2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
ben direk sölüyorum istemiyorum diye surat asa asa üstten bakmıştı ilk gittiğimde :63:
Doktorlarin cogu isine karisilmasindan hoslanmiyolar maalesef ama sonucta bizim de tercih hakkimiz olmali diye dusunuyorum benim doktorum da hep alttan muayene etti basta bi de catala oturtarak cok gerilmistim bi de erkek doktor

Alttan muayene istemedigini soyle canim ama gitsen iyi olur progesteron baslatabilir
Ben 3 ay önce düşük yapmıştım ozaman muaneye gitmiştim kahve lekelenme var dedim Altan muane edicek başka türlü anliyamsyiz dedi ve alttan yaptıktan sonra aşırı kanamam başladı ve düşük yaptım o gece

Ya ne yapacağımızı inan sasirdik bendede 2 gündür kahverengi lekelenme var doktora gitmiyorum Altan muane erek diye

Yok kullanmiyorum dün hastaneye gittim ultrosonla baktı eve geldiğimde 3 damla kadar koyu kahve yapiskan şekilde geldi sonra daha gelmedi şimdi baktım yine yapışkan şekilde kahverengi geldi acaba gitsem mi doktora bilemedim
progestana başlatır gitmenizde fayda var. hiç değilse içiniz rahatlar. progestan zararı olmayan faydalı bir ilaç bebek kese ve tutumunada fayda sağlıyor.

Doktorlarin cogu isine karisilmasindan hoslanmiyolar maalesef ama sonucta bizim de tercih hakkimiz olmali diye dusunuyorum benim doktorum da hep alttan muayene etti basta bi de catala oturtarak cok gerilmistim bi de erkek doktor
kusura bakmasınlar o kadar para veriyoruz. istemiosak bitmiştir bence..

Kızlar hala benim gibi emziren var mı?
Plansız gebelikti yazmıştım, azaltarak kesme aşamasındaydık. Günde 2 kere ile devam ediyoruz bir süredir.
Doktoruma folik asit için yazdığımda; hali hazırda emzirme dönemimiz devam ettiği için multivitamin kullandığımı ve devam edip edemeyeceğimi sormuştum. Emzirme ile ilgili bir yorum yapmadı (ben kesmek gerektiğine inanmıyorum zaten riski gebelik değilse ama tandem yapacak kadar da gücüm yok 2 yaşını da geçti zaten)
Var mı hala emziren? Nasıl bıraktıracağım bırakırsa nasıl uyuyacak şu an gözümde büyüyor tüm meseleler 🫠😂

Kızlar hala benim gibi emziren var mı?
Plansız gebelikti yazmıştım, azaltarak kesme aşamasındaydık. Günde 2 kere ile devam ediyoruz bir süredir.
Doktoruma folik asit için yazdığımda; hali hazırda emzirme dönemimiz devam ettiği için multivitamin kullandığımı ve devam edip edemeyeceğimi sormuştum. Emzirme ile ilgili bir yorum yapmadı (ben kesmek gerektiğine inanmıyorum zaten riski gebelik değilse ama tandem yapacak kadar da gücüm yok 2 yaşını da geçti zaten)
Var mı hala emziren? Nasıl bıraktıracağım bırakırsa nasıl uyuyacak şu an gözümde büyüyor tüm meseleler 🫠😂
Bence bıraktır büyümüş zaten benim oğlumda iki yaşında bıraktık biz ben sabır taşı aldım aktardan onu sulandırarak göğsüme sürdüm 2 veya 3 günde bıraktı bi kaç söyledi istedi ama hani acı olmuştu ya meme dediğimde de geri çekildi hemen benim oğlumda emerek uyuyordu şimdide 1 biberon süt yapıyorum gece 1 veya 2 kere kalkıyor onu içip uyuyor aramadı memeyi çok şükür

ben yazdım 15 gün önceki koca öve öve bitiremedikleri çam sakura şehir hastanesindeki tecrübemi ama doktor işi şans işi hastanede değil doktor işi .. ben düşük yaptım ik defa oğlumdan önce kimse bana ilaç vermedi tek bir doktor sana oksapar yazıcam dedi ve benim oğlum geldi. :dua: iyi hastane değil iyi doktor. ben asla demiyorum ama param varsa devlet hayırrrr
Iyi doktor bulmakta çok zor işte, bu dediğim arkadaşımın da doktoru ankarada en çok adı duyulanlardan ama öyle güzel reklam yaptırıyorlar ki, ben çok ünlenen doktorlara da güvenmemeye başladım artık

Suan tam da ben böyleyim 😅 ama annen o kadar emin ki bi kızım olacağından ben bile emin oldum gibi inandım buna🤣
Bana da erkek gibi geliyo tum teorilere gore de oyle cikiyo kizim olsun da isterdim ama erkek olursa da olur cunku ikisinden de yok 😂 senin sanirim 2. Cocuktu diye hatirliyorum rabbim once saglikli hayirli sonra gonlune gore versin insallah 🙏

kızlarr benim sat 10 temmuz benle beraber olanlarınız hep duymuşsunuz kalbi ama benim doktorum 2 gün önce gitmemde duyulmaz şuan bir sonrakinde dedi hiç açmadı bile sesi denemedi yani önümüzdeki haftada izinliymiş 6 eylüle verdi gittiğimde 8+3 olcam yani o zamana kadar nasıl dayanayım hepiniz duyduk diyorsunuz bende hevesleniyorumm 😥🤣🤣

Bana da erkek gibi geliyo tum teorilere gore de oyle cikiyo kizim olsun da isterdim ama erkek olursa da olur cunku ikisinden de yok 😂 senin sanirim 2. Cocuktu diye hatirliyorum rabbim once saglikli hayirli sonra gonlune gore versin insallah 🙏
Yok canim benim de ilk , bana da farketmez o yüzden ikisinden de yok😅

X