2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Bu sayfada olmayı çok istiyordum. Kısmet. Inşallah hepiniz sağlıkla kucağınıza alırsınız. Biz isteyenlere de hemen nasip olur inşallah sağlıkla ve hayırlısıyla

Temkinli gidiyor minik bence kuzum olması gerektigi gibi bende bata 1 gün kala verdim 309 cıktı bugün aksam tekrarlayacağım ins benimkide katlanmıstır seninkide gayet iyi geç döllenme olabilir biraz
İnşallah canım daha önce bir kaybım var inşallah bu kez sağ salim kucağıma almak nasip olur hepimize inşallah

Ayy hadi insallah kat ve kat artsın canım benim yaa benimde içimi rahatlartın benim 309 cıkmıstı bende biraz stres yapmıstım bu aksam tekrar vericem

Yaa yerim seni
Yaptirabilirsin canım vajinal ultrasonda hiç bir problem yok ben bugün yaptırdim

Ben bugün gittim 5+1 gündeyim
Karından keseyi gördü
Vajinal de baktı şükür yolk saci da gördü 10 gün sonra kalp atışı için çağırdı.
İnşallah hayırlısıyla hepimiz sağlıkla kucağımiza alalım bu bebeleri

Ayy kuzum cok sevindim şükürler olsun pıt pıt atsın kalbi minnosun

Ay cok guzel maşallah Bende o kadar merak ediyorum ki, eşim kovid oldu şükür bende birsey yok, ancak haftaya pazartesi giderim bende doktora

Kızlar selam. Haftaları neye göre hesap hesaplıyoruz. Geçen hamileliğimde 28gündü döngüm ama bu sefer 26 hangisine göre hesaplamalıyım acaba

Hayirli olsun canim senin sat kacti. Benimde bugun kese gorundu vajinal ultrasonda ama yolk gorunmedi doktor o bi hafta sonra dedi

Merhaba kızlar. 5 aylık evliyim ilk kez çocuk için denemelerde bulunduk adetim 19 temmuzda başlamıştı. 12. Gününden itibaren deniyoruz. Çok garip gelebilir ama karnıma kramplar giriyor sürekli idrara çıkıyorum biliyorum psikolojik de olabilir ama hislerime güvenmek istiyorum sizin ilk belirtileriniz nelerdi?

Benim ilk farkli belirtim gaz sancisiydi adet agrisi gibi degil bildigin gaz sancisi gibi bide sık idrara ciktim canim Allah gonlune gore versin

Bende ateş basmasi oldu, idrara sık çıkma vardı ama hepsi sürekli olmadi ara ara oldu geçti, suan ikiside yok, gününüz geldiğinde test yapın, hakkınızda hayırlısı olsun

Benim çok fazla göğüslerim ağrıyordu canım sonrasında da kasıklarım ağrımaya başladı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…