2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Yaaa edim bende..bu kabızlık sorunu bitmiyor
Mutlaka deneyin derim bende kabızlık kronik zaten. Ama daha önce ilaç içiyordum şimdi içemeyince bu yöntemi buldum. Allahım nasip ederse doğumdan sonra da bir daha ilaç içmem bu kürlerle devam ederim

Mutlaka deneyin derim bende kabızlık kronik zaten. Ama daha önce ilaç içiyordum şimdi içemeyince bu yöntemi buldum. Allahım nasip ederse doğumdan sonra da bir daha ilaç içmem bu kürlerle devam ederim

Ne demek canım bu süreçte hepimiz bildiklerimizle bir birimize yardımcı olacağız tabi ki 😊😊
Ben de hep dufalak ve bekunis alıyordum. Artık ben de düzene sokacağım ve doğumdan sonra ilaç almayacağım ya. Hem para tuzağı hem sağlığımız. Doğal yollar varken neden ilaç kullanmışım ki hep.

Yanlis anlamış olabilir misin çünkü yüzde 90 göbekten oneriyorlar göbekte yağ dokusu olduğu için kol ve bacağa göre daha az aciyor ve kendin yapabiliyorsun birde dik açı ile vurmadığın için morariyor olabilir ben nerdeyse 1 ay olcak kullanıyorum morarma olmadi 1 kere oldu onda da dik yapmadım onun dışında hiç morarma ya da top top olma olmadi
Yanlış anladığımı sanmıyorum. Bacağım morardı ama kolum morarmadı dik olarak yapıyorum bende.
Belirtisi olmayan varmı aranızda??ben sanki hamile diğilim..randevum 24 günler geçmiyor
Bende hiç belirti yok sadece kokuları net hissediyorum .
Kızlar ben bu kan sulandırıcı iğneyi göbekten yada bacaktan vuruyorum hep göbek daha rahat oluyor benim için ama koldan da yapmak istiyorum. Onu nasıl yapıcam ya 🥴 doktor cildini iki parmağın arasına sıkıştırıp iğneyi dik batir demişti ama kola bunu nasil yapicam direk mi enjekte edicem 😂 bide kolun arka kismina mi?
Kolunu sıkıştıramadığım için eşime sıkıştırtıyprum iğneyi yapıyorum yavaş veriyorum az acıyor. Kolun arka kısmına yapmak gerekli.

Amiiinnn İnşallah hepimiz sağ sağlim kucağımıza alırız minikleri . Kalp atısını ne zaman duyabilirim
En net 6+3 6+4 civarı başlıyo duyulmaya. Direkt kalp atışına gitcekseniz o zaman gidin. Ben de henüz duymadım cuma randevum, heyecanla bekliyorum

Ben de hep dufalak ve bekunis alıyordum. Artık ben de düzene sokacağım ve doğumdan sonra ilaç almayacağım ya. Hem para tuzağı hem sağlığımız. Doğal yollar varken neden ilaç kullanmışım ki hep.
Bende aynı şekildeydim. Önce bekunis içiyordum sonra magnesine calsine diye Bi toz ilaç almaya başladım. Sürekli içiyordum 2 - 3 güne bir. Ama bende karar verdim bağırsakları iyice tembelleştiriyoruz. Zeytinyağı, incir, gün kurusu hem sağlıklı hemde en azından zarar vermeden hallederiz.

benım daha erken sanmıyorum kalp atısını duyabıleceğimizi ama deeğrle alakası yok sanırım kalp atısının ben suan 4+5 deyim
Hayır değerle bi ilgisi yok kalp atışının. Hafta olarak 6 haftayı geçmesi gerekiyo. Ama keseyi görmek isterseniz o değerle alakalı, 1500 lerden sonra rahat görünüyo

Kızlar selamm. Cınsıyetle tahmını ve cınsıyet planlaması yapan bir hesap buldum. Bır arkadasım baktırmıs dogru cıkmıs. Ultrason fotosuna göre cinsiyet tahmini yapıyor. Ben yaptırdım kız cıktı😍
Zaten %50 ihtimal ben böyle şeylere pek inanmıyorum para tuzağı. Sayfalar zaten hep tutturduklarını paylaşıyorlar, diğerlerini paylaşmazlar.

Kızlar selamm. Cınsıyetle tahmını ve cınsıyet planlaması yapan bir hesap buldum. Bır arkadasım baktırmıs dogru cıkmıs. Ultrason fotosuna göre cinsiyet tahmini yapıyor. Ben yaptırdım kız cıktı😍
Neye göre yapıyo canım tahmini. Hesabın adı ne merak ettim :)

ya bu arada Ataşehir Medicana da kadın doğum doktoru var mı önereceğiniz ?
Ben oraya gidiyordum Funda Öztürk.ü öneririm. Ben sezaryen sonrası vajinal doğum yaptırmayacağı için doktor değiştiriyorum sadece. Yoksa cok memnunum

X