2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Rüyayla amel edilmez . Takılmayın rüyalara

İşte bunlar hep kaygı…
Ah günaydın sanırım tatil sosyal hayatla daha fazla uyum lazım.. anne olmak şimdiden kaygı
dün bahsetmiştim biriyle tartışıp çok ağlamıştım
Sanırım ordan bilinçaltıma acaba bebeğe bişey olmuş mudur kaygısı yerleşti
De kız çocuğu detayı enteresan
İşte o bi mesaj mı bana

Güzel bir bakış açısı. Sen o olumsuz kısmı geç.
Ama kız bebek denmesi belki de gerçekten bir kızın olacağını gösteriyordur.
Ben de aşırı stres yaşamıştım demiştim ya düzeldi bazı şeyler. Senin yaşadıkların da geçip gidecek. Hiçbir şey olmaz. İçini ferah tut. Biraz olumlu düşün rüyaların da güzelleşecek o zaman

Günaydın kuzum o cok kafamızds stres yaptığımız için beynimizin şeyidir rüya değildir böyle seyler hiççç düşünme bile güzel güzel pıt pıt atıcak kalpleri

Hosgeldin kuzum nisan annelerimiz 30 lu yaslar agırlıklı olduk masallah bize saglıkla ilerlesin bebişlerimiz insallah

Çekim yasasını biz güzel uyguluyoruz bebeğimiz yokken bile hep bi kızımız var gibi konuşurduk
Hala daha kızmış gibi seviyoruz
Ya bu da bilinçaltı ya da gerçekten meşazı verdi bana Allah

Bu arada sıkıntılarından kurtulmana çok sevindim

Benim kilom sürecin başından beri her gün artıyor şuan itibariyle 1 buçuk kilo falan almışım seninki gayet normal benimki anormal olabilir

Ben de hep erkek olacak gibi konuşurdum. Hala da inanıyorum. Geçmişte de rüyamda görmüştüm. O rüya ile inandım belki de erkek annesi olacağıma.
Umarım sen de bir an önce kurtulursun. Bu güzel dönemde huzurlu olmak hakkımız.

Günaydıın
Kabuslar hamileliğin bi parçası. Hem hormonlardan, hem stresten çok sık görülüyo. Can sıkcak hiçbir şey yok, rüyaydı geldi geçti

Günaydın kızçeler. Kötü rüyalardan Allah'a sığınalım. Bana da oldu geçen gece gerçekten rüya esnasında zor oluyor. neyse. Benim dün geceden beri sol kasığıma ince bi sızı giriyor devamlı. Normal midir acaba sizde durumlar nasıl.

Allah gönlümüzden geçeni ömrümüze hayırlı eylesin Ben aslında hissetmiyorum kız olacağını içimede doğmuyor bir cinsiyet ama öyle kodladık ya öyle olur herhalde diyorum

Günaydıın
Kabuslar hamileliğin bi parçası. Hem hormonlardan, hem stresten çok sık görülüyo. Can sıkcak hiçbir şey yok, rüyaydı geldi geçti

Geldii ve geçti canım evet
Normal canım. Benimde sağ tarafıma oluyor rahim genişliyormuş

Benim hiç iştahım yok. Neden böyle oldum acaba bu gidişle hiç kilo almam gibi geliyor. O kadar iştahsızım.
Mide bulantın var mı?
Benim de iştahım yok ama karnım acıkıyor
Şekerim düşüyor ve kaşar ekmek sade makarna dışı hiçbirşey yiyesim gelmiyor içim almıyor
Bu gidişle kilo alıcam

Günaydın kızlar, kalp atışını gördükten sonra dün gün boyunca hiç midem bulanmadı bugün de aynı öyle
Yogun bi şekilde birden bastırmışken dün hiç bulanmaması normal mi sizce?
kalbi durmuş falan olmasın

Günaydın kızlar bende degisik rüyalar görüyorum tamamen bilinc altı olduğunu düşünüyorum benim yine goguslerim yumusacik olmuş yine modum düşük uyandım güne

Çok normal bende de var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…