2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canım cok geçmiş olsun öncelikle sen stres yapma bir de ev işi fln bırak hiçbişey yapma dinlen uzan sürekli artıcak bencede dahada değerin merak etme saglıkla tutunsun bebişlerimiz insallah canım 🙏🙏
Yok hiçbişey yapmayıp 3 gün sadece uzanmayı düşünüyorum .İnşallah hepimiz evlatlarımızı saglıkla kucagımıza alırız.Boyle telassız korkusuz gecer hamileliklerimiz🥰

Lütfen doktorların tavrına takılma
Benim değerimde 82 den 250ye çıkmıştı 2 günde, e hocam hamilemiyim demiştim sen kanda hamilesin hamile değilsin kimseye deme diye ağzıma tıkadı ☹️
Progestan bence seni kendine getirecek
Bir kaç gün içinde her şey yoluna girer bu tarz kanamalar en başta olabilir
Bu doktorlar hepsi için değil sözüm tabiki ama baziları gercekten insanı boyle hassas döneminde cok üzüyor.Üzmeyelim kendimizi derken kendimizi herseyden sakınırken boyle patavatsızların 2 cümlesi bizi yıkmasın.hersey iyi olacak öyle dua edelim.İnşallah dediğin gibi sorunsuz gecer hamileliğimiz.en iyisini düşünüp pozitif kalmaya calısacagım.

Boşver ev işleri bekler sen önemlisin şuanda, progestan ilaç yada fitil verdimi
Yok sadece tek bir igne yaptı sordum hap veya fitil vermeyecek misiniz diye hayır dedi pazartesi kan testini tekrarla artarsa degerin kanaman durmazsa oyle veririm dedi.Şaka gibiydi neyse dua edicem su 2 3 gün bişey olmasın kendi doktorum gereken ne varsa verir.Bide bu bahsettiğim doktor ozel hastanede.İnsanı parasıyla rezil ediyorlar.

Yok sadece tek bir igne yaptı sordum hap veya fitil vermeyecek misiniz diye hayır dedi pazartesi kan testini tekrarla artarsa degerin kanaman durmazsa oyle veririm dedi.Şaka gibiydi neyse dua edicem su 2 3 gün bişey olmasın kendi doktorum gereken ne varsa verir.Bide bu bahsettiğim doktor ozel hastanede.İnsanı parasıyla rezil ediyorlar.
Kendi doktorunla iletişime geçme şansın olmadı mı canım, fitil verse için rahat ederdi. Gerçi kendini strese sokma, progestanın iğnesi zaten en güçlüsü ve en iyi koruyanı

Şimdi hastaneden geldim ayın 9 undakı hcg değerim 50.5 di bugun yapılan testim 270 cıktı biraz düşük dedi .Ultrasyonda görülmez dedi bakmadı.kanamam oldugu için progesteron iğne yaptı 2 gün sonra tekrsr kan vermeye gel dedi. 1. Sorum 4 günde 2 katına cıkmıs deger bence normal ama doktor neden biraz düşük dedi sat 7 temmuz bu arada. 2. Sorumda su benim gibi 5. Haftadan sonra kanama yaşayıp saglıklı bebek sahibi olan var mı ? A AloeeVeraa Papatya0593 Papatya0593 @Gzmyts53 B Birdurumvar N NastenkaAleksey @BarbieveKen unuttugum varsa affola şimdilik bir sorun yok ama ben diken üstündeyim.Doktor çok tersti moralimi bozdu sadece deger düşük artış artmazsa saglıklı gebelik degildir fln dedi.Ama düşünüp üzülmemeye calışıcam
Önemli olan acil bir sorun olmaması neyse ki iyisin Artış iyi diye düşünüyorum. Kendi doktoruna danışman çok iyi olur şimdilik güzel güzel dinlen ben de progestan iğne kullanıyorum haftada 1 kez. Ve çoğu zaman yatıyorum ayakta kalmamak için kanamadan dolayı. Sen de ayakta kalmamaya çalış mümkün olduğu kadar yatak istirahati ve doktorunun verdiği takviye ilaçlarla geçecek kısa zamanda içini ferah tut 🥰🙏

Ben de kız hissediyorum tüm ailem ve arkadaşlarım erkek hissediyor ama ben ikna olmadım bi tek ben kız hissediyorum 😅
Yolk sac olan usg var ben de o da sağ alttaki gibi, yani kız diyo :) ben de çok kız hissediyorum bakalım hayırlısı 😃

bi ben mi bu kadar takılmıyorum belirtilere anlamadım. Şu an midemin nanemollalığı olmasın diye bile dua ediyorum sıfır belirtiyle devam etme lüksünü yaşamak istiyorum🙂

Ama siz belirtiilerin kaybolmasına çok önem verince ben fazla rahat davranıyorum herhalde dedim 🤔🤔

Kızlar cahilliğimden soruyorım kusura bakmayın. Mantıken bi belirti sonuna kadar sürmüyor ya
Erken etkisini yitirmiş olamaz mı?

Yoksa kötü tecrübelerle mi sabit bu belirtiler gittiğindeki durum? 😢
Aynı ben 😄 diyorum ben ne kadar kendime dikkat etmeyen biriyim yA belirti melirti aramıyorum 😏😏

D vitamini gebelikte cok önemli preeklamsi gelişme geriliginin sebeplerinden birisi bence başka doktor gorusu daha alın ben riskli gebelik olduğum için oğlumda da hep kullandım
Ben de 2 gebeliğimde preeklampsiyle sezeryane alındım acilen . Eklemsi krizi geçirmiştim . Tekrarlar mı diye de ara sıra geliyor aklıma. Siz de geçirdiniz mi? Ya da riskli gebelik takibi için perinotoloji takipli mi devam ettiniz?

Ben de 2 gebeliğimde preeklampsiyle sezeryane alındım acilen . Eklemsi krizi geçirmiştim . Tekrarlar mı diye de ara sıra geliyor aklıma. Siz de geçirdiniz mi? Ya da riskli gebelik takibi için perinotoloji takipli mi devam ettiniz?
Evet benim tüm gebeliklerimi perinatolog ile devam ettirmem gerektiğini soylemislerdi 2016 yılında kizimi kaybettiğimde aspirin kullanmadiniz mi neden 2.defa gecirdiniz

Önemli olan acil bir sorun olmaması neyse ki iyisin Artış iyi diye düşünüyorum. Kendi doktoruna danışman çok iyi olur şimdilik güzel güzel dinlen ben de progestan iğne kullanıyorum haftada 1 kez. Ve çoğu zaman yatıyorum ayakta kalmamak için kanamadan dolayı. Sen de ayakta kalmamaya çalış mümkün olduğu kadar yatak istirahati ve doktorunun verdiği takviye ilaçlarla geçecek kısa zamanda içini ferah tut 🥰🙏
Çok yesekkür ederim elimden geldiğince dediklerinizi yapmaya calışacagım.Çok tesekkkürler pozitif yorumunuz için🥰

İşte konu ne olursa olsun iyi bir doktora denk gelmek çok önemli inşallah kolay olanı olur 🤣

Evet hepsi yapmıyor amann bu da sezeryan olsun 😃

@Hemsiree2e canm eklersin arkadaşı
Hoşgeldiniz hayırlısı olsun 💐

Hep evde olduğum için tişört şort iyi oluyor 🤪🤪 kotla bu sıcakta durulmaz ki elbisede iyi ama
Beni de ekler misiniz?
Yaş 31
Kilo 53
3. Çocuk
Sat 4 temmuz

X