2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kızlar selam ben de geçen perşembe öğrendim gebe olduğumu beta 40 çıktı regle bir gün vardı 😊 yumurtlamanın 12. Günüydu öğrendiğimde.
Size sorum hangi folik asit markası kullanıyorsunuz önerdiğiniz var mı?
Hayırlı olsun 😊 Ben folidays kullanıyorum doktor önermeden önce başlamıştım değiştireyim mi diye sordum ben de folidays yazacaktım zaten onunla devam edelim dedi. Bu arada kullanıcı adın dikkatimi çekti. Benim de adım Merve, bebeğimin ismini mavi koymak istiyorum. 26 ve 90 plaka ve doğum yılıysa çok ortak özelliğimiz var 😅

Şimdi hastaneden geldim ayın 9 undakı hcg değerim 50.5 di bugun yapılan testim 270 cıktı biraz düşük dedi .Ultrasyonda görülmez dedi bakmadı.kanamam oldugu için progesteron iğne yaptı 2 gün sonra tekrsr kan vermeye gel dedi. 1. Sorum 4 günde 2 katına cıkmıs deger bence normal ama doktor neden biraz düşük dedi sat 7 temmuz bu arada. 2. Sorumda su benim gibi 5. Haftadan sonra kanama yaşayıp saglıklı bebek sahibi olan var mı ? A AloeeVeraa Papatya0593 Papatya0593 G Gzmyts53 B Birdurumvar N NastenkaAleksey B BarbieveKen unuttugum varsa affola şimdilik bir sorun yok ama ben diken üstündeyim.Doktor çok tersti moralimi bozdu sadece deger düşük artış artmazsa saglıklı gebelik degildir fln dedi.Ama düşünüp üzülmemeye calışıcam

Şimdi hastaneden geldim ayın 9 undakı hcg değerim 50.5 di bugun yapılan testim 270 cıktı biraz düşük dedi .Ultrasyonda görülmez dedi bakmadı.kanamam oldugu için progesteron iğne yaptı 2 gün sonra tekrsr kan vermeye gel dedi. 1. Sorum 4 günde 2 katına cıkmıs deger bence normal ama doktor neden biraz düşük dedi sat 7 temmuz bu arada. 2. Sorumda su benim gibi 5. Haftadan sonra kanama yaşayıp saglıklı bebek sahibi olan var mı ? A AloeeVeraa Papatya0593 Papatya0593 G Gzmyts53 B Birdurumvar N NastenkaAleksey B BarbieveKen unuttugum varsa affola şimdilik bir sorun yok ama ben diken üstündeyim.Doktor çok tersti moralimi bozdu sadece deger düşük artış artmazsa saglıklı gebelik degildir fln dedi.Ama düşünüp üzülmemeye calışıcam
Bence güzel artmış gayet canını sıkma bazen doktorlar en kötüsüne alıştırıyor bizi. Benim 5 Ağustosta 50 idi degerim 8 ağustosta 185 oldu doktor artış güzel dedi 10 ağustosta tekrar verdim 533 olmuştu daha istemedi beta direk kontrole çağırdı. İçin rahat olsun bol bol yat dinlen 🙏🏻

Değerin çok güzel artmış canım bundan sonra artışı takip et bi kere daha kan ver. Doktorlara takılma, bi çoğu keseyi görmeden kesin konuşmak istemiyolar kimyasal olma ihtimaline karşı. Progestan iğne de yapmışlar, her şey yoluna girer.
Bu ara oğluma hamileliğimde 3 gün süren kahverengi akıntım oldu 5.haftada. Progestan verdi doktor, uzun süre kullandım ve bi daha sorun yaşamadım, çok şükür sağlıkla aldım oğlumu kucağıma

Doktor saçmalamış gayet güzel artmış ilacını vermedi mi pazartesi ilk işin doktoruna gitmek olsun igne olman iyi olmuş

Bence güzel artmış gayet canını sıkma bazen doktorlar en kötüsüne alıştırıyor bizi. Benim 5 Ağustosta 50 idi degerim 8 ağustosta 185 oldu doktor artış güzel dedi 10 ağustosta tekrar verdim 533 olmuştu daha istemedi beta direk kontrole çağırdı. İçin rahat olsun bol bol yat dinlen 🙏🏻
Çok tesekkür ederim biraz olsun içim rahatladı.Uzanıcam bol bol iş fln yapmıycam yormuycam şu bikac gün kendimi kanamam durana kadar.Az geliyor leke seklinde ama olsun riske atmayacagım.

Bence düşük demesi kese görünecek değerle kıyaslama iÇindir çünkü vajinal 1500 karından 5.000 gibi görünüyor. Benimde 4 gün kahve lekelenmem oldu keseyi gördüm inş bebeği de görürüm hiç stres yapma

Çok tesekkür ederim biraz olsun içim rahatladı.Uzanıcam bol bol iş fln yapmıycam yormuycam şu bikac gün kendimi kanamam durana kadar.Az geliyor leke seklinde ama olsun riske atmayacagım.
Boşver ev işleri bekler sen önemlisin şuanda, progestan ilaç yada fitil verdimi

Değerin çok güzel artmış canım bundan sonra artışı takip et bi kere daha kan ver. Doktorlara takılma, bi çoğu keseyi görmeden kesin konuşmak istemiyolar kimyasal olma ihtimaline karşı. Progestan iğne de yapmışlar, her şey yoluna girer.
Bu ara oğluma hamileliğimde 3 gün süren kahverengi akıntım oldu 5.haftada. Progestan verdi doktor, uzun süre kullandım ve bi daha sorun yaşamadım, çok şükür sağlıkla aldım oğlumu kucağıma
Doğru söyluyorsun işte insan olumlu bısey duymak için doktorun agzının içine bakarken bu kadar olumsuz konusması etkiliyor.pazartesi tekrar verecegim nasıp olursa kan.salı günü de doktor randevum var zaten.Umarım baska bir bir problem yasamam tesekkür ederim yorumunuz için biraz olsun rahatladım🥰

Canım cok geçmiş olsun öncelikle sen stres yapma bir de ev işi fln bırak hiçbişey yapma dinlen uzan sürekli artıcak bencede dahada değerin merak etme saglıkla tutunsun bebişlerimiz insallah canım 🙏🙏

Lütfen doktorların tavrına takılma
Benim değerimde 82 den 250ye çıkmıştı 2 günde, e hocam hamilemiyim demiştim sen kanda hamilesin hamile değilsin kimseye deme diye ağzıma tıkadı ☹️
Progestan bence seni kendine getirecek
Bir kaç gün içinde her şey yoluna girer bu tarz kanamalar en başta olabilir

Doktor saçmalamış gayet güzel artmış ilacını vermedi mi pazartesi ilk işin doktoruna gitmek olsun igne olman iyi olmuş
Özellikle sordugum halde ilaca gerek yok tek doz iğne yeter dedi.Doktorumun yanına gidene kadar tam olarak rahatlayamayacagım.Pazartesi randevu alamadım doluydu salı günü randevum salı gidicem pazartesı sadece kan vericem

Bence düşük demesi kese görünecek değerle kıyaslama iÇindir çünkü vajinal 1500 karından 5.000 gibi görünüyor. Benimde 4 gün kahve lekelenmem oldu keseyi gördüm inş bebeği de görürüm hiç stres yapma
Degerin artısı biraz düşük dedi bazısı yavas baslayıp sonra artar kimisi de giderek hızı azalır saglıklı degilse düşer dedi onu duyunca gerisini dinleyemedim içim bi hoş oldu zaten iğnemi olup çıktım.pazrtesi kan vericem .salı da doktorumun yanına gidip onla görüşücem.Stres yapmamaya iyi seyler düsünmeye calışıyorum tesekkürler hersey için size ve tüm arkadaslarımıza.Destekleriniz çok önemli sağolun

X