2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Ben diofol kullanıyorum kahvaltıdan sonra içiyorum bazen unutuyorum gün ortası içiyorum aç karna içtiğim de oldu 😅 bişey olmaz ilaç değil takviye sonuçta ama reçetesinde yemekten önce yazıyorsa öyle iç ☺️
Yanlis birşey yapmak istemiyorum ya o yüzden sorayım dedim 😅 Dimi öyle yapayım sonuçta reçete bu boru değil teşekkür ederim canım 🥰

Sadece bi konu canımı sıktı arkadaşlar sizde de böyle bişey oldu mu , eşim hevesle annesine söylemiş kalp atışını duymadan demeyelim demiştik duyuncada dayanamamış söylemiş. Bir araya gelince de ne olup olmayacağı belli değil niye söylüyosunuz ayıp dedi gerçekten ayıpmıydı hala çok şaşkınım çünkü 🤦🏻‍♀️ bir yandan da olumsuz düşünülmesi morelimi bozdu
Neden ayıp olsun ki canım. Siz onu saymışsınız mutluluğunuzu paylaşmışsınız asıl ona ayıp. Biz kan tahliliyle öğrendik 2.tahlilide verdik pozitif çıkınca eşim dayanamadı annesini görüntülü aradı söyledi. Kadıncağız sevincinden ağladı. Bu bence kişiden kişiye değişir. Sen hiç canını sıkma bir daha Bi mutlu bir şeyinizi sizde onunla paylaşmazsınız nedenini sorarsa da ayıp olur diye paylaşamıyoruz der geçersiniz

Sevinmesi gereken yerde ne ayıbı ya 🤦🏻‍♀️ bende kalp atışını duymadan söylemek istemiyorum kayınvalidemlere. Zaten sevineceklerini de sanmıyorum pek adım kıskanca çıkacak çünkü eltimden bir ay sonra ben hamile kaldım 😅 halbuki ben geçen sene mayıstan beri uğraşıyorum hamile kalmak için tamamen tesadüf :) beni de bu dert aldı şimdiden sanki onun hamile kalmasını beklemişim gibi 🤷🏻‍♀️
Sende hiç öyle düşünme canım allahım şimdi nasip etmiş şimdi olmuş. Kimseye hesap verecek halin yok. Arkandan konuşurlarsa da hiç umursama sonuçta arkandan konuşuyorlar önemseme. Sana bir şey derlerse de allahım ne zaman isterse kendimde ne zaman uygun görürsem o zaman yaparım çocuğumu dersin 😀😀😀

Bende dün de bugün de biraz bulantı oldu. Ama kusturacak seviyede değil çok şükür.
Bir de bazen aniden yerimden kalkınca gözüm kararıyor.
Ve arada bel ağrısı gelip gidiyor. Bazen sağ bazen sol kısım ağrıyor.
Eskiden idrara çıkma gece 1 kez oluyorsa şu an 3 kez oluyor. Öyle değişiklikler var.
Ama bu durumların bazı günler hiç yaşanmayabileceğini biliyorum. Belirti olmazsa endişe duymuyorum. Süreç böyle işliyor.
Sadece daha mutlu huzurlu bir ruh haline girmeye ihtiyacım var.
Emin ol ilk gebeliğim öyle güzel geçti ki inşallah buda düzelir hiç kusmadım başım dönmedi öyle hızlı güzel geçti ki belirti olmaması korkutmasın

Kullandığınız ürünlerde bir değişiklik yaptınız mı kızlar? İnternette dolaşırken kimilerinin şampuana duş jeline varana kadar organiğe, doğal içeriklere geçtiğini gördüm. Yoksa o kadar derin düşünmeye gerek yok mu?🤔 Bazen elime telefonu alınca bile tedirgin oluyorum radyasyona maruz bırakıyor muyumdur diye.😕

Kullandığınız ürünlerde bir değişiklik yaptınız mı kızlar? İnternette dolaşırken kimilerinin şampuana duş jeline varana kadar organiğe, doğal içeriklere geçtiğini gördüm. Yoksa o kadar derin düşünmeye gerek yok mu?🤔 Bazen elime telefonu alınca bile tedirgin oluyorum radyasyona maruz bırakıyor muyumdur diye.😕
Ben diş macunun da yaptım değişiklik şampuan da zararsız olanları kullanmaya dikkat ediyordum zaten elimi de sıvı sabunla pek yıkamam katı sabun kullanıyorum ama onun dışında büyük değişikliklerim yok
Giyimde de pamuk tercih ediyorum tamamen

Kızlar cuma günü sağlık ocağından kan testi verdim. Bugün diğer sonuçlar e nabızda çıktı ama beta hcg sonucu hala çıkmadı. böyle bir durum yaşayan var mı? Yoksa doktor kanda beta hcg ye bakmayı unutmuş olabilir mi?

Kızlar cuma günü sağlık ocağından kan testi verdim. Bugün diğer sonuçlar e nabızda çıktı ama beta hcg sonucu hala çıkmadı. böyle bir durum yaşayan var mı? Yoksa doktor kanda beta hcg ye bakmayı unutmuş olabilir mi?
Yok kuzum cıkar yarına bence yarın ararsın telefonla

Ben diş macunun da yaptım değişiklik şampuan da zararsız olanları kullanmaya dikkat ediyordum zaten elimi de sıvı sabunla pek yıkamam katı sabun kullanıyorum ama onun dışında büyük değişikliklerim yok
Giyimde de pamuk tercih ediyorum tamamen
Benim sampuanım tamamen bitkisel o kadar etkiliyormudur ki ya ? Ben dökülme tedavisi görüyodum cnku prp ve mezoterapi doktorum prp devam edebilirsin zararı yok demişti sampuan da etkilermi ki

Ben hiçbir değişiklik yapmadım o kadar da değil diye düşünüyorum 🤨

Sevinmesi gereken yerde ne ayıbı ya 🤦🏻‍♀️ bende kalp atışını duymadan söylemek istemiyorum kayınvalidemlere. Zaten sevineceklerini de sanmıyorum pek adım kıskanca çıkacak çünkü eltimden bir ay sonra ben hamile kaldım 😅 halbuki ben geçen sene mayıstan beri uğraşıyorum hamile kalmak için tamamen tesadüf :) beni de bu dert aldı şimdiden sanki onun hamile kalmasını beklemişim gibi 🤷🏻‍♀️
Ya ahahaha kuzum valla senin iş zor eltiyle birer ay farkla 😂😂😂 allah kolaylıklar versin

Ya kızlar dünden yemeğimi yapayım ddim işten gelince yeriz diye yemek yaparken midem bulandı etli bezelye yapmıstım ddim bugun geçer o hissim sonra gün boyu aklıma gelip tiksindim bgn eve gelirken ddim ben o tencerenin kapagını bile açmak istemiyorum o derece bulandım bezelyeden ddim sonuc pidecide solugu aldık😂😂 böyle tiksinme yasayan oldumu hiç yemek yaparken nasılsınız valla allah affetsin ya

Hiç değişiklik yapmadım. Güneş kremim,nemlendiricim vs de dahil.

Ya kızlar dünden yemeğimi yapayım ddim işten gelince yeriz diye yemek yaparken midem bulandı etli bezelye yapmıstım ddim bugun geçer o hissim sonra gün boyu aklıma gelip tiksindim bgn eve gelirken ddim ben o tencerenin kapagını bile açmak istemiyorum o derece bulandım bezelyeden ddim sonuc pidecide solugu aldık😂😂 böyle tiksinme yasayan oldumu hiç yemek yaparken nasılsınız valla allah affetsin ya
Bende dün yaptığım etli yemeği yemedim yaparken iyiydi gayet ama bı anda yemek istemedim tiksindim aç olan ben bi anda tok oldum 🙈🙈

Özellikle söylemwdiyseniz bakmazlar veya unutmuş olabilir yinede bekleyin 12ye kadar düşmezse sağlık ocağında doktor söyler sonucu

X