2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ay ben şok, sana dedim bak hamilelik olabilir diye, bazı gebelikler böyle başlıyor , tutunma kanaması yoğun oluyor, beta düşük değil kimyasal olsa şimdiye düşerdi beta bence sağlıklı inşallah

Papatya da demisti sana canim gebelik olabilir diye onun da oyle kanamasi olmustu sanirim, istiyordun da bildigim kadariyla 2 gun sonra tekrarla bakalim testi vardir umarim saglikli bi gebelik
Evet istiyorum inşallah sağlıklı olur teşekkür ediyorum Canm ctesi kesin gidip bakcam
Ay ben şok, sana dedim bak hamilelik olabilir diye, bazı gebelikler böyle başlıyor , tutunma kanaması yoğun oluyor, beta düşük değil kimyasal olsa şimdiye düşerdi beta bence sağlıklı inşallah
Halen inanamıyorum hamilesin diyince bi ' neee ' dedim inşallah sağlıklı olur.
Ben halen şüphedeyim ya inanmıyorum sağlıklı olduğuna hem değer düşük hem kanama o kadar fazla ki anlatamam ve parçalar düşüyor kesenin o şekilde tutunması imkansız geliyor.

Canım ben oğlanı 29 beta ile öğrendim, kızda senin böyle olmamıştı demi yani böyle kanamayla başlamamıştı gebelik, parça deyince bende biraz tedirgin oldum ama belli olmaz valla 9 ay kanaması olan bile oluyor

Yok, kız da çok yüksek bir değerle ve direk adet gecikmesiyle öğrendim. 2 3 gündür parçalar düşüyor. Buna düşük dememin sebebi adetten çok uzun zaman geçmiş olması yani ilk günden bugüne dahs yüksek olabilirdi. Ama tabi nasip bilmiyorum ctesi belli olacak sabahtan gidip kan vercem istiyorum inşallah sağlıklı olur haa değilse bile sıkmayacağm canımı en azından oluyor diyip teselli oluyorum.
Bide şey var o aklımı kurcalıyor. Ben adetin 2. Günüydü gidip dişime kanal tedavisi yaptım acaba o zaman tutmuştu da ben iğne yaptım film çektim kendim zarar mı verdim

Ayyy heyecan yaptım ben de belli olmaz ya o kadar zamandır kanama olup da değer 167 olur mu ki.. pazartesi gelmek bilmez

Ayyy heyecan yaptım ben de belli olmaz ya o kadar zamandır kanama olup da değer 167 olur mu ki.. pazartesi gelmek bilmez
Dimi o da var o kadar zamana göre de 167 yüksek ayy bilmiyorum kafam tam karıştı pazartesii değil ya ctesi gidip kan vercem iki katı olduysa sağlıklıdır zaten hemen buraya gelip yazcam

Ay tamamen kan sonucuna göre anlaşılır bence de sen yarın kan ver bakalım.Canım adetin 2. Günü diyorsun nereden bileceksin ki bide emziriyorsun sen onu söylemişsindir ona göre zaten uygulama yapmışlardır, hiç onla bağ kurma kafanda bence

Evet söyledim tabi ki. Yarın erken ama düzgün anlaşılmaz ki 48 saat olmalı 2 test arası

Evet söyledim tabi ki. Yarın erken ama düzgün anlaşılmaz ki 48 saat olmalı 2 test arası
O sebeple tedirgin olma onla hiç alakası yoktur.Ay evet doğru 2 güne bir yap canım zaten şuan kadın doğuma gitsen de hiçbişe göremez bekle der.cumartesi ver bakalım ordan anlaşılır inşallah

O sebeple tedirgin olma onla hiç alakası yoktur.Ay evet doğru 2 güne bir yap canım zaten şuan kadın doğuma gitsen de hiçbişe göremez bekle der.cumartesi ver bakalım ordan anlaşılır inşallah
Evet ultrason da gözükmez kan değerine göre hareket edicem. Önümüzde ki hafta veya diğer hafta kadın doğuma giderim keseyi görsün
Teşekkür ederim sana

Rprnn inşallah sağlıklı bir gebeliktir. Sizin adınıza çok sevindim.

Kızlar kızımın 3 gündür ateşi vardı. Diş çıkarıyor diye evde kendimiz takip ettik şurup verdik doktorla iletişimde kalarak. Bu sabah yüzünün sol tarafı şişmişti. Doktora gittik hemen. Kan tahlili ultrason istedi. Sonuç kabakulak. 2-3 hafta içinde birinden kapmış dedi. Ağrısı var galiba ağlıyor kuzum

Teşekkür ederim

Yaaa çok üzüldüm şimdi kıyamam kuzuma Rabb'im iyi etsin kaba kulak var mı halen ya
Onun ağrısı çok zordurr. Antibiyotik birşey veremediler mi

Canım geçmiş olsun nedense kabakulak çok yok artık diye düşünüyordum ben geçirmedim mesela hiç hayatımda demek ki varmış

Çok geçmiş olsun canım üç günü geçirmiş zaten, ağrısı hafiflemeye başlamalı aslında

Kanamanda azalma var mı canım aynı mı bu ara biraz dinlen sen kalkma ya
Son 1 haftada bildiğin adet gördüm günde 2 3 4 ped degistm ama 2 gündür daha az. Evet bende dinleneyim dedim. Kan değerlerine baktım ya vitamin folik asit demir değerleri çok düşük çıktı ilaç yazdı. Bide tiroid var benim ona da baktı gebelik için yüksek gebe olmayan biri için de normal bir değer dedi ona da ilaç yazdı bir ay kullan kontrole gel dedi.

Anlattığıniz doktor ebru hanım sanırım. Gerçekten tam tarif ettiğiniz gibi bugün gittik.tup bebek için ama resmen bizi azarlar gibi konuştu gerekli yerlere şikayette bulunduk ve oraya gitmekten vazgeçtik hiç güven vermedi

Kızlar bu gruba ilk yazdığım mesaja gittim epeyce okudum bugün sonra cinsiyet öğrenmeler, ilk alışverişler derken ne güzel ne heyecanlı günlermiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…