2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
her gidiş para özeller çok pahalı ama devlette işimizi görmüyor. 1 ay sonra gel dedi banada bende diğer ayın 20 si gibi gidicem cinsiyete
Bide bu konu var , bir arkadaşım bi doktorla anlaşıp paket alıp ankarada özel bi hastanede doğum yaptı, o kadar kötü ki tecrubeleri, asla özeli tavsiye etmiyorum diyor, çocuğun zaten durumundan dolayı devlet hastanesine sevk etmişler ve hayatı öyle kurtulmuş, doktorla ilgili anlattıkları korkunç, bende çalışıyorum imkanım var ama gerçekten devlette doğum yapsam ne kadar kötü olabilir diyorum, gercekten bu konuda da kararsizim ama arkadaşımın tecrübeleri o kadar korkunç ki, ve Google vs. parayla yorum yaptırdıklarına eminim diyor çünkü kendi olumsuz deneyimini yazınca ardından aynı gün onlarca pozulitif yorum gelmis doktora, yorumlarda asla güvenmeyin yanii.... Devlette doğum yapan var mı aramızda, asla tavsiye etmiyorum yada ediyorum diyebilecek olan...

Ultrason resmini de attım canım çok şükür pıt pıt kalp atışlarını da duydum 2 hafta sonra tekrar çağırdı
Karından mı baktı canım. Tebrik ederim kalp atışını da duymuşsun biraz rahatlamışsındır. Seninde geç döllenme olmuş benim ki gibi desene. Bakalım yarın bende gitcem doktora.

her gidiş para özeller çok pahalı ama devlette işimizi görmüyor. 1 ay sonra gel dedi banada bende diğer ayın 20 si gibi gidicem cinsiyete
Evet her gidisimde 25 30 lira zam geliyo bi de. Bende beklicem heralde ya insallah hersey yolundadir eylulun 15 i gibi gidicem bende ama cinsiyet o kadar cabuk belli oluyo mu canim

Karından mı baktı canım. Tebrik ederim kalp atışını da duymuşsun biraz rahatlamışsındır. Seninde geç döllenme olmuş benim ki gibi desene. Bakalım yarın bende gitcem doktora.
Evet canım karından gördük dediğin gibi rahatladı içim adet tarihimi 13 temmuz olarak değiştirdi. Sende duyarsın yarın

Aynısı canim benim de atim sayısı fln vermedi, merak ediyorsan git tabi, belirtiye gelince beni arada bulanti yokluyor, göğüs ağrım aynen devam .
Seninle tarihlerimiz ayni canim benim bulanti cok yok ya goguslerimde dolgunluk var ama oyle cok bi agri yok arada uclari sizliyo boyle ince ince

Ya ne yapacağımızı inan sasirdik bendede 2 gündür kahverengi lekelenme var doktora gitmiyorum Altan muane edicek diye

ben yazdım 15 gün önceki koca öve öve bitiremedikleri çam sakura şehir hastanesindeki tecrübemi ama doktor işi şans işi hastanede değil doktor işi .. ben düşük yaptım ik defa oğlumdan önce kimse bana ilaç vermedi tek bir doktor sana oksapar yazıcam dedi ve benim oğlum geldi. iyi hastane değil iyi doktor. ben asla demiyorum ama param varsa devlet hayırrrr

Ya ne yapacağımızı inan sasirdik bendede 2 gündür kahverengi lekelenme var doktora gitmiyorum Altan muane erek diye
progestan kullanıyormusunuz. bitmiş bir kanama da olabilir genelde kırmızıya dönmeden korkmayın deniyor .
Yok kullanmiyorum dün hastaneye gittim ultrosonla baktı eve geldiğimde 3 damla kadar koyu kahve yapiskan şekilde geldi sonra daha gelmedi şimdi baktım yine yapışkan şekilde kahverengi geldi acaba gitsem mi doktora bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…