2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bugüne kadar ki en rezil günümü geçirdim
Midem bulanıyor bişey yiyorum
Yediğim şey mideme dokunuyor soda içiyorum
Soda içince bi daha acıkıyorum
Bi daha bişey ye
Bi daha miden yansın
Döngüye girdim resmen 🤢🤢🥴🥴

Üstelik baş ağrımda eklendi bunlara ve parol içmek zorunda kaldım
İçme denildi ama duramıyorum 😢😢
Gebelikte parol zararsız içiniz rahat olsun

Kalp atışı haberlerini okuyunca çok seviniyorum. Ben de 31 Ağustos’ta dinleyeceğim inşallah😇😇

6+1’im şu an. Uygulamalara göre 6+2 ama dr 1 gün daha geriden söyledi.
Çok halsizlik ve uyku hali yaşıyorum.
Bugün yemek yapmayacağım mesela.
Dolapta köfte var düşününce midem bulanıyor.
Ama canım hamburger yemek istiyor bir yandan.
Burger King’e gideceğim sanırım. 😋

Bu arada progestan halsizliğimi artırıyor olabilir mi bilmiyorum. Akşam alıyorum onu.

Kullananlar varsa progestan yorumlarınızı alabilir miyim? 😊 Halsizlik yaptı mı sizde? Belki bünyem alışır bi süre sonra. Başka etkisi yok çok şükür.
Bende ağızdan alıyorum işe de gidiyorum. Sabahki etkilemiyor pek ama akşam içtiğimde böyle baş dönmesi gibi oluyor hemen yatağa gidip uyuyorum.
Bi daha bişey ye
Bi daha miden yansın

Parol gebelikte kullanılıyor. Biz gelen hastalara hep parol serumunu veriyoruz. Bence stres yapmayın içtiğiniz için

ben mis gibi ak pak temiz kızımın terinden bile huylandım.
eşime soruyorum yok hiç kokmuyor şampuan kokuyor diyo
çocuğum zaten sıcaklarda günlük duş alıyor ama yok. burnuma yerleşti bi kere
çoğu şey hormonal
aslında öyle bi koku yok yani :KK70:
Ben de kızımın cignedigi sakıza taktım. Ağzında sakızla gelip anneeaaa deyince midem bi kötü oluyor sürekli. Ama bugün mide bulantım yok geçen cumartesi de yoktu. Haftasonu izinli galiba benim mide bulantısı 😂

Kizlar bugun hic gogus hassasiyetim yok kalbim pir pir
Dediğimiz gibi belirtiler hep gidip geliyo buna takılma, bugün olmaz yarın olur.
Çok iyi dayandın bu zamana kadar, için rahat etmezse bi acile gidersin canım ama korkma bence her şey yolunda

Bi daha bişey ye
Bi daha miden yansın

Of off kötü bi gün olmuş.. bugün benim de en bulantılı günümdü şimdiye kadar. Saat 5 civarına kadar hiç durmadan bulandı, o saate kadar çok bi şey yiyemedim. 5 ten sonra düzeldim biraz

Dediğimiz gibi belirtiler hep gidip geliyo buna takılma, bugün olmaz yarın olur.
Çok iyi dayandın bu zamana kadar, için rahat etmezse bi acile gidersin canım ama korkma bence her şey yolunda
Kendime hayret ediyorum bende vallahi çok iyi dayandım ins perşembe günü kontrolüm var ben normalde panik atak hastasyim tramvalarim o kadar çok ki oğlumda günde 3 defa gittiğimi bilirim ins beklediğime değer perşembe günü güzel haberleri alirim

Ben de kızımın cignedigi sakıza taktım. Ağzında sakızla gelip anneeaaa deyince midem bi kötü oluyor sürekli. Ama bugün mide bulantım yok geçen cumartesi de yoktu. Haftasonu izinli galiba benim mide bulantısı 😂
🤣🤣 Allahtan arada izinli ya yoksa Allahın günü bu sıcakta asla çekilmez😪 bugün berbat bi gündü mesela benim için. hiç kusmadım ama kussam rahatlıycam . kusmak da bi nimet

bugün

evlatla ne alakası var geçici hormonal bi durum sadece. canımın parçası o. ne saçma sapan yorum yapıyosun
Saçma sapan sensin evladına laf mı ettim ben şimdi nasıl okuyorsun acaba!!! İnsan evladından almaz derken sana özel kasti birşey demedim sana üzüldüm dedim

Bi daha bişey ye
Bi daha miden yansın

Ben parolun bir zararı yok diye biliyorum birde baş ağrınız olursa bir tansiyon baktırın geçmiş olsun

X