2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar günaydın benim hiç keyfim yok çok hastayım 😥 boğaz ağrım var, burnum tıkalı ve hapşuruyorum. 2 gündür belliydi de dün akşam kötüleştim. şükür ki ateşim yok doktorum ateşlenmiceksin dedi. sadece vücudum çok kırgın. kuru öksürük var. sanırım ofisteki arkadaşlarımın sürekli klima açmasından kaptım dünde onlarla kavga edip kapattırdım artık ama olan oldu önerisi olan var mı ?
çok geçmiş olsun dikkat edin kendinize, dinlenin imkan varsa

Merhaba kızlar malesef güzel haberim yok 7+0im bugun sata göre dr karindan bakti sadece keseyi gördü vajinal bakti bebegi ve yolku gördük ama haftasiyla uyumlu degil dedi bebek 5 haftadan küçük dedi kalp atisi da duyamadik kanamam falan da yok haftaya carsamba tekrar bakicak yoksa mecbur kürtaj olucak keseyi de cok begenmedi zaten benim de umudum yok hayirlisi diyorum artik hepiniz saglikla kucaginiza alırsınız umarim 🙏
İnşallah sağlıklı gelişir, arkadaşların da dediği gibi dr kürtaj derse de hemen karar vermeyin kesinlikle iyi bilinen 1-2 doktora daha görünün :KK200: inşallah hayırlısıyla güzel haberler alırsınız :dua:

Kızlar günaydın benim hiç keyfim yok çok hastayım 😥 boğaz ağrım var, burnum tıkalı ve hapşuruyorum. 2 gündür belliydi de dün akşam kötüleştim. şükür ki ateşim yok doktorum ateşlenmiceksin dedi. sadece vücudum çok kırgın. kuru öksürük var. sanırım ofisteki arkadaşlarımın sürekli klima açmasından kaptım dünde onlarla kavga edip kapattırdım artık ama olan oldu önerisi olan var mı ?
Çok geçmiş olsun canım. Benim de 2 gün boğazım ağrıdı evde klimadan ve soğuk sudan benim de. Yapcak bi şey bulamadım ben. Soğuk su içmeyi kestim. Kahvaltıda açık sıcak çay içtim. Başka da bi şey yapmadım ama geçti

Günaydın kizlar. Dün demiştim ya 5+0 im. Kese göründü bebek görünmedi diye. Bir çoğunuz bu haftalarda gormemissiniz ama ben ilk gebeligimde görmüştüm sanırım 5. Haftada. Tabi her gebelik farklı belki daha erken dollenmisti. Ama işte vesvese insanın içini kemirip duruyor çok kafama taktım bu durumu acaba boş gebelik mi diye. En azından yolk sac görünmesi gerekmez miydi. Kesemin boyu 1.10cm yazıyor. Sizin yolk sac göründüğünde kaçtı ölçünüz. 1 hafta daha nasıl dayanicam böyle ya beklemek çok zor aklımdan bir an bile çıkmıyor sürekli düşünüyorum

Günaydın kizlar. Dün demiştim ya 5+0 im. Kese göründü bebek görünmedi diye. Bir çoğunuz bu haftalarda gormemissiniz ama ben ilk gebeligimde görmüştüm sanırım 5. Haftada. Tabi her gebelik farklı belki daha erken dollenmisti. Ama işte vesvese insanın içini kemirip duruyor çok kafama taktım bu durumu acaba boş gebelik mi diye. En azından yolk sac görünmesi gerekmez miydi. Kesemin boyu 1.10cm yazıyor. Sizin yolk sac göründüğünde kaçtı ölçünüz. 1 hafta daha nasıl dayanicam böyle ya beklemek çok zor aklımdan bir an bile çıkmıyor sürekli düşünüyorum
Endişe etme canım ilk gebeliğim normal döllenme idi ve 5. Haftada sadece keseyi görebildim yolk sac dahi göremedik ama doktor normal dedi ve 2 hafta sonra çağırdı.
7+5 gibi tekrar gittim hem bebişi hem kalp atışını gördük ♥️

Endişe etme canım ilk gebeliğim normal döllenme idi ve 5. Haftada sadece keseyi görebildim yolk sac dahi göremedik ama doktor normal dedi ve 2 hafta sonra çağırdı.
7+5 gibi tekrar gittim hem bebişi hem kalp atışını gördük ♥️
Yaa inşallah benim de öyledir en azından böyle cevaplar içime su serpiyor

Yaa inşallah benim de öyledir en azından böyle cevaplar içime su serpiyor
İnşallah canım o yüzden üzülmemek için bunda da ilk gidiş için 6+3ü bekliyorum ben ama benimki geç döllenme sanırım.
6+3 diye gidip 5+5 çıkma ihtimali var. Bakalım ben görebilecek miyim ancak gidince öğrenicem gerçek haftasını 😬😂

Canım bunu vesvese etme kendine, ultrason cihazının kalitesi çık önemli bu konuda. Bi de her bebek aynı oranda gelişmiyo ortalama değer hepsi. Benim kese 8 mm iken yolk sac görünüyodu ama birçok arkadaşın 5.haftada görünmemişti sanki

Hastaneden geldim bende kızlar hersey yolunda çok şükür kalp atışlarını duydu Dr hiç Bi sorun yok dedi benimde sata göre 8 hafta ama 7 haftalık çıktı Dr normal önemli değil haftasiyla uyumlu sayıyoruz dedi :21:
Maşallah canım gözünüz aydın hep sağlıkla büyüsün 🤲🏼❤️

Ben de asabiyim ya. Bu gebelikten mi kaynaklı:KK43: kendi kendime kızacak sinirlenecek bir şey buluyorum atarlanıyorum. Hiç hoş bir durum değil 😭
Maalesef çok şükür hamilelikten
:)
Uykunun azalması iyi olmus ya ben işten gelip koşa koşa yatıyorum hemen kalkamıyorum hiç bulantılarım tavan bendede 3-4 gündür gümbür gümbür koku dimi ya eşim öperken bile kokluyorum bende ahahahah😂😂😂 geçermi bunlar hormonlar bizi ne hale getirdi ya😂😂
Aynen sorma
Uykum aslında şöyle gün içinde gelmiyor ama sabah kalkamıyorum yataktan. Ben belirti olsun istiyorum valla olmayınca içim içimi yiyor

Canım bunu vesvese etme kendine, ultrason cihazının kalitesi çık önemli bu konuda. Bi de her bebek aynı oranda gelişmiyo ortalama değer hepsi. Benim kese 8 mm iken yolk sac görünüyodu ama birçok arkadaşın 5.haftada görünmemişti sanki
İnşallah canım beklemekten ve dua etmekten başka çarem yok artık. Ama beklemek de çok zor hayırlısı artık

X