2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kizlar bu dönemde covit olursak ne olur :KK43:
Ben atlattım hamile olduğumu öğrendiğim gün covid testim de pozitif çıktı. Kan sulandırıcı kullandım bu yüzden. Şu an bebek sağlıklı ilerliyor ama rahim içi kanamadan dolayı başka bir iğne kullanıyorum. Ve kalkmadan yatıyorum tüm gün. Ayakta kalmamam gerekiyor. Umarım covid değilsindir ilaçlarla bazı riskler önlense bile dikkatli olmak gerekiyo bu dönemde bağışıklık düştüğü için 🙏

İyi yapmışsın
Düşününce hepten kalkışılması zor bir karar olarak insanın kafasını kurcalayıp duruyor 😃
Bundan sonra evinizden bebek sesleri hiç eksik olmasın inşallah kapıyı açtın devamo da gelir 😇🧿🧿🙏🏻🙏🏻🙏🏻💝💝💝🎈🎈🎈

Evet bu forumda okudukça gerçekten şükredilmesi gereken bir durum diye düşündüm ben de ..
Tabi Nasip kısmet işi
Umarım sonu da güzel olur 💝💝
Amin amin hepimiz için 🥰
Şuan nasip olmasi daha bı güzel 🌸

Ben de sordum bi daha ne zaman gideyim diye 3 hafta sonra git dedi. İstanbula dönücem şu an edremitte idareten bi doktora gittim çünkü.

Sen tecrübelisin neden 4 haftayı uygun gördün?
Canim bende de öyle hatta sende içinde bise var baya net bende pek yok oda, yolk sac fln doktora sormadim unuttum, doktorda hicbise demedi , yarin kalp atışım var o zamana netleşir zaten.
Canom naptın gördün mü yolk ve kalp atışını

Ben atlattım hamile olduğumu öğrendiğim gün covid testim de pozitif çıktı. Kan sulandırıcı kullandım bu yüzden. Şu an bebek sağlıklı ilerliyor ama rahim içi kanamadan dolayı başka bir iğne kullanıyorum. Ve kalkmadan yatıyorum tüm gün. Ayakta kalmamam gerekiyor. Umarım covid değilsindir ilaçlarla bazı riskler önlense bile dikkatli olmak gerekiyo bu dönemde bağışıklık düştüğü için 🙏
Ya sanırım hasta olcam halsizlik ve üşüme geldi :KK43: kan sulandırıcı iğne kullanıyorum zaten embriyo transferimden beri baya tedirginim :KK43: d vitamini baslicam transfer oncesi 29du değerim 1 aydir zaten hep evdeyim düşmüştür

Selam canım.Nihayet 34 yaşında birisi geldi..yoksa yalnız hiss ediyordum kendimi😂Benimde İn şa Allah ilk çocuğum olucak..ama kalb atışına hala duymadım..çok şükür sen duydun..sağlıkla büyüsün
Ben de 35 yasındayımm. Sızı gorunce cok mutlu oldum😅 buranın en yaslısı benım heralde. Benımde ilk bebeğim olacak🎉

Hanimlar aranizda progestan kullanan varmı? Ben progestani fitil olarak kullanıyorum koyduktan yarim saat sonra falan alt karnımda hafif hafif adet ağrısı gibi ağrı olup geçiyor normal dimi bu? Bide inanılmaz akıntı yapıyor gece uyanıp ic çamaşırı değiştiriyorum 🙁 kullananlar sizde de öyle mi? Gün içinde akıntı olmuyor koyduktan sonra oluyor

X