2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Merhaba kizlar ilk gebeligim plansiz oldu birsuru ilac kullaniyordum psikiyatrik ilaclarda dahil simdi doktor kontrolunde azaltarak birakmaya calisiyorum ama hamile oldugum aklima geldigi an panik atak geçiriyorum sanki nefes alamiyorum hamilelgin mutlulugunu yasayamiyorum kafamda binbir soru bu arada 32 yasindayim polikistik var dedi doktor normal yollarla hamile kalamazsin demisti bizde ona guvendik korunmasiz 1 yilin sonunda gebe kaldimayrica troit hastasiyim ilac kullaniyorum sigara iciyordum simdi elektronik sigara ya gectim birakamiyorum da off cok zor hersey napicam bilmiyorum
Öncelikle sakin olun 😍 derin derin nefesler alın ve verin . Kendinize anne olucam deyin . Ben güçlüyüm sigaradan da tiroitten de panik ataklardan da daha güçlüyüm ve değerliyim deyin . Aynaya bakın şükredin . Her şey güzel olucak 🌸

Şimdi hastaneden geldim ayın 9 undakı hcg değerim 50.5 di bugun yapılan testim 270 cıktı biraz düşük dedi .Ultrasyonda görülmez dedi bakmadı.kanamam oldugu için progesteron iğne yaptı 2 gün sonra tekrsr kan vermeye gel dedi. 1. Sorum 4 günde 2 katına cıkmıs deger bence normal ama doktor neden biraz düşük dedi sat 7 temmuz bu arada. 2. Sorumda su benim gibi 5. Haftadan sonra kanama yaşayıp saglıklı bebek sahibi olan var mı ? A AloeeVeraa Papatya0593 Papatya0593 @Gzmyts53 @Birdurumvar N NastenkaAleksey B BarbieveKen unuttugum varsa affola şimdilik bir sorun yok ama ben diken üstündeyim.Doktor çok tersti moralimi bozdu sadece deger düşük artış artmazsa saglıklı gebelik degildir fln dedi.Ama düşünüp üzülmemeye calışıcam
2 günde bir 2 katına çıkmış işte . Gayet iyi . Geç döllenmedir . Siz başka bir doktor görüşü alın kafanız rahat etsin . Bazen aksi doktorlara rastlaya biliyoruz

Hayırlı olsun 😊 Ben folidays kullanıyorum doktor önermeden önce başlamıştım değiştireyim mi diye sordum ben de folidays yazacaktım zaten onunla devam edelim dedi. Bu arada kullanıcı adın dikkatimi çekti. Benim de adım Merve, bebeğimin ismini mavi koymak istiyorum. 26 ve 90 plaka ve doğum yılıysa çok ortak özelliğimiz var 😅
Evvet aynen öyle memleket doğum yılı sende mi aynı?:)
Mavi olayı ise başka 2022 yılı gebelik planlayanlar grubunda nickimize mavi eklersek gebe kalacağız gibi bir totem yapmıştk oradan geliyor:)':)

Evvet aynen öyle memleket doğum yılı sende mi aynı?:)
Mavi olayı ise başka 2022 yılı gebelik planlayanlar grubunda nickimize mavi eklersek gebe kalacağız gibi bir totem yapmıştk oradan geliyor:)':)
Yaa evet Eskişehir ve 90 doğumluyum 🥰 totem tutmuş mavilerimiz uğurlu geliyor 💙

Çok mutlu oldum hem hemşerim hem adaşım hem yaşıtım olduğuna 😊 ilk bebeğin mi senin de ? Hangi doktora gidiyorsun Eskişehir’de ?
Evet ilk olacak:) bir buçuk senedir istiyorduk.
Eskişehirliyim ama Ankara da yaşıyorum canım sık sık geliyorum ama eskişehir e ailem orda çünkü 😇

Evet ilk olacak:) bir buçuk senedir istiyorduk.
Eskişehirliyim ama Ankara da yaşıyorum canım sık sık geliyorum ama eskişehir e ailem orda çünkü 😇
Benim de ilk bebeğim bir senedir istiyorduk ben de balıkesirde yaşıyorum ama ailemin hepsi Eskişehir’de sık gidiyorum o yüzden 😇 bi yerde mutlaka kesişmiştir yolumuz daha önce Eskişehir küçük şehir 😊😌

günaydın herkese 🌸

kalp atışını duyduktan sonra 3-4 hafta sonra diğer doktor muayenesi gelecek ya bu süre içerisinde biz napıcaz ya çok bi boşluk yok mu 😆 neye dikkat edicez? Bi daha ki kontrolde neyi görmeyi beklicez?
Yeni hedef tahtamız ne 🎯

Tecrübeli anneler süreci biraz anlatır mısınız 🎈

Şimdi hastaneden geldim ayın 9 undakı hcg değerim 50.5 di bugun yapılan testim 270 cıktı biraz düşük dedi .Ultrasyonda görülmez dedi bakmadı.kanamam oldugu için progesteron iğne yaptı 2 gün sonra tekrsr kan vermeye gel dedi. 1. Sorum 4 günde 2 katına cıkmıs deger bence normal ama doktor neden biraz düşük dedi sat 7 temmuz bu arada. 2. Sorumda su benim gibi 5. Haftadan sonra kanama yaşayıp saglıklı bebek sahibi olan var mı ? A AloeeVeraa Papatya0593 Papatya0593 @Gzmyts53 @Birdurumvar N NastenkaAleksey B BarbieveKen unuttugum varsa affola şimdilik bir sorun yok ama ben diken üstündeyim.Doktor çok tersti moralimi bozdu sadece deger düşük artış artmazsa saglıklı gebelik degildir fln dedi.Ama düşünüp üzülmemeye calışıcam
Merhaba, bende 6+2 hamileyim. 5+3ten beri kanamam var. Benimde uzun süre ayakta kalıp yemek yaparken başladı kanamam. Öncesinde keseyi görmüştüm. Doktoruma yazdığımda gel bakalım hemen dedi. Sonuç, sürekli yatacaksın, hiç bir iş yapmayacaksın dedi. Acilde proluton iğne yaptırdı. Gün aşırı progestan iğne yazdı ve her gün günde 3 kere progestan fitil kullanıyorum. 2 gündür durdu çok şükür kanamalarım. Önemli olan gerçekten kendini yormaman ve ayakta uzun süre durmaman. Umarım salı günü iyi haberler alırsın.)

Canım benim üzme kendini değer artıyor sonuçta .Cidden doktorlar en kötüsünü söylüyor bence de, ama kendine dikkat et dua edelim bol bol💕

günaydın herkese 🌸

kalp atışını duyduktan sonra 3-4 hafta sonra diğer doktor muayenesi gelecek ya bu süre içerisinde biz napıcaz ya çok bi boşluk yok mu 😆 neye dikkat edicez? Bi daha ki kontrolde neyi görmeyi beklicez?
Yeni hedef tahtamız ne 🎯

Tecrübeli anneler süreci biraz anlatır mısınız 🎈
Kalp atışından sonra artık 12.haftaya kadar önemli bir eşik yok, büyümesini bekliycez :) yani büyümüş olduğunu hareket ediyo olduğunu görmemiz lazım artık kalp atışından sonraki kontrolde.
Günaydın bu arada 💕

X