2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bulantılar ne zaman başladı sizde ben 6+2 yım sadece iki gün önce öğürdüm iki defa onun dışında pek bir belirtim yok oysa ki miğde konusunda da malesef çok hassasımdır iyi gidiyor şimdilik 😂

Geçen hafta salı keseyi görmüştüm. İçinde bebek namına bi şey yoktu ama 😢 Yolk sac bekliyodum o da yoktu. Şimdi kontrole gidiyorum kızlar bana da dua edin. Boş gebelikten korkuyorum 🫣
Hayırlı haberlerini bekliyoruz canım inşallah. Dualarımız seninle 🤲🏻 bizleri habersiz bırakma

Günaydın kızlar. Mide bulantısız,ağrısız,problemsiz güzel bir haftamız olsun. Benim gibi keseyi görüp de kalbinin sesini duyamayan kaç kişi kaldı?Kimler bu hafta duyacak? Yalnız olmadığımı bilmek istedim. 🤗
Günaydınlar inşallah ✨✨
Haftaya salı inşallah hem kese hem kalp atışı için gideceğim 🙏
Ben de en sona kalmış hissediyorum 😂

Kızlar bulantılar ne zaman başladı sizde ben 6+2 yım sadece iki gün önce öğürdüm iki defa onun dışında pek bir belirtim yok oysa ki miğde konusunda da malesef çok hassasımdır iyi gidiyor şimdilik 😂
6+2, de bende oguruyordum grcen hafta bu hafta tık yok umarım normaldir

günaydın kızlar :) ben çok sakin geçiriyorum hamileliği , sadece arada bel ağrım ve uykum oluyor. Bazende mide bulantısı ama tam anlayamıyorum .

kalp atısından sonra dr 1 ay sonra gel dedi şunu merak edıyorum 1 ay sonra gittiğimde neye bakacak ?ve neden 1 ay sonraya cagırdı
1 ay sonra çağırması gayet normal canım. Bebeğin gelişimine bakacaktır. Ayrıca kaç haftalıksın bilmiyorum ama belki 1 ay sonrası ikili tarama zamanına denk gelir. Yani bebeğin ense kalınlığı ve burun kemiği ölçümü yapılır ikili tarama yaptırmasan bile

X