2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bebeğin özürlü olma risk yüzdesini olcuyorlar canım ama kesinlikle emin bir bilgi değil Bi çok kişide özürlü deniliyo sapasağlam doğuyor en yakınımda 2 kişi var böyle hamilelikleri zehir oldu perisandilar ama evlatları gayet sağlıklı benim ozeldeki doktorumda Bi risk çıkarsa aldırırım diyorsan yaptır aldırmam diyorsan hiç kafanı karıştırıp hamileliğini zehir etme demisti
benimde 2 yakın arkadaşıma down sendromlu bu çocuk dediler onlarda korktu amerikaya yolladılar trstleri bir sürü para verdiler sonuç temiz çıktı bir sürü para verdikleri ve üzüldükleriyle kaldılar. diğer arkadaşımda asla aldırmam öyleyse de doğurucam dedi ve bi doğdu sapasağlam çocuk. yani kafa karıştırmaya gerek yok sonuç ne olursa olsun doğuracağım diyorsanız yaptırmaya gerek yok bence. diğer türlü düşünen varsa yaptırılabilir diye düşünüyorum ben

Kızlar benim ilk hamileliğim..şimdi peçetemde kahverengi leke gördüm..korkulacak bir durum mu?
Hamilelikte her kanama her leke ciddiye alınmalı canım. Doktoruna danış progestan başlayacaktır büyük ihtimalle. Kahverengi leke genelde sorun teşkil etmez ama devamı gelmemesi adına önlem alınması gerekir

Selam kizlar gebelikte sizde de sinir hali oluyor mu aşırı sinirliyim. Az önce biseye çok sinirlendim hem başıma hem kasıklarıma ağrı girdi valla
Birşey söyliyim mi sabahtan beri öyle sinirliyim sana anlatamam ama sinnirli de uyandım. iş yerinde önüme gelene bağırıyorum arçelik servisiyle kavga ettim herkes diyo ki senin hep yüzünün güldüğü konuşkan haline alışığız noldu sana 😥 hem ağrım var hem yanıyor gibbiyim of eve gitmeyi bekliyorum sadece ..

Birşey söyliyim mi sabahtan beri öyle sinirliyim sana anlatamam ama sinnirli de uyandım. iş yerinde önüme gelene bağırıyorum arçelik servisiyle kavga ettim herkes diyo ki senin hep yüzünün güldüğü konuşkan haline alışığız noldu sana 😥 hem ağrım var hem yanıyor gibbiyim of eve gitmeyi bekliyorum sadece ..
Ben de kaç gündür var aslında ama bugün ekstra benim de . Tahammülüm yok biseye çabuk parliyorum. İnşallah geçer bu zamanalr da normale döneriz hormonlardan sanırım. Sinirimden oturdum ağladım resmen😢

Bebeğin özürlü olma risk yüzdesini olcuyorlar canım ama kesinlikle emin bir bilgi değil Bi çok kişide özürlü deniliyo sapasağlam doğuyor en yakınımda 2 kişi var böyle hamilelikleri zehir oldu perisandilar ama evlatları gayet sağlıklı benim ozeldeki doktorumda Bi risk çıkarsa aldırırım diyorsan yaptır aldırmam diyorsan hiç kafanı karıştırıp hamileliğini zehir etme demisti
Bende yakınlarım da aynı duruma denk geldim ikili ve üçlü diye var ya acaba değişik bir şey diye merak ettim. Doktorunuz dediği gibi hamileliği zehir etmenin bir anlami yok

Selam kizlar gebelikte sizde de sinir hali oluyor mu aşırı sinirliyim. Az önce biseye çok sinirlendim hem başıma hem kasıklarıma ağrı girdi valla
Ben farketmiyordum ama çalışırken patronum laf arasında biraz sinirlisin galiba, hamilelikte olur anlıyorum hormonlarına veriyorum demişti 🤣🤣
Olabiliyor çünkü hormonlar 😬♥️

Herkese selam herkes iyidir insallah. Bende kocamda cok ruya gorduk . Ben oglum oldugunu gordum. Kocam da 2 kere oglumuz oldugunu gordu. Acaba ruya da cinsiyet tersi mi cikar? Ruyada cinsiyet gorup gercek olan varmi?
Valla bizim orda babanın rüyası doğru çıkar derler , ama bilmiyorum teyit edilmiş bir bilgi değil 😅

Ben farketmiyordum ama çalışırken patronum laf arasında biraz sinirlisin galiba, hamilelikte olur anlıyorum hormonlarına veriyorum demişti 🤣🤣
Olabiliyor çünkü hormonlar 😬♥️
😁 Valla benimki kaç gündür bariz ben kendim bile farkediyorum özellikle bugün tavan yani. Kendimde rahatsız oluyorum ama elimde değil

X