2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
kızlarrr bana bi yardım edin ya 😂 şimdi ben 10 temmuzda regl oldum 5 gün sürdü. sonrada ilişki 18-22 si arası oldu sanırım hatırlamıyorum. şimdi ben kaç haftalık hamileyim 😂😂😂 sistemde 5+4 yazıyor ama olamam yani regliydim o zaman zaten. bence 4 haftalık falanım ben. nasıl hesaplanıyor neden regliden itibaren sayıyorlar anlamıyorum ?
Yumurtanın yaşı ile hesaplanıyor bu sebeple reglden itibaren canım

Arkadaşlar ben Beylikdüzü Medicana International’ı aradım şimdi. Muayene ücreti 615 TL. Normal doğum 13.000 Sezaryen 15.000 TL imiş :KK12: Bayağı uçuk ya. Araştırmalarım devam ediyor. Bilgi aldıkça yazarım buraya. İstanbul Avrupa yakasından başka fiyat alan var mı?
Özel sağlık sigortalarina ya da hastanenin varsa paketlerini arastirabilirsin canım daha uyguna gelir

Maşallah 🤣🤣 ne sanıyorlar bunlar acaba kısa yoldan nasıl Zengin ederiz hastaneyi diye mi düşünüyorlar
Medicana Avcılar’ı aradım şimdi de. Tek kadın hekim var orda ama. 330 liraymış muayenesi. Normal doğum 5000 TL sezaryen 6000 TL. İki şube arasında iki kat fark var. Adına international gelince işte 🤦🏻‍♀️

Medicana Avcılar’ı aradım şimdi de. Tek kadın hekim var orda ama. 330 liraymış muayenesi. Normal doğum 5000 TL sezaryen 6000 TL. İki şube arasında iki kat fark var. Adına international gelince işte 🤦🏻‍♀️
Hep göz boyama işte bu daha iyi ama yakınsa bide bı gidip görüşülebilr aslında. şahsen devlette doğurmayi düşünüyorum nedense hiç özellere güvenim yok benim bir tek diş de özel doktor arıyorum 🙊

Arkadaşlar ben Beylikdüzü Medicana International’ı aradım şimdi. Muayene ücreti 615 TL. Normal doğum 13.000 Sezaryen 15.000 TL imiş :KK12: Bayağı uçuk ya. Araştırmalarım devam ediyor. Bilgi aldıkça yazarım buraya. İstanbul Avrupa yakasından başka fiyat alan var mı?
Tahlilleride hariç tutuyolar bide

Merhaba,

Hayırlı olsun sağlıkla kucaklarımıza alalım bebişlerimizi. Bende tüp bebek ile hamileyim. Dün kalp atışını duyduk şükür. 2 hafta sonra tekrar gideceğim kontrole. Bir yandan da doktor arayışındayım tedavi gördüğüm hastanede devam etmek istemiyorum çok pahalı çünkü. Ankara da olup doktor tavsiye edebilecek arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Hayırlı olsun ben de Ankara dayım ben de Dr arayışındayım ama özellerden ziyade her türlü durumda müdahale imkanı olur diye acaba üniversite veya araştırma hastanelerine mi gitsem diyorum

yatakta sağa sola dönerken ve ya koltuktan kalkarken benim alt karnım acımaya başladı, zaten orda bi yükselti hissediyorum.
1 bardak su içsem bile davul gibi olurum ben normalde iç karnım büyük değil bence, o yüzden ben davul gibi şişicem gibi geliyor bu bebişle :p
Yemek yedikten sonra ben öyle oluyorum..ama uzanınca geçiyor ağrı..resmen belime ağrı vuruyor

Bu olay benimde 2 defa başıma geldi ikisi de tesadüf olamaz herhalde cnm iki kere ilk muayene de vajinal muayene oldum eve geldim lekelenme oldu ertesi gün yoğun kanama düşük oldu genetik taramalı tup bdbekti muayene de bebegi gorduk kese sekli ve yeri cok guzeldi bebegin kromozmlarinda sıkıntı yoktu progestan kullanıyordum ve kan sulandirici da kullanıyordu m en son ki kurtajimda da düşmedi ama yine vajinal muayene oldum ve ertesi gün yine kanama ile acillik oldum onu düşürmedim ama kalp durmasindan kaybettim simdi bu tabloda ben ilk haftalarda vajinal muayene zararsız diyemiyorum en azından herkes için aynı değil
Yaşayan bilir gerçekten çok zor. Aslında bazı doktorlar ilk aylarda cinsel ilişkiyi bile yasaklıyorlar riskli buluyorlar.

Bugün dr’a geldim. Kalp atışları başlamış bebeğin ama henüz 5 hafta 6 günlük dedi. O yüzden 2 hafta sonra bakalım dedi.
Progestan hapa başlayacağım kese altında miyom olduğu için.
Sorun olacağını hiç sanmıyorum ama önlem alalım dedi.
Çalışmaya başlamadan bu ilacı alman iyi olur dedi.
Cinselliği 14 hafta bitene dek yasakladı.
Ve bi sürü kan verdim. Toksoplazma testi falan var içinde. 😇
Beklenen doğum tarihim de 14 Nisan.

Biz öğrendiğimizden beri cinsel ilişki yaşamadık korkuyorum birşey olur diye😂
Benim belirtiler çok yok arada bir regl olcak gibi bel ağrısı oluyor geri geçiyor arada bir kasık ağrısı onun dışında bir sorun yok takvime göre 4+3 üm belki daha çok erken😊

Bugün dr’a geldim. Kalp atışları başlamış bebeğin ama henüz 5 hafta 6 günlük dedi. O yüzden 2 hafta sonra bakalım dedi.
Progestan hapa başlayacağım kese altında miyom olduğu için.
Sorun olacağını hiç sanmıyorum ama önlem alalım dedi.
Çalışmaya başlamadan bu ilacı alman iyi olur dedi.
Cinselliği 14 hafta bitene dek yasakladı.
Ve bi sürü kan verdim. Toksoplazma testi falan var içinde. 😇
Beklenen doğum tarihim de 14 Nisan.
Oy maşallah canım daha minikcik ama kalbi bile atmaya başlamış maşallah 🧿😍 hep sağlıkla büyüsün

Hayırlı olsun ben de Ankara dayım ben de Dr arayışındayım ama özellerden ziyade her türlü durumda müdahale imkanı olur diye acaba üniversite veya araştırma hastanelerine mi gitsem diyorum
Teşekkürler sizede hayırlı olsun ben üniversite ve araştırma düşünmüyorum açıkçası. Sürekli aynı doktor olmuyor diyolar gerçi belki şuan değişmiştir. Birde asistanlar olabiliyor. Ben geçen yıl kürtaj oldum GATA ya gittim iki asistan doktor dakikalarca muayene etti kıvrandım resmen bide çok temiz de değildi. Bu yüzden ilgilenecek iyi bi doktor bulmak istiyorum hemde çok pahalı olmayan

Biz öğrendiğimizden beri cinsel ilişki yaşamadık korkuyorum birşey olur diye😂
Benim belirtiler çok yok arada bir regl olcak gibi bel ağrısı oluyor geri geçiyor arada bir kasık ağrısı onun dışında bir sorun yok takvime göre 4+3 üm belki daha çok erken😊
Ya benim kocada ha bire yanıma yanaşıp duruyor işin bitti benle tabi diyo hahaha doktora gidince sor diyo bide😂😂😂hemen hemen aynıyız canım benimde 4+5 bende de göğüs hassasiyeti var bide tansiyonum düşük çıktı iki gün önce evden çıkmadığım gün daha iyim ama çıktığımda sanki bı baş ağrısı baş dönmesi falan oluyor miğde sorunum yok şimdilik daha erken muhtemelen o yüzden

Kızlar bende bugün sağlık ocağına kan sonuçlarım için gidicem bakalım ne diyecek. Bide dahiliyeye randevu aldım haşimato var bende ilaç kullanıyorum hamile kalirsan gel demişti

X