2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar kese gözüktü ama embriyo falan gözükmedi. Daha çok küçük adet tarihinle uyumlu değil dedi. Ben zaten 1 ağustosta beta baktırmıştım 0.10 çıkmıştı 6 ağustosta bi anda pozitif çıktı idrarda. Sanırım geç döllenme. Hem korkum var hemde kese var sonuçta gerilmeye gerek yok diye düşünüyorum bilemiyorum. Dünde beta baktırmıştım 3472 çıkmıştı o zaman onunla uyumlu dedi. Kese şuan 6mm çok küçük dedi. Tahmini 4.5 haftalık dedi.

Bende aynı şekilde geç döllenme yaşıyorum canım. 4-5 gün geriden geliyo. Bebeğin görünmesi için çok erken merak etme o da görünecek. Sata göre kaç haftalıksın

kabızlık problemi çekenlere probiyotik içeren takviye veya gıdalardan kullanın derim, şahsen bende normalde kronik olan kabızlık durumu ,probiyotik içeren folik asit ve omega içeren prenelac diye bi takviye kullanıyorum, hergün çok rahat çıkıyorum tuvalete, tavsiye ederim

Kızlar merhaba, doktordan geliyorum. Sata göre 6+4 üm, ultrasona göre 5+6. Devlete gittim muayene için, kan tahlillerim aradan çıksın diye. 2tüp kan 2tüp de idrar aldılar. Ama ultrason kalitesi ya çok kötüydü ben doğru dürüst bişey göremedim , ya da gerçekten kese de birşey yok. Doktor var bişeyler ama henüz küçük dedi, cihaz kalitesi de etkiliyor belki özele gitsen kalp atışını duyabilirsin falan dedi.
Yine rahatlayamadan çıktım hastaneden

5+6 görünüyosan bebek ve kalp atışı için erken canım. Tabi ultrason kalitesi de çok etkiliyo ama dert etme sakın. 6+4 civarı olduğunda net görülür inşallah

Evet sordun
Yolk sac için bile erken sanırım boyutu. Hiçbir sıkıntı yoktur içini ferah tut
Evet sordum özellikle yolk sacı yok daha oluşmamış keseyi bile zor gördü çok minik 6mm dedi işte. Bi yıkıldım açıkcası ama en azından betayla falan uyumlu dedi. Geç döllenme olabilir dedi. Haftaya cumaya randevu aldım inşallah o zamana kadar görünür.

Ben de sata göre 6+0 iken gitmiştim 5+1 5+2 civarı şu an dedi o zaman. 8.8 mm çıkmıştı kese, geç döllenme belli dedi. Zaten adete 5ş4 gün kala erken gebelik testim negatifti, adet iki gün geçince rastgele test yapayım dedim pozitifti çok şaşırdım. Ordan da belliydi geç döllenme olduğu.
Haftaya kesin görünür. İçin rahat olsun bi çok kişi yaşıyo geç döllenme

Bu arada Benim doktorum d vitamini ve demir takviyesini 12.haftada vereceğim dedi. Onlar düşük çıktı bende.

Ayrıca organik şampuan ve diş macunu kullanmak gerekiyor mu diye sordum, hayır gerekmez dedi.

Kan sonucum çıkınca yanına gittiğimde de bunlar için gelmene gerek yok şu an. 2 hafta sonraki muayenede bakarız dedi.
Biraz sert bir tip sanki. ama hala onunla devam etmek istiyorum. Soğuk biri olmasına karşın güven veriyor bana nedense.
Bir de doktorlar bilmiş bilmiş konuşan hastaları sevmiyor. O yüzden sinirleniyorlar sanırım. Bi değişik.

Toksoplazma olan kan testi ücreti neydi acaba

Vajinal mi baktı? O da farkediyo. Benim kese 8mm iken yolk sac çok az göründü vajinal olarak ve doktorun makinesi baya kaliteliydi. 1 gün bile çok farkediyo bu erken dönemde. Doktor yorum yapmadığı sürece pozitif olmaya çalışmak lazım. Önemli olan beta ile uyumlu olması. İnşallah haftaya cuma için rahatlamış olur <3

bebeğin cinsiyeti en erken ne zaman belli oluyor erkan tarama testi yapılıyormuş sanırım orda çıkıyor diyorlar yaptıran var mı daha önceden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…