2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Size de tuhaf kokular geliyor mu?
Ya evin içinde dört dönüyorm küçük ev az eşyalı ama çok farklı bir koku alıyorum içim rahat etsin diye dip bucak çamaşır suyuyla temziledim temiz olan herşeyi tekrardan yikadm ona rağmen yok uzandığım yerde alıyorum o kokuyu ve acaip rahatsız ediyor midem bulanıyor
Canim tecrubeliyim bu konuda. Ev kokmuyor sana öyle geliyor. Ben iki gebeligimde yasadim bu durumu hatta mide bulantim tiksintim coktu bazi insanlari bile görünce ıyy diyodum bulantim basliyordu uç noktadaydim bu durumda😂😂😅

Hamilelik sizi de daha soft daha dingin yaptı mı kızlar. Ben kendimi hiç olmadığım kadar sevgi dolu hissediyorum , uzaktan yakından desteğini gördüğüm herkese minnet doluyo içim. Geçirdiğim zor süreçlerin de etkisi olabilir, ya da hormonlarım beni sakinleştiriyor 😅
Benim tam tersi oldu ya normalde hiç bisiyi kafaya takmam her şeye sinirlenir oldum

Kızlar çıktım doktordan ayy şükürler olsun gayet iyiyiz kalp atıslarını duyduk allah ım nasıl bir duygu eşim agladı 😂😂 bende panik atak var benim kalp yerinden cıkcak doktor ddi bebekten cok suan senin kalp atıslarını duyuyorum dedi😂😂😂😂😂 bu da minnosun resmi karından baktı ramzi teorisine bakın 3. Kare 😂😂 7 eylülde bidaha cagırdı ense kemik omurgalarına bakalım dedi tekrar idrar testi verdim bide kan verdim gene baska değerlerede bakıcam ddi
Oyy maşallah kuzumaaaa

Günaydın kızlarrr☺️ yaklaşık bir haftadır devam eden bulantılarım var ilaç kullanıyorum azaldı fakat suyu az içiyorum bebeğime bir zararı olur mu 😢 zorluyorum kendimi gün içinde anca 5 bardak falan ya içiyorum ya içmiyorum :KK43:
Gebelikte idrar yolu enfeksiyonuna çok açık oluyoruz bu yüzden bol su önemli, içemeyince bebek için bir sorun olacağını sanmam.
Salatalık, limon ya da elma armut dilimi atabilirsin suyun içine hafif tadını değiştirir.
Su içmeyi kolaylaştırır.

Canim tecrubeliyim bu konuda. Ev kokmuyor sana öyle geliyor. Ben iki gebeligimde yasadim bu durumu hatta mide bulantim tiksintim coktu bazi insanlari bile görünce ıyy diyodum bulantim basliyordu uç noktadaydim bu durumda😂😂😅
Ayy öyle mi benim ilk hiç bir bilgim yok 🤭
Yani normal mi diosun mideme atıyor ya uyusam uyanıyorum ve hemen o kokuyu alıyorum parfümler sıkıyorum bile faydasız 😢
Eltimin kocası gözünde kararmıştı o geldi aklima sizde de mii öyle oldu 😵

Gebelikte idrar yolu enfeksiyonuna çok açık oluyoruz bu yüzden bol su önemli, içemeyince bebek için bir sorun olacağını sanmam.
Salatalık, limon ya da elma armut dilimi atabilirsin suyun içine hafif tadını değiştirir.
Su içmeyi kolaylaştırır.
Evet idrar yolu enfeksiyonu en başında geçirdim zaten maalesef :& elma iyi geliyor öyle yaparım teşekkür ederim 🥰

Kızlar sizdeki bu mide bulantısı nedir ya olmayan kokuları hissetmeler insanlardan bile tiksinmeler. :KK70: maşallah nazar değmesin bende hiç bulantı yok inşallahta olmaz. İlk gebeliğimde de olmamıştı. 5 aya kadar hamile gibi bile hissetmemiştim bebenin tekmeleri yiyince anlamıştım 🤣

Kızlar sizdeki bu mide bulantısı nedir ya olmayan kokuları hissetmeler insanlardan bile tiksinmeler. :KK70: maşallah nazar değmesin bende hiç bulantı yok inşallahta olmaz. İlk gebeliğimde de olmamıştı. 5 aya kadar hamile gibi bile hissetmemiştim bebenin tekmeleri yiyince anlamıştım 🤣
Ben de BÖyle bir hamilelik var mı diyordum ne mutlu size 🎈🎈🎈🎈

X