2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kuzum öyle düşünme belirtiler sürekli olmuyo ki ya gidip geliyo. Benim de 3 gün midem bulandı, dün hiç bulanmadı ne biçim yedim. Bugün de çok açım
Benimde hep sabahları olurdu iki gündür yok gidip geliyodur o zaman su riskli aylarımızı atlatalım artık ya 😞

günaydın herkese 🌸

kalp atışını duyduktan sonra 3-4 hafta sonra diğer doktor muayenesi gelecek ya bu süre içerisinde biz napıcaz ya çok bi boşluk yok mu 😆 neye dikkat edicez? Bi daha ki kontrolde neyi görmeyi beklicez?
Yeni hedef tahtamız ne 🎯

Tecrübeli anneler süreci biraz anlatır mısınız 🎈
Ne zaman bir sonraki görüşme 🎈
Valla ben de hiç bilmiyorum hatta sağlıklı mı nasıl anlayacağım diye soruyorum hep..

Ben de 2 gebeliğimde preeklampsiyle sezeryane alındım acilen . Eklemsi krizi geçirmiştim . Tekrarlar mı diye de ara sıra geliyor aklıma. Siz de geçirdiniz mi? Ya da riskli gebelik takibi için perinotoloji takipli mi devam ettiniz?
Canım bunu doktoruna söyle lütfen muhtemelen ekstra hassasiyet göstereceklerdir.
Süper🥰 inşallah gönlümüzdeki gibi sağlıkla kucağımiza alırız
günaydın herkese 🌸

kalp atışını duyduktan sonra 3-4 hafta sonra diğer doktor muayenesi gelecek ya bu süre içerisinde biz napıcaz ya çok bi boşluk yok mu 😆 neye dikkat edicez? Bi daha ki kontrolde neyi görmeyi beklicez?
Yeni hedef tahtamız ne 🎯

Tecrübeli anneler süreci biraz anlatır mısınız 🎈
Hahah benim durumum su an işte böyle oturup deliricez🤣
Bir sonraki randevuda inşallah öncelikle hala kalbi güzelce atıyor olmasına, yeterince büyümüş olmasına ve plasentadan kan akışının güzel olmasını bekliyoruz. Ayyy geçecek mi bu 3 hafta🙈 ben eylülun ilk haftası gideceğim inşallah

Bu ay kız bebeleri ayı arkdaslar😂😂😂 çoğunluk kız cıkcaz
Ben öncelikle hayırlı sağlıklı akilli olmasını istiyorum seçme şansım olsa kız isterim; ama söylediğim insanlar hemen "erkek olacak yaaa kesinnn görürsünnnnn" diyor 🤣

Belkide doğuma kadar kullandiracak bilmiyorum ki inşallah devam etmem iğneye 😕
Kuzum kullandirmaz muhtemelen 3. Aydan sonra iyi düşün bebisin seninle karnında sağlıkla büyüsün diye çekiyorsun bu çileyi.
Doğduğunda çekeceklerin daha cok biliyosun 🤣

X