2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Sizin ikisi de tesaduf olduğunu düşünüyorum çünkü benim de böyle bir endişem vardı. Doktorum demisti ki. Bu cihaz rahmin içine ya da bebeğe ulaşmıyor. Rahim ağzından bakılıyor dedi.
Bir de bebekle ilgili ya da rahim içiyle ilgili yolunda gitmeyen durum olur ise vajinal ultrason ilk haftalarda daha net teşhis koyduğu için daha sağlıklı oluyor. Yine de herkesin tercihi kendisine. Kimseyi sorgulamak bize düşmez

Herkese merhaba
2019 nisan (doğumdan sonra bebeğimi kaybettim)
2020 Temmuz annesi ve hayırlısıyla tekrardan 2023 nisan annesi oluyorum galiba.
Hali hazırda bir melek ve 24,5 aylık hareketli bir bebe annesiyim
Çok çok sürprizdi öğreneli 3-4 saat oldu şoktan çıkmaya çalışıyorum
Tahmini doğum 27 nisan gözüküyor tabi sezaryen olacağı için ortalama 20 nisan diyelim

Canım devlet bana da güvenilir geliyor. Hatta çam sakurayı sordum ablama. O da doktor. Ancak kalıcı doktor olmaz dedi. Ben de tek doktorla başlayıp bitirmek istiyorum. Ondan şimdi özelleri araştırıyorum.

Canım benim. eski gruptaşım şimdi de peşpeşe gruplardayiz. tekrar tebrik ediyorum seni

Maşallah Allah bağışlanız yavrunuzu, cennet kuşunuz da hep duacınız ne güzel
Bu arada hayırlı olsun, aramıza hoş geldiniz. Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah hepimiz

Maşallah Allah bağışlanız yavrunuzu, cennet kuşunuz da hep duacınız ne güzel
Bu arada hayırlı olsun, aramıza hoş geldiniz. Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah hepimiz
Teşekkür ederimm hoşbuldum
Sağlıkla gelsinler inşallah, hepimiz sağlıkla kucağımıza alalım geri kalan şeylerin bir önemi yok

Canım devlet bana da güvenilir geliyor. Hatta çam sakurayı sordum ablama. O da doktor. Ancak kalıcı doktor olmaz dedi. Ben de tek doktorla başlayıp bitirmek istiyorum. Ondan şimdi özelleri araştırıyorum.
Evet kötü olan tek yönu o zaten aynı doktora denk gelmemek. Ama olsun yinede özellikle eğitim araştırmadaki bütün doktorlar işinin ehli çok da takılmıyorm öyle

Olsun canım ya yine hemen yakın aylar olcak daha öncesinde de senin temmuzda, benim agustostaydi doğum yine ayni. Mart ve Nisan
Aynen öyle
Takvim niye eklemedin? Hadi ben daha Bugün öğrendim Tahmini doğum ne zamandı senin kuzum? ortalama 1 ay olacak galiba aralarında

Doktordan geldim Kese göründü şükür Tabii bende bir gönül ferahlaması, iç açılması Haftaya da hedef kalp atışı Allah'ın izniyle
Sizinle aynı tarih tahmini benimde doktorunuz haftaya hangi gün çağırdı kalp atışı için. Ben ayın 25 ine randevu aldım. O zamana duyabilir miyim acaba?

Adet tarihinizin ilk günü baz alınıyor. Bende 10 temmuz ilk adet günüm o yüzden bende 5+4 üm. Dün acilde ki doktorda öyle söyledi bana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…