2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Mide bulantın var mı?
Benim de iştahım yok ama karnım acıkıyor
Şekerim düşüyor ve kaşar ekmek sade makarna dışı hiçbirşey yiyesim gelmiyor içim almıyor
Bu gidişle kilo alıcam
Ben de yoğurtlu makarna ve serin şeyler istiyorum tuzlu ayran gibi
Sanırım kilo alacağımız kesin

Günaydın kızlar bende degisik rüyalar görüyorum tamamen bilinc altı olduğunu düşünüyorum benim yine goguslerim yumusacik olmuş yine modum düşük uyandım güne
bi ben mi bu kadar takılmıyorum belirtilere anlamadım. Şu an midemin nanemollalığı olmasın diye bile dua ediyorum sıfır belirtiyle devam etme lüksünü yaşamak istiyorum

Ama siz belirtiilerin kaybolmasına çok önem verince ben fazla rahat davranıyorum herhalde dedim

Kızlar cahilliğimden soruyorım kusura bakmayın. Mantıken bi belirti sonuna kadar sürmüyor ya
Erken etkisini yitirmiş olamaz mı?

Yoksa kötü tecrübelerle mi sabit bu belirtiler gittiğindeki durum?

Ben de yoğurtlu makarna ve serin şeyler istiyorum tuzlu ayran gibi
Sanırım kilo alacağımız kesin
heh ben de işte ben onlar
Sözde normal beslenme rutinimde devam edicektim ama yine planlar şartlara uymuyor.
Kötü yanı sabah zor bela menemen yaptım yiyemedim yumurta nasıl yicem

hiç yoksa olmaması normal ama çok varken birden kesilmesi genelde soruna işaret sanırım canım, ben de o yüzden endişelendim 3 4 gündür 24 saat bulantı olup pat diye kesildi

Benimki kötü tecrübelerle sabit olduğu için maalesef takıyorum hiç kötü şeyler yasamamayi rahat olmayı isterdim

hiç yoksa olmaması normal ama çok varken birden kesilmesi genelde soruna işaret sanırım canım, ben de o yüzden endişelendim 3 4 gündür 24 saat bulantı olup pat diye kesildi

Benimki kötü tecrübelerle sabit olduğu için maalesef takıyorum hiç kötü şeyler yasamamayi rahat olmayı isterdim

Ama bir gün bir şekilde o belirti gitmeyecek mi zaten?
Belki zamanı şimdidir
Olumlu düşünelim

Benim kullandığım d vit vardı hamile olduğumu öğrendiğimde doktorum d vitamini kullanma 6 aydan sonra kullan dedi çok düşük değerim yine de vermedi. Kullanmadan önce doktorunuza tekrar sorun bence. İnşallah hasta olmazsınız.

Hoşgeldiniz ben de 36 yım. Sağlıkla kucağımıza alırız inşallah

Bende aynı sıfır belirti ve takılmamak en iyisi ailemdekielre diom en güzeli belirti olmaması rahat rahat geçirirsin diolar

Hayır normal olan sensin kafana sakın takma
Evet belirtilerin birden durması kötü bir şeyin habercisi de olabilir ama aynı zamanda tamamen de normal. Bu yüzden sıkıntısız olmak daha iyi
Su an kanama alanı varsa progestan kullanmak dışında yapılabilecek bir şey yok
Kanama alanı yoksa normal yaşayacaksın canım bebisler bizimle inşallah

D vitamini gebelikte cok önemli preeklamsi gelişme geriliginin sebeplerinden birisi bence başka doktor gorusu daha alın ben riskli gebelik olduğum için oğlumda da hep kullandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…