2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Günaydın canım
Haftaiçi yoktu ama bugün kötü bi şekilde uyandım
Benim mide bulantım enteresan ama açlıkla alakalı
Sabahları uyanıyorum midem eziliyor ve yemediğim her dakika bulantıya evriliyor.

Onun dışında kendi başına ya da gün içerisinde mide bulantım yok
Ay ben de böyleyim ve bugün ilk kez baya kötü midem bulandı. İlk defa öğürdüm bi kaç kez, boğazım acı acı oldu resmen. Ama uyandıktan sonra baya aç kaldım hemen kahvaltı yapmadım ondan galiba. Biraz yedim şimdi daha iyiyim

Kızlar çıktım doktordan ayy şükürler olsun gayet iyiyiz kalp atıslarını duyduk allah ım nasıl bir duygu eşim agladı 😂😂 bende panik atak var benim kalp yerinden cıkcak doktor ddi bebekten cok suan senin kalp atıslarını duyuyorum dedi😂😂😂😂😂 bu da minnosun resmi karından baktı ramzi teorisine bakın 3. Kare 😂😂 7 eylülde bidaha cagırdı ense kemik omurgalarına bakalım dedi tekrar idrar testi verdim bide kan verdim gene baska değerlerede bakıcam ddi
Ayy maşallah çok tatlı minnoş yaa 😍 hep sağlıkla büyüsün inşallah canım 🤲🏼❤️

Benim düzeltilmiş satımla seninle aynıyız o zaman canım. Dün 6+2 çıktı usg de :) bende ara ara var bu kez mide bulantısı ya
Sen bebişi gördün mü😍 bende yarın gitsem görebilirdim aslında bebişi ama direk 7+1 de çağırdı beni 🤷🏻‍♀️ bende de şöyle sabahları aç olunca yemek yiyene kadar bi tuhaf oluyor ama yemek yiyince geçiyor. Ama sulu yemek içim almıyo 😕

Sen bebişi gördün mü😍 bende yarın gitsem görebilirdim aslında bebişi ama direk 7+1 de çağırdı beni 🤷🏻‍♀️ bende de şöyle sabahları aç olunca yemek yiyene kadar bi tuhaf oluyor ama yemek yiyince geçiyor. Ama sulu yemek içim almıyo 😕
Seni yine iyi çağırmış benim geç döllenme diye düzeltilmiş sata göre 8.haftada çağırdı yani 2 eylülde. Ben dayanamadım o kadar. Dün yakınımda bi doktora gittim kalp atışı için. Çok şükür kalp atışını duyduk karından, bebişi gördük 🤲🏼 ❤️ darısı başına artık 😇
İşte aç kalmak bulandırıyo galiba en çok

Kapanmasın emin ol çok kötü. Bende senin haftandayken hiç bulantım yok diye korkuyordum sonra bı başladı mahvetti beni 6+5 ye başladı halada devam
Benim de bulantım 6+2 de başladı. O gün çok kötüydü. Sonraki gün de çıkardım ama günü iyi atlattım. Bugün 6+4 üm. Sanki o günler hiç yaşanmamış gibi. Mide bulantısına dair hiçbişi yok. Böyle bi anda olup sonraki gün geçiyor mu? Yarın düğün var gitmeyi çok istiyorum, inş tek seferlik beni kötü etkilemiştir.
Bir yandan da bulantıların kesilmesi acaba kötü bir şey mi diye düşünüyorum 🤦🏼‍♀️ Off aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık misali 🤦🏼‍♀️

Günaydın Kızlar 💐
İlk hamileliğimde benim hiç belirtim yoktu neredeyse 9. Haftada kısa süreli bi bulantım olup geçmişti.
İkincide hem belirtilerim fazlaydı hem de bulantı/kusma çok yaşadım. 2+6 haftalıktı öğrendiğimde öğrenmemin ardından belirtiler başlamıştı bile. İkiside bambaşka hamileliklerdi (cinsiyetler aynı🤣)
Bunda 3+5te öğrendim. Bu sabah vitaminimi içerken kokusu bulandırdı sadece. Bakalım devamı gelecek mi?
Şimdi bir de haylaz bir bebe var umarım kolay bir hamilelik olur. Hem kendim hem hepimiz için tabi 🥰

Aaa bende sulu yemek yiyemiyorum yapıyorum da rahatsız değilim ama yemeye gelince yok tok oluyorm bı anda peynir ekmek daha çekici 😃

Ayy iyi ya yalnız değiliz 😁 başka rahatsız eden birşey de yok bı bu şükür şimdilik
Aman olmasın ya bulantı çok kötü normal zamanda bile midem bulansa sanki hayat durur benim için 🤢🤢 en korktuğum sey mide bulantısı 😅 bide oğlum var bulantı vs olursa onunla da ilgilenemem o yüzden inşallah olmaz 🤦🏻‍♀️

Aman olmasın ya bulantı çok kötü normal zamanda bile midem bulansa sanki hayat durur benim için 🤢🤢 en korktuğum sey mide bulantısı 😅 bide oğlum var bulantı vs olursa onunla da ilgilenemem o yüzden inşallah olmaz 🤦🏻‍♀️
İnşallah inşallah zor olur öyle tabi. ben Migren sayesindedir biraz bulantılara alışkınım aslında.. bide dün dışarı çıktım attığım her adımda midem bulanıyordu bende yavaş yavaş gösteriyor kendini sanki 🥺

İnşallah inşallah zor olur öyle tabi. ben Migren sayesindedir biraz bulantılara alışkınım aslında.. bide dün dışarı çıktım attığım her adımda midem bulanıyordu bende yavaş yavaş gösteriyor kendini sanki 🥺
Ayy aman aman olmaz inşallah ya. Migren benimde var ama bende bulantı yapmıyor gözüme vuruyor ağrısı ama öyle böyle bi ağrı değil gözüm yerinden çıkacak gibi oluyor. İnşallah hamileligimizde de migren ataklarimiz olmaz 🤯

Ayy aman aman olmaz inşallah ya. Migren benimde var ama bende bulantı yapmıyor gözüme vuruyor ağrısı ama öyle böyle bi ağrı değil gözüm yerinden çıkacak gibi oluyor. İnşallah hamileligimizde de migren ataklarimiz olmaz 🤯
İnşallah ama hiç sanmıyorum hiç olmazsa bile ayda 1 gösteriyor 😢 ben doktor a sordum tutarsa ne yapayım diye 12. Haftaya kadar Sadece parol alabilirsin dedi oda ne fayda eder ki en ağır ilaçlar bile bende etki etmiyor Artk o duruma gelmiş migrenim. Evet benimde gözüme mideme atar ve hamile kadın gibi herşeyden tiksinir afedersin deli gibi istifra ederim

X