2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Beni 1 ay sonra cagirdi acaba bende kendim gitsem mi arada merak ediyorum ne alemde 😊
Bende aslında ilk gitmesem mi ultrasona sürekli gerek yok dedim ama sonra da merak edeceğim, bi görüneyim dedim açıkçası , sen bilirsin cok gerek olsa her doktor çağırır, kalbi duyuldu ama çok küçüktü ,tekrar kalp atışını iyice duymak ölçmek için çağırıyor bence çünkü benim ki karindan 6+1 duyuldu ve çok küçüktü bebekte kalpte, saniyelik dinledik😊

Kızlar hastaneden geldim bebeğimin kalp atışını duydum 🥰 doktor gayet sağlıklı 1 ay sonra tekrar gel dedi hiç bir şey söylemedi başka. Siz ultrason fotoğrafından anlar mısınız?

Kızlar Allaha şükür bebeğimi ve kalp atışlarını duydum 😍 ama bizim ufaklık bir hafta gec döllenmiş doktor adet tarihimi 13 Temmuz olarak değiştirdi 6+1 çıktı ultrasonda 🤩🐣

Gözünüz aydın arkadaşlar çok sevindim :KK200: :nazar: :KK15:

Bende aslında ilk gitmesem mi ultrasona sürekli gerek yok dedim ama sonra da merak edeceğim, bi görüneyim dedim açıkçası , sen bilirsin cok gerek olsa her doktor çağırır, kalbi duyuldu ama çok küçüktü ,tekrar kalp atışını iyice duymak ölçmek için çağırıyor bence çünkü benim ki karindan 6+1 duyuldu ve çok küçüktü bebekte kalpte, saniyelik dinledik😊
Benim de sadece 5 saniye falan acip kapatti ben gittigimde 6+5 tim bi sıkıntı yok dedi aslinda ama atim sayisi falan vermedi 1 ay sonraya cagirdi bilemiyorum bende belki dayanamayip giderim ya da beklerim belirtim de cok olmayinca ultrasonda gormek istiyorum surekli 😂

Kızımda kalp atışını 8+4 te görmüştüm geç dollenmeymis
Özele gittigim halde 7. Haftada doktor sürekli kürtaj deyip durmuştu.
az da olsa tecrübe ettim sayılır bu ilk haftalar hiç bir cihazda tutmuyor taa ki cinsiyete kadar neredeyse hep farklı ölçümler çıkıyor. O yüzden tek doktor tek cihaz bence. Birde bi doktora ilk muaynede ısınmadıysan vardır birşey sonrasında tutmuyor o enerji :duduk:

Kizlar kesem göründü çok şükür. Ama bebek görünmedi doktor daha küçük yeni oluşuyor dedi.5+0 dayım normal mi bebeğin görünmemesiçok

Kizlar kesem göründü çok şükür. Ama bebek görünmedi doktor daha küçük yeni oluşuyor dedi.5+0 dayım normal mi bebeğin görünmemesi
çok normal şuan kese bir hafta sonra fındığı anca görebilirsin annesi :KK200:

Kötü sonuçlanan ilk hamileliğimde 6. haftada kalp atışından 1 ay sonra gel demişti ve aslında 7. haftada kalp durmuşken ben bunu 11. hafta gibi öğrendim. Bu beni çok kötü etkiledi. O yüzden 1 ay beklemeyin, arada 1 kez daha görünün. Umarım öyle bir şey olmaz ama şok edici oluyor malesef.
normalde belirti vermedi mi ben geçen sene covidden 18.haftada durmuş kalbi 10 gün sonrasında düştü çocuğum . sizin çok hafta kalmış şaşırdım belirti vermeden. çok geçmiş olsun.

Kötü sonuçlanan ilk hamileliğimde 6. haftada kalp atışından 1 ay sonra gel demişti ve aslında 7. haftada kalp durmuşken ben bunu 11. hafta gibi öğrendim. Bu beni çok kötü etkiledi. O yüzden 1 ay beklemeyin, arada 1 kez daha görünün. Umarım öyle bir şey olmaz ama şok edici oluyor malesef.
Yaa çok geçmiş olsun.

İşte en korktuğum şey maalesef. bugün doktor kontrolü var değişik duygulardayım heyecan-korku-stres...

normalde belirti vermedi mi ben geçen sene covidden 18.haftada durmuş kalbi 10 gün sonrasında düştü çocuğum . sizin çok hafta kalmış şaşırdım belirti vermeden. çok geçmiş olsun.
Hiç belirti olmadı o yüzden her şey iyi gidiyo sanıyodum :/ çok garip cidden. Neyse insanlara endişe vermek istemiyorum bu hassas dönemde.

Benim de sadece 5 saniye falan acip kapatti ben gittigimde 6+5 tim bi sıkıntı yok dedi aslinda ama atim sayisi falan vermedi 1 ay sonraya cagirdi bilemiyorum bende belki dayanamayip giderim ya da beklerim belirtim de cok olmayinca ultrasonda gormek istiyorum surekli 😂
Aynısı canim benim de atim sayısı fln vermedi, merak ediyorsan git tabi, belirtiye gelince beni arada bulanti yokluyor, göğüs ağrım aynen devam .

Aa öyle mi , mutlaka gidilmeli o zaman, beta da hemen düşmediği için belirti de vermiyor demek, Rabbim tekrarını yaşatmasın, sağlıkla kucağımiza alalım hepimiz🌺

X