2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kız bende o bile olmuyor..ilk günler 2 gün oldu çok az ama..bu kadar.
Bende de hiçbir şey yok
1 hafta kadar progestan kullanırken oldu bırakınca hepsi geçti. Kızımda da olmamıştı. Doktorum bir önemi yok dedi bugün sordum

Bende de hiçbir şey yok
1 hafta kadar progestan kullanırken oldu bırakınca hepsi geçti. Kızımda da olmamıştı. Doktorum bir önemi yok dedi bugün sordum
Hiçmi yok sende?biraz rahatladım ya..O kadar dua ediyorum rahat hamileliğim olsun diye..demek dualarım kabul olunmuş☺️Annem 9 ayına kadar fena oluyordu..gebe olmadan öncede hep diyordum anneme benzemiyim

Hadi ya bende azıcık var şükür 🙈 Çok mu yeni bilmiyorum ki tam ne zaman başlar bu belirtiler
Kızlar bende de hiç bir belirti yoktu fakat 6 hafta 6 gündeyim ve son 3 gündür yataktan dahi kalkamayacak boyutta halsizlik ve mide bulantısı başladı herkeste aynı zamanda olmaz elbette ama bence olmaması hiç bir problem değil 🙏🏻 Doktorlar bile eğer belirti yoksa şanslı kişilerdensiniz diyorlar bu sebeple bunu kafaya takıp bebişlerimizi üzmeyelim 🌸

Kızlar bende de hiç bir belirti yoktu fakat 6 hafta 6 gündeyim ve son 3 gündür yataktan dahi kalkamayacak boyutta halsizlik ve mide bulantısı başladı herkeste aynı zamanda olmaz elbette ama bence olmaması hiç bir problem değil 🙏🏻 Doktorlar bile eğer belirti yoksa şanslı kişilerdensiniz diyorlar bu sebeple bunu kafaya takıp bebişlerimizi üzmeyelim 🌸
6 haftam olmamış benim..belkide ondandı

Evet katılıyorum olumlu bakmak lazm hepimiz en az keseyi gördük zaten hayırlısıyla herşey sırasıyla gelir 🌹

Günaydın kızlar bu bilincaltini nasıl temizleriz ya kötü rüyalar görmekten yoruldum 😑😑
Ben de iki gündür kabusla uyanıyorum hızla değişen hamilelik hormonları sebep oluyor endişelenecek birşey değil. Aynı zamanda stresliyiz ister istemez o da tetikliyor. Yakın zamanda azalır mutlaka 😊

Benim karindan di hiç vajinal muayene olmadım ben gebelikte.
Vajinal yaptırmak normal aslında ilk başta ama ben istemiyorum yani o kadar çok vajinal muane oldum ki yeter yani bari gebelikte olmasın diyorum galiba bebeğin gelişimi herkes de farklı bu zamanlar da üstten duyulmaz diye vajinal yapmış olabilirler. Ben biraz daha bekliyim sizin gibi karın dan duyarım ❣️

X