2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Cok sukur bugun iyiyim tekrarlamadi ama kesin soracagim. Cevap icin cok tesekkurler:)Bu arada ben maden suyu tuketmiyorum cunku bircok marka florid iceriyor( orn. Kizilay) ve bu maddenin hem tuketen kisilerde hem de hamilelerde bebegin zeka gelisimine olumsuz etkilerini okudum yerli ve yabanci kaynaklarda. Ozellikle florursuz dis macunu kullaniyorum bu nedenle. Iceriklerine bakmanizi oneririm. Floridsiz maden sulari da vardir eminim ama cok detayli arastirma firsatim olmadi.
Doğrudur bu konuda bilgim yok ben de araştırayım. Doktorum da sağlık ocağındaki ebe de günde 1 maden suyu tüketmemi söylediler, o yüzden size de söyliyim dedim. Hatta oğlumda yine aynı doktorum 28.haftadan sonra kasılmaların genelde arttığını, gerekirse 2 maden suyu içebileceğimi söylemişti. Magnezyum da kullanmıştım.
Ama dediğiniz gibi florid konusu araştırmak gerekir

Merhaba ben Mart annelerindeydim ama ne yazık ki boş gebelik sebebiyle 20 gün önce sona erdi. Aşırı koku hassasiyetim ve göğüs ağrım, ter basması vs normal hamilelik belirtilerim vardı. 6+0a kadar kese gözükmemişti o hafta kese gözüktü 8+1 kese sadece 4mm büyümüştü(8mm olmuştu yani) ve bebek oluşumu vs yoktu doktor net bir dille bebeğin oluşmayacağının boş gebelik olduğunu söyledi, belirtilerim devam ediyordu kanamam hiç yoktu. 8+4de de hala kanamam olmadığı için zorunlu tıbbi tahliye yapıldı. Benim sürecim böyleydi ama 9. Haftalara kadar bekleyip bebeğini görenler de var o yüzden siz doktorunuz kesin boş gebelik diyene kadar ümidinizi kesmeyin inşallah hayırlısıyla kavuşursunuz bebişlere🥰
Çok teşekkür ederim, kaybınız için üzgünüm:KK43:

Kızlar ben devlet hastanesinde kan ve idrar testlerini vermiştim sonuçlar çıktı fakat 15 gün sonrasına randevu veriyor sistem ve randevusuz sonuç bakmıyorlar sağlık ocağındaki doktora gosterebilirmiyim sonuclari
Kendin baktığında az çok anlarsın canım. Çok sıkıntı yaratacak bi değer yoksa bekle bence de kontrolünü. Mesela tiroidler iyiyse, idrar yolu enfeksiyonu falan yoksa acele etmene gerek yok. Onlarda sorun varsa zaman kaybetme tabi önemli onlar

Canim öncelikle inşallah hayırlı sonuçlar alırsın, benim de akrabamin 3 üzleri var, tüp bebek onların ki, bildiğim tek şey 3 üz oldukları için geriden gelmişlerdi hep yani cinsiyetleri vs. hep normalden sonra ogrenilmisti , 3 ude sağlıklı doğdu maşallah, o yüzden bekle mutlaka gec oluşacaktır belki, burada bir arkadasimizda 3 uz gebelik geçirmişti sanırım onunda boştu, oda görünce yazar, inşallah sagliklilardir seninkiler mucize 3 üzler olurlar🌺
Çok teşekkür ederim cevabın için, fikri olanların yorumlarını bekleyim ben yine:)

Günaydın kızlar. Mide bulantısız,ağrısız,problemsiz güzel bir haftamız olsun. Benim gibi keseyi görüp de kalbinin sesini duyamayan kaç kişi kaldı?Kimler bu hafta duyacak? Yalnız olmadığımı bilmek istedim. 🤗
Günaydın canım sabah ilk öğürmeyle başladık güne😂😂

günaydın kızlar :) ben çok sakin geçiriyorum hamileliği , sadece arada bel ağrım ve uykum oluyor. Bazende mide bulantısı ama tam anlayamıyorum .

kalp atısından sonra dr 1 ay sonra gel dedi şunu merak edıyorum 1 ay sonra gittiğimde neye bakacak ?ve neden 1 ay sonraya cagırdı
Canım benimde ole oldu 10 eylülde gidicem işte kalpten bir ay sonra resmen oluyo ense kalınlıgı omurga fln bebeğin gelişimine bakacak

Günaydın kızlar. Mide bulantısız,ağrısız,problemsiz güzel bir haftamız olsun. Benim gibi keseyi görüp de kalbinin sesini duyamayan kaç kişi kaldı?Kimler bu hafta duyacak? Yalnız olmadığımı bilmek istedim. 🤗
Benn🤗 cumartesi 5+0’da keseyi gördük kalp atışı için taa 9 eylülde randevumuz

X