2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Aynı kadının hamilelikleri bile farklı oluyor ilk oğlumda bulantidan oluyordum 5 kilo vermiştim ilk aylar ve tatlı çok canım istiyordu 2. Oğlumda istahsizdim ama bulantim hiç olmadı ve tatlı görmek istemiyordum ikiside aynı anadan erkek doğdu :KK70: simdide hem çok bulantim var ilaçsız duramıyorum yoksa kusmaktan helak oluyorum hemde sürekli eksi tuzlu istiyorum o yüzden biseye yaramıyorum kiz erkek :)
Yormayın kendinizi. Allah hayırlısını versin. Ama insan çoook merak ediyor. Demek ki bulantıyla tatlıyla tuzluyla alakası yok cinsiyetin. Ben oğlumda ekşi yedim çok fazla.

2. Veya 3. Gebeliği olan arkadaşlar karnınız da büyüme gibi veya şiş gibi bi durum var mı benim düşüğümüde sayarsak bu 3. Gebeliğim evet göbeğim vardı ama bu kadar değildi şiş gibi bi kocaman gibi duruyor
Benim ilk gebeliğim düşükte yaşamadım çok şükür ama çıktı göbeğim 🙈 bakıldığında daha kan pıhtısız yani ne şişmesi🤷🏼‍♀️ ama çıktı ne hikmetse 😂

Benide listeye ekler misiniz? Sevgicik Sevgicik
Yaş 26 65 kilo ilk gebelik betaya göre 5+5 günlük yumurtlamaya göre 3+5 günlük yarın doktorum günümü daha net söylediği zaman size yazarım 💐

Şansıma iyi bir doktor denk geldi. Randevu alırken bakmıştım önce netten doğuda görev yapmış. Belki sizinki sadece keseye bakmıştır bende se çok uzun bakmadı hemen baktı kalktım. Ama gayet güzel herşey yolunda gidiyor falan dedi. Siz tekrar aynı doktora gitmeyi düşünüyor musunuz ya özele veya başka hastaneye mi gideceksiniz.
Yok özele gidicem ben ama 4. Aydan sonra falan başlamayı düşünüyorum şimdi sadece ilk aylar kontrol amaçlı devlete gidicem biraz sonra özel de gideceğim doktorumu seçtim ins Bi sıkıntı olmazsa belli :KK66:

Yok özele gidicem ben ama 4. Aydan sonra falan başlamayı düşünüyorum şimdi sadece ilk aylar kontrol amaçlı devlete gidicem biraz sonra özel de gideceğim doktorumu seçtim ins Bi sıkıntı olmazsa belli :KK66:
Aslında ben de düşünüyorum da özele de gidip arada baktırsam mı diye.

Eğer doğumu özelde yapacaksanız bir doktoru belirleyip gitmeniz gerekir ama devlette yapacaksanız oradaki doktorunuzla devam edebilirsiniz sadece ultrasonda görmek için gitmeye gerek yok benim fikrim
Yani sezeryan olursa şimdiki dra eğer normal doğum olacaksa da özele gitmem gerekiyor. Onu da 30 haftada ortopedi dr la karar verecekmişiz. Dizimdeki sorundan dolayı. Bakalım hayırlısı.

Kızlar 2 gün önce yoğun kanama yaşamıştım hatırlarsanız. Pruloton vurdu geçmişti. Bugün tekrar kanama oldu aşırı. Kesin düştü dedim. Bebek duruyor. Kalp de atıyor. 2 embriyo konduğu için tutmayan embriyo yapıyor olabilir dedi. Hiç kalkmadan yat dedi.

Kızlar 2 gün önce yoğun kanama yaşamıştım hatırlarsanız. Pruloton vurdu geçmişti. Bugün tekrar kanama oldu aşırı. Kesin düştü dedim. Bebek duruyor. Kalp de atıyor. 2 embriyo konduğu için tutmayan embriyo yapıyor olabilir dedi. Hiç kalkmadan yat dedi.
Bendede lekelenme dün akşam yine başlandı..ara sıra oluyor..bir tek fitil kullanıyorum.Kalb atışını duyarsam rahatlarım bende.

Bendede lekelenme dün akşam yine başlandı..ara sıra oluyor..bir tek fitil kullanıyorum.Kalb atışını duyarsam rahatlarım bende.
Geçmiş olsun. İnşallah sağlıkla duyarsınız kalp atışını. Fitili 2 ye çıkarabilirsiniz uygun görürseniz. Zararı yok diye biliyorum. Bir de hep dinlenin.

X