2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canım bana Diofol diye birsey yazdı ama hiç bir yerde bulamadım kaç eczane gezdim yok ocean mummy aldım içeriği hoşuma gitti diye onu kullanacağım.

Kızlar ben bugün doktora gittim bana değerin çok düşük (16.93) sag yumurtaliginda da kist var adetle birlikte atılır adetin sökülünce gel dedi. Yine kan tahlili istedi ama umutsuzdu. Sonucum 50.23 çıktı iki günde güzel artmış çok şükür. Moralimi cok bozdu. Kist ne olcak bilmiyorum. Kendi doktoruma yazdim hayırlı olsun gebesin pazartesi gel dedi. Nolcak bu kist şimdi bu arada yumurtlamadan sonra 12. Günüm bugün. İki kez yumurtlama olmuştu sanırım ilki kist oldu çünkü o ovulasyon testinde tamamen silinmemişti koyu devam etmişti

Hadi yaaa peki kist kendiliğinden erimezmi bebek büyürse nasıl olcak ki puff bir an önce kendi doktoruna muayene ol güzelce bekle bakalım haftasonu dinlen iyice kuzum

Hadi yaaa peki kist kendiliğinden erimezmi bebek büyürse nasıl olcak ki puff bir an önce kendi doktoruna muayene ol güzelce bekle bakalım haftasonu dinlen iyice kuzum
İlk yumurta catlayamamis kist olmus adetle beraber atılır dedi. Sanki beta negatif de bana adetle atılıyor diyo. Arastirdim biraz bi sorun yaratmiyormus eriyip gidiyormuş şükür pazartesi daha detayli öğreniriz

Canım bana Diofol diye birsey yazdı ama hiç bir yerde bulamadım kaç eczane gezdim yok ocean mummy aldım içeriği hoşuma gitti diye onu kullanacağım.
Ocean mummy çok iyi bi takviye gebeliğin ilerleyen dönemlerinde çoğu doktor veriyo ben de kullanmıştım ama folik asit için yeterli olmayabilir o kuzum, şu an almamız gereken kadar folik asit yok sanki onda. Yine de bi doktoruna danış

Sen çok erken yakaladığın için sonucu görünce moral bozmuştur canım takılma. Kist de bi çok hamile de oluyo, hamilelik sürecinde eriyenler de oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…