiç takılma, yeni betani görse böyle davranmazdi bence , kaldi ki erken yakalamışsın ne var bunda benim de ilk betam29 du

Ne kadar pahalanmış özellerde

Yok canim ya hiç takılma, yeni betani görse böyle davranmazdi bence , kaldi ki erken yakalamışsın ne var bunda benim de ilk betam29 du

İki kere yumurtlama gördüm ben ikincisi tutmus ilki de kist olmus catlayamamis. İkinci olan tuttu onunda üzerinden 10 gün gecince 16 çıktı beta. Ben ilk yumurtlama tuttu diye düşünüyordum ama degilmis

Eveet ben de ordaydım sonraları bi çoğumuz o grubu bırakıp wp grubu kurmuştuk, hala aktif bi şekilde konuşuyoruz grupta.
şimdi de burda yine ayın annesi olmayı bekliycez inşallah ne güzel
Aa whatsapp grubu mu. Bak çok kıskandım şimdi ah ne güzel denk gelmiş ama. Her 2 cocugumuz da aynı yaşı geçtim aynı ayda doğmuş olması çok güzel tesadüf çocukların yaşı aynı olunca dertler endişeler telaslar da aynı oluyor ve insan kendini iyi hissediyor yalnız degilim diye

Amin inşallah canım hayat zaten her anlamda yeterince zor. Çocuklarımız sağlıkla büyüsün ve dünyayı daha güzel bir yer yapsınlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…