2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Merhaba arkadaşlar bende bir arkadaşın tavsiyesi olarak sizlerin arasına katıldım. Bende yaklaşık 4-5 haftalık hamileyim. Ayın 25 inde polikliniğe gideceğim inşallah keseyi görüp, kalp atışını duyacağım o zaman. 😊
Hoş geldin canım, hepimize sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun inşallah ❤️🤲🏼

Bende 35yasındayı 😂😂 en yaşlılarıyız diyeliö😇
Beni de alın aranıza 😇 ben de 35im, bu 3. Hamileliğim ama diğerleri kürtaj ve düşük ile sonuçlanmıştı. İnşallah ilk bebeğim olacak
Tüp bebek ile hamile kaldım bu sefer ❣️ Temmuz ayı transferleri topiğinden buraya geldim 😇
Umarım sağlıklı gebelikler geçirip sağlıklı evlatlarımızı kucağımıza alırız 🙏🏻🙏🏻🍀🍀

Merhaba kızlar doktora gitmedim ama 10 gün gecikmem var nasipse 2. Olacak sizlerdede kasık bel ağrısı mide bulantısı baş dönemesi var mı? Özellikle sırt bel ve kasık ağrısı
Merhaba canım. Kasık ve bel ağrım çok vardı ama 2-3 gündür azaldı. Onun yerine 2-3 gündür midem tuhaflaşmaya başladı

Hanimlar aranizda progestan kullanan varmı? Ben progestani fitil olarak kullanıyorum koyduktan yarim saat sonra falan alt karnımda hafif hafif adet ağrısı gibi ağrı olup geçiyor normal dimi bu? Bide inanılmaz akıntı yapıyor gece uyanıp ic çamaşırı değiştiriyorum 🙁 kullananlar sizde de öyle mi? Gün içinde akıntı olmuyor koyduktan sonra oluyor
Evet kullanıyorum inanılmaz bir akıntım var. Günlük ped kullandığım halde çamaşıra geçiyor öyle bir akıntı

Hanimlar aranizda progestan kullanan varmı? Ben progestani fitil olarak kullanıyorum koyduktan yarim saat sonra falan alt karnımda hafif hafif adet ağrısı gibi ağrı olup geçiyor normal dimi bu? Bide inanılmaz akıntı yapıyor gece uyanıp ic çamaşırı değiştiriyorum 🙁 kullananlar sizde de öyle mi? Gün içinde akıntı olmuyor koyduktan sonra oluyor
Şimdi kullanmıyorum ama daha önce kullanmıştım, akıntı aşırı oluyodu canım bütün gün. Adet ağrısı oluyo muydu onu hatırlayamadım

Merhaba kızlar doktora gitmedim ama 10 gün gecikmem var nasipse 2. Olacak sizlerdede kasık bel ağrısı mide bulantısı baş dönemesi var mı? Özellikle sırt bel ve kasık ağrısı
Bende kasıklarımda ağrı olduğu için hastaneye gitmiştim, o zaman öğrendim. Bu kadar belirti varken sanırım sizinde gebelik var 😊

Beni de alın aranıza 😇 ben de 35im, bu 3. Hamileliğim ama diğerleri kürtaj ve düşük ile sonuçlanmıştı. İnşallah ilk bebeğim olacak
Tüp bebek ile hamile kaldım bu sefer ❣️ Temmuz ayı transferleri topiğinden buraya geldim 😇
Umarım sağlıklı gebelikler geçirip sağlıklı evlatlarımızı kucağımıza alırız 🙏🏻🙏🏻🍀🍀
Hayırlı olsun canımmm

Fitil bana da sanci yapıyordu su an iğnesini oluyorum her gün

Ben gece yatarken koyuyorum sabaha kadar felaket 🤦🏻‍♀️
Canım bende kullanıyorum akşam uyumadan önce yapıyorum ayaklarımı da bi yarım saat havaya kaldırıyorum duvara yaslıyorum 😄 yine akıntı oluyor ama çok değil yani uykumdan uyandıracak kadar olmuyor. Sabah kullandığımdaysa bazen hemen ayağa kalkmam gerekiyor o zaman ilaç akıyor resmen gün içinde 🌺

Şüphem var ama korkum da var geçen ay kimyasal oldum bir tane de oğlum var 18 aylık bu kadar net belirtim hiç olmadı hala rahatsızım ne yapıcam bilmiyorum
Bende şuan korkmanız gereksiz. Bence gidip Bi tahlil vermiş olsanız sizin için daha iyi olur. Hem ayrıca netleşir acaba var mıdır, yok mudur demek daha kötü bence
. İnşallah vardır ve sağlıcakla kucağınıza alırsınız

Hayir gitmedim cnm gereksiz stres olmak istemedim cunku ya boş gebelikse ya kalp atışı yoksa diye direk gidip belli olsun istedim
Bende ayın 25 ine randevu bulabildim. Eşim gidelim özelde keseyw baksınlar falan dedi de. Ben gittiğimde kalp atışını da duymak istiyorum inşallah. Deyse kafaya takıyorum.

günaydınn
Yeni gelen herkes hoşgeldiii, tebrikler 🎈😇💝

Kötü bir rüyayla güne başladım.
Muayene sırasında doktor kız çocuklarına özgü bi anomali nedeniyle bebeğinizi kaybetmişsiniz kslbi atmıyor diyor bana 🥺☹️🥺☹️
Canım sıkıldı, gündüz niyetine 🙏🏻

günaydınn
Yeni gelen herkes hoşgeldiii, tebrikler 🎈😇💝

Kötü bir rüyayla güne başladım.
Muayene sırasında doktor kız çocuklarına özgü bi anomali nedeniyle bebeğinizi kaybetmişsiniz kslbi atmıyor diyor bana 🥺☹️🥺☹️
Canım sıkıldı, gündüz niyetine 🙏🏻
İşte bunlar hep kaygı…
Ah🎈 günaydın sanırım tatil sosyal hayatla daha fazla uyum lazım.. anne olmak şimdiden kaygı 🥰🥰🥰

X